Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" pokazał nową partnerkę. Para już mieszka razem!

Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA

Seweryn z szóstej edycji  "Rolnik szuka żony" za sprawą burzliwego rozstania z Marleną stał się najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem programu. W finałowym odcinku przyznał, że udało mu się znaleźć miłość po programie i opowiedział o swojej nowej relacji, a na dowód widzowie zobaczyli na ekranie zdjęcie rolnika z partnerką z prywatnego archiwum. Zobaczcie, jak wygląda nowa dziewczyna Seweryna i jak ciepło o ich relacji mówi sam rolnik! Duża odmiana po związku z Marleną...

Nowa partnerka Seweryna z "Rolnik szuka  żony"

Okazuje się, że Seweryn dość szybko zapomniał o relacji z Marleną. W ostatnim odcinku programu, którego skrót możecie przeczytać tutaj, chciał w pokojowy sposób rozstać się ze swoją kandydatką i przeprosił ją za swoje zachowanie, jednak mimo że dziewczyna postąpiła podobnie, z jej ust nie padły żadne słowa skruchy, a wręcz stwierdziła, że od siebie nie mam za co go przepraszać. Ostatecznie rolnik przyznał, że wystraszył się tempa, jakie narzuciła Marlena, która najwidoczniej zakochała się w Sewerynie. Ich burzliwa relacja szybko się zakończyła, a teraz rolnik znalazł szczęście u boku innej partnerki, o której mówi tak:

Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Od kilku dni zamieszkała ze mną. Dużo mi daje energii pozytywnej i wsparcia. - tak o swojej nowej miłości mówił Seweryn w finale "Rolnik szuka  żony".

Podczas rozmowy z Martą Manowską zdradził, że od niedawna jego partnerka zamieszkała z nim na gospodarstwie i razem prowadzą agroturystykę. W sieci pojawiły się informacje, że ukochana Seweryna jest w ciąży. Według jednego z Internautów Seweryn niedługo zostanie ojcem! Tymczasem Marlena wyznała, że też znalazła chłopaka, a Joanna jest już zaręczona z Sebastianem i spodziewają się dziecka. Trzeba przyznać, że Seweryn i jego kandydatki bardzo szybko chcą ułożyć sobie życie!

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" Seweryn pokazał zdjęcie z nową partnerką. Widać, że są szczęśliwi!

nowa partnerka Seweryna Rolnik szuka żony
screen finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"

Według jednego z fanów programu Seweryn zostanie ojcem!

Screen Rolnik szuka żony
Screen Facebook Rolnik szuka żony

W pierwszych odcinkach "Rolnik szuka żony" 6 Marlena i Seweryn wydawali się parą idealną. Szybko okazało się, że ich relacja przerodziła się we wzajemne oskarżenia i zakończyła burzliwą kłótnią.

Marlena Seweryn Rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49