Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News
Królowa będzie wściekła?
1/5
Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Meghan Markle jeszcze nigdy nie zaliczyła TAKIEJ wpadki! Hollywoodzka aktorka została żoną księcia Harry'ego zaledwie kilka miesięcy temu, ale od tamtej chwili media i eksperci co chwilę wytykają Meghan mniejsze lub większe wpadki. Księżna Sussex już nie raz łamała protokół, ale to co wydarzyło się na ślubie jej przyjaciół, nowa księżna zapamięta na długo!

 

Co wydarzyło się Meghan Markle? Księżna nie zauważyła, że odpiął się jej guzik w sukience i wszyscy mogli zobaczyć jej koronową bieliznę! Zobaczcie sami...

 

A pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu ubierała się Meghan? Zanim związała się z księciem wybierała bardzo seksowne i odważne kreacje!

 

Zobacz także: MEGHAN MARKLE JEST UZALEŻNIONA OD TEGO KOSMETYKU - TO POPULARNY PRODUKT Z DROGERII! NIEDROGI!

2/5
Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Meghan na ślub przyjaciół wybrała dość prostą i skromną kreację od Club Monaco. Niestety, w pewnym momencie w sukience księżnej odpiął się guzik i wszyscy mogli zobaczyć jej koronkową bieliznę! 

Nie oszukujmy się- gdyby nie fakt, że Meghan od kilku miesięcy jest żoną księcia Harry'ego z pewnością nikt nie zwróciłby uwagi wystający stanik- zwłaszcza, że jeszcze kilka lat temu uwielbiała prowokować swoim strojem! Zobaczcie, jak seksownie ubierała się Meghan! 

Zobacz także: BYŁ JUŻ EFEKT KATE, NADCHODZI EFEKT... MEGHAN?

3/5
Meghan Markle na zdjęciach sprzed lat
East News

Meghan uwielbiała seksowne, podkreślające jej figurę stroje.

4/5
Meghan Markle na zdjęciach sprzed lat
East News

Głębokie dekolty i mocne kolory to był jej znak rozpoznawczy. W tak seksownych stylizacjach zachwycała na czerwonych dywanach. Teraz, jako żona księcia Harry'ego wybiera znacznie skromnejsze stylizacje! 

 

5/5
Meghan Markle na zdjęciach sprzed lat
East News

Kilka lat temu chętnie podreślała zgrabne nogi w bardzo krótkich sukienkach, teraz Meghan nosi bardziej stonowane kreacje. 

Więcej na temat Meghan Markle