Sensacyjne doniesienia o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique zelektryzowały media. Jeszcze w lutym para wspólnie świętowała urodziny. Wokalistka skończyła 45 lat, a jej partner piłkarz 35. Choć dzieliło ich dziesięć lat różnicy swoją relację nazywali "małżeństwem", choć nigdy nie zdecydowali się na ślub. Teraz hiszpański dziennik "El Periodico" poinformował, że Shakira i Gerard Pique rozstali się, a powodem miała być zdrada...

Reklama

Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach!?

Shakira i Gerard Pique to jedna z najpopularniejszych par w świecie sportu po Georginie Rodriguez i Cristiano Ronaldo. Historia ich związku była pełna zaskakujących momentów, ale udowadniali, że można wieść życie bez skandali i kontrowersji. A wszystko zaczęło się od kręcenia teledysku:

Poznałem Shakirę w Madrycie, kiedy kręciliśmy teledysk do "Waka Waka" przed mistrzostwami świata w RPA w 2010 roku. Wszystko zaczęło się, kiedy mieliśmy lecieć do Afryki. - mówił piłkarz w jednym z wywiadów.

W 2017 roku po raz pierwszy hiszpańskie media rozpisywały się o kryzysie w ich związku, ale wtedy Shakira i Gerard Pique szybko ucięli plotki publikując wspólne zdjęcia. Teraz hiszpański dziennik "El Periodico" informuje, że to koniec związku pary, a piłkarz wyprowadził się już z ich domu. Jak pisze magazyn Gerard Pique miał zostać przyłapany na zdradzie przez Shakirę i to artystka zdecydowała o rozstaniu. Co więcej piłkarz miał być też stałym bywalcem nocnych klubów, które odwiedzał razem z Riquim Puigiem.

Instagram @3gerardpique @shakira

Shakira ostatnie wspólne zdjęcie z Gerardem Pique opublikowała w lutym, tuż po Walentynkach. Od tamtej pory piłkarz nie pojawiał się już w mediach społecznościowych artystki.

Zobacz także

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique świętują dziś urodziny. Dzieli ich 10 lat! Dlaczego żyją bez ślubu?

Shakira i Gerard Pique doczekali się dwójki dzieci. Starszy syn Milan w tym roku skończy 9 lat, a młodszy Sasha ma siedem lat. Według doniesień hiszpańskich mediów artystka podjęła decyzję o rozstaniu, a piłkarz miał wyprowadzić się z ich wspólnego domu.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama