Britney Spears i Jamie Lynn Spears
britneyspears/jamielynnspears/Instagram
Newsy

Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney?

Britney Spears publicznie przyznała, że chce się uwolnić od swojego ojca. Czy może liczyć na wsparcie swojej młodszej siostry w walce o wolność?

Britney Spears znów zwróciła oczy całego świata na siebie, po raz pierwszy od dawna wyjawiając, że pragnie uwolnić się od swojego ojca. Mężczyzna od 13 lat sprawuje kuratelę nad Britney z uwagi na jej "zły stan psychiczny". James Parnell Spears postanowił złożyć do sądu wniosek o prawną opiekę po załamaniu nerwowym swojej córki. Britney przez ten czas nigdy nie dała do zrozumienia jasno, że jest ograniczona wbrew swojej woli. Dopiero w 2019 roku powstał słynny ruch #freebritney, który miał wskazywać na to, ojciec Britney nadużywa swoich praw. Kolejne rozprawy sądowe nie przynosiły rezultatów, a mężczyzna wciąż jest prawnym opiekunem swojej 39-letniej córki. Wielka zmiana nadeszła podczas ostatniej rozprawy, podczas której Britney zdecydowała się w końcu wyjawić prawdę i oskarżyć ojca o nadużycia. Okazuje się, że za artystką wstawiła się teraz jej siostra, Jamie Lynn Spears, która zapewnia, że nie jest taka jak jej rodzina!

Doda szczerze o nagich zdjęciach Britney Spears. "To są takie traumy..."

Siostra Britney Spears w poruszającym wyznaniu. Dlaczego dotąd milczała? 

Britney Spears po raz pierwszy wygłosiła ponad dwudziestominutową mowę, w której oskarża ojca o ubezwłasnowolnienie, faszerowanie lekami i brak możliwości decydowania o najbardziej intymnych kwestiach swojego życia. Britney odważyła się powiedzieć, że chce pozwać swoją rodzinę za to, że została skrzywdzona. 

Tymczasem jej młodsza siostra, Jamie Lynn Spears nagrała na swoim InstaStory dość długą wypowiedź, w której mówi o tym, że jest dumna ze swojej siostry i że zawsze ją wspierała! Dlaczego postanowiła powiedzieć to właśnie teraz? Bo chciała, żeby to pierwsza Britney zabrała głos...

Czułam, że dopóki nie będzie w stanie mówić za siebie i powiedzieć, co czuje, to nie jest to moje miejsce; nie byłoby to właściwe. Ale teraz, kiedy powiedziała bardzo wyraźnie to, co musiała powiedzieć, mogę podążać za jej przykładem - wyjaśniła Jamie Lynn Spears. 

Młodsza siostra Britney Spears przyznała, że bardzo kocha swoją siostrę i chciałaby, żeby Britney była szczęśliwa. Bez względu na to, co dałoby jej to szczęście, Jamie zapewniła, że będzie wspierać siostrę:

Nie obchodzi mnie, czy chce uciec do lasu deszczowego i mieć milion dzieci pośrodku niczego, czy chce wrócić i podbić świat tak, jak robiła to wiele razy wcześniej, ponieważ nie mam nic do zyskania ani stracenia. Ta sytuacja i tak nie wpływa na mnie, ponieważ jestem tylko jej siostrą, która troszczy się o jej szczęście - zapewniła.

Jamie Lynn Spears zaznaczyła, że zawsze wspierała swoją siostrę, choć nie robiła tego pod publikę. Nie publikowała zdjęć z hasztagiem #freebritney czy nie mówiła na głos, że sprzeciwia się swojej rodzinie. Za to zawsze starała się siostrę wspierać. 

Moja siostra wie, że ją kocham i wspieram… ​​Nie jestem jak moja rodzina. Jestem sobą. Mówię za siebie. (...) Zakończenie kurateli i przeprowadzka na Marsa czy cokolwiek innego, co chce zrobić, aby być szczęśliwą, popieram to w 100 proc., wspieram moją siostrę. Kocham ją. Zawsze będę. Niech będzie szczęśliwa. Więc módlmy się dalej. To wszystko - kończy swoją wypowiedź Jamie Lynn Spears. 

Fani bardzo dziękują za to nagranie i cieszą się, że jest ktoś, na kogo Britney może liczyć. Inni mają żal do siostry Britney, że nie walczy publicznie z rodziną oraz że milczeniem wyraziła zgodę na krzywdę siostry.

A Wy co myślicie o słowach Jamie Lynn Spears?

Zobacz także: Britney Spears przerywa milczenie! Gwiazda muzyki pop po raz pierwszy od dawna pisze do fanów

Może nie wsparłam jej tak, jak chciałaby tego publiczność, hasztagiem w mediach społecznościowych, ale mogę zapewnić, że wspierałam swoją siostrę na długo przed tym hasztagiem i będę ją wspierać jeszcze długo - mówiła na swoim InstaSotry siostra Britney. 

Jamie Lynn Spears selfie
jamielynnspears/Instagram

Siostra Britney Spears podkreśliła także, że ona sama dość szybko uniezależniła się od rodziny, a swoje rachunki opłacała za gaże za występy w serialu dla nastolatków: "Zoey 101". Jamie Lynn Spears jest także mamą. Media dość głośno komentowały jej pierwszą ciążę, w którą zaszła mając zaledwie 16 lat.  Wczesne rodzicielstwo także wpłynęło na to, że Jamie szybko się usamodzielniła. 

Jamie Lynn Spears selfie
jamielynnspears/Instagram

Jamie i Britney dzieli 10 lat różnicy. Młodsza siostra Britney stanęła w jej obronie publicznie jako jedyna osoba z rodziny. Momentem przełomowym były szczere zeznania artystki w sądzie. 

Britney Spears i Jamie Lynn Spears
jamielynnspears/Instagram

Britney Spears na Instagramie
Instagram/britneyspears
Newsy
40-letnia Britney Spears w końcu będzie wolna? Jej ojciec zrezygnował z kurateli 
Ojciec Britney Spears złożył wniosek do sądu o zrzeszenie się kurateli nad córką. Co zmusiło go do tej decyzji? Zobaczcie jego uzasadnienie.

Britney Spears od lat walczyła o uwolnienie się spod kurateli ojca, ale bezskutecznie. Jamie Spears uzyskał pełną kontrolę nad córką w 2008 roku, kiedy zaczęła zmagać się z problemami psychicznymi, straciła opiekę nad swoimi dziećmi, a paparazzi nie dawali jej spokoju. Wygląda na to, że po latach batalii sądowych, Jamie Spears w końcu odpuścił! Skąd ta zmiana decyzji? Zobacz także :  Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..." Britney Spears uwolni się spod kurateli ojca? Britney Spears w czerwcu po raz pierwszy zeznawała przed sądem w Los Angeles. Jej słowa poruszyły świat! Wyznała, że ojciec nie pozwalał jej zajść w ciążę i musiała przyjmować środki antykoncepcyjne. Twierdziła też, że Jamie Spears zmuszał ją do pracy nawet z 40-stopniową gorączką. Zeznania wokalistki poparła jej mama, Lynne Spears i tymczasowa kuratorka, Jodi Montgomery. Zobacz także :  Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney? Britney Spears, która w grudniu tego roku skończy 40 lat, w końcu dopięła swego. Jamie Spears, który przez 13 lat kontrolował życie i pieniądze Britney, we wtorek (7 sierpnia) złożył dokumenty sądowe, by zakończyć sądową opiekę nad córką. Stacja CNN dotarła do dokumentów złożonych w sądzie w Los Angeles, w których Jamie Spears uzasadnia swoją decyzję: Ostatnie wydarzenia związane z kuratelą zmuszają do rozważenia, czy okoliczności zmieniły się na tyle, że podstawy do jej istnienia mogą już nie istnieć (...). Pan Spears wielokrotnie powtarzał, że chce tylko tego, co najlepsze dla swojej córki. Jeśli pani Spears chce zakończyć konserwatorium i wierzy, że poradzi sobie z własnym życiem, pan Spears uważa, że...

02_na_goraco_brytka_01_01.jpg
<a href="http://www.bew.com.pl" target=_blank">BE&W</a>
Newsy
Jamie Lynn Spears
Szok! 16-letnia siostra Britney jest w ciąży. Co gorsza, chce na tym zbić fortunę.

Do skandali, których autorką jest jej siostra, wszyscy już przywykli. Jednak 16-letnia Jamie Lynn Spears cieszyła się dotychczas opinią aniołka. Teraz stała się bohaterką afery, która przyćmiła wszystko to, co zrobiła Britney. Kilka tygodni temu oświadczyła, że jest w 12. tygodniu ciąży! Jej wyznanie opublikował magazyn „OK!”, któremu Jamie udzieliła wywiadu na wyłączność w chwili, kiedy plotkarskie portale internetowe zaczęły dywagować o przyczynach jej tajemniczego zniknięcia (do tej pory Jamie towarzyszyła przy każdej oficjalnej okazji swojej siostrze). „Kiedy lekarz potwierdził, że będę miała dziecko, byłam wstrząśnięta. Kilka tygodni minęło, zanim odważyłam się komukolwiek o tym powiedzieć. Musiałam się nad wszystkim spokojnie zastanowić. Nie chciałam, aby ktokolwiek wpłynął na moją decyzję. Dopiero kiedy byłam pewna, że chcę urodzić dziecko, powiedziałam o ciąży rodzicom i przyjaciołom”. Jamie zdradziła swój sekret mamie tuż przed Świętem Dziękczynienia, Britney dowiedziała się o wszystkim dopiero z gazet. Dlaczego? Ponoć mama, od lat skłócona ze starszą z córek, obiecała wspierać Jamie, ale w zamian postawiła jej warunek: od tej pory żadnych kontaktów z Britney. Czyżby obwiniała piosenkarkę o deprawację młodszej siostry? (AR)

Britney Spears na Instagramie
Instagram/britneyspears
Newsy
Britney Spears jest wolna! Po 13 latach została zwolniona z kurateli
Piosenkarka od 2008 roku była ubezwłasnowolniona. Dziś Britney Spear znowu może sama o sobie decydować! Jak komentuje to gwiazda?

Wielka radość w domu Britney Spears. Artystka po ponad dwóch latach walki osięgnęła sukces i pozbyła się nadzoru nad życiem prywatnym i zawodowym. To już koniec kurateli dla Britney Spears! Piosenkarka, która odzyskała wolność, nie ukrywa swojego szczęścia i publikuje w sieci wpis, w którym komentuje przełomową dla niej decyzję. Sprawdźcie, co napisała Britney Spears! Koniec kurateli Britney Spears Britney Spears została ubezwłasnowolniona w 2008 roku, wtedy też jej ojciec, Jamie Spears, uzyskał pełną kontrolę nad jej życiem. Jamie Spears sprawował kuratelę przez 13 lat, jednak już od ponad dwóch lat Britney walczyła w sądzie, żeby uwolnić się od ojca, który- jak mówiła- nie pozwalał jej zajść w ciążę i zmuszał ją do pracy nawet gdy miała wysoką gorączkę. W czerwcu Britney Spears zeznawała przed sądem,a jej słowa poruszyły cały świat. Kilka tygodni później Jamie Spears zrezygnował z sądowej opieki nad córką. Teraz okazuje się,że Britney Spears została całkowicie zwolniona z kurateli! Zobacz także:  Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..." Jak donoszą zagraniczne media sąd zdecydował, że po 13 latach Britney Spears znów będzie mogła sama decyzować o swoim życiu!  Z dniem dzisiejszym kuratela osoby i majątku Britney Jean Spears zostaje zakończona- ogłosiła sędzia Brenda Penny.  Zobacz także:   Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney? Decyzję sądu skomentowała szczęśliwa i wolna Britney Spears. Zobaczcie, co napisała we wpisie opublikowanym na Twitterze: Dobry Boże, kocham moich fanów. Myślę, że będę płakać do końca dnia. Najlepszy dzień w życiu. Chwała Panu. Czy mogę dostać...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik