Party Stories
Selena Gomez
EastNews
Newsy

Selena Gomez i Justin Bieber starali się o dziecko, a teraz? Piosenkarka znów wbija szpilę byłemu!

Fani Seleny Gomez dopatrzyli się na jej nowej płycie "Rare" kolejnych nawiązań do jej związku z Justinem Bieberem, z którym była przez cztery lata. Szczególnie wymowny tekst znajduje się w piosence "Cut You Off". O czym śpiewa w nim Selena Gomez?

Zatrzymuję się przed lustrem, wpatrując się w moją twarz. Muszę obciąć, zdjąć cały dodatkowy ciężar, który nosiłam przez tysiąc czterysta sześćdziesiąt dni - brzmi tekst piosenki "Cut You Off".

Dociekliwi fani Seleny Gomez zwrócili uwagę na 1440 dni - które dają w przeliczeniu 4 lata. A dokładnie 4 lata trwał związek Seleny z Justinem Bieberem. Potem w tekście piosenki padają kolejne mocne słowa:

Jak mogłam pomylić to g**no z miłością? - śpiewa Selena Gomez.

Kto się piękniej zestarzeje: Selena Gomez czy Hailey Bieber? Lady Gaga czy Irina Shayk?

Historia miłości Justina Biebera i Seleny Gomez. Dlaczego się rozstali?

Fani również uważają, że tak mocne słowa padają w kontekście jej relacji z Justinem Bieberem, z którym początkowo łączyła ją niezwykła więź - tak przynajmniej się jej wydawało. Justin Bieber i Selena Gomez byli razem cztery lata. Para rozstała się definitywnie w 2018 roku, choć wróżono im wspólną przyszłość - miał być ślub, miało być dziecko - według znajomych pary, Justin i Selena zaczęli się nawet o nie starać. Wszystko się zmieniło, kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Justin nie jest już z Seleną, a wybrał Hailey Bieber (jeszcze niedawno Baldwin). To był definitywny koniec ich związku. Hollywood Life dodatkowo donosiło, że „Justin nigdy nie ufał do końca Selenie”. Czy to był powód ich ostatecznego rozstania?

Zobacz także: Selena Gomez miała atak paniki na wielkiej imprezie. To przez Hailey Bieber?

Tutaj możecie posłuchać piosenki "Cut You Off" Seleny Gomez. Jak wam się podoba? I czy też słyszycie nawiązanie do jej relacji prywatnych z Justinem? Czy to po prostu czysty przypadek?

Justin Bieber i Selena Gomez byli ze sobą cztery lata.

Selena Gomez i Justin Bieber zakochani
EastNews

Teraz Justin Bieber jest w związku małżeńskim z Hailey Bieber (Zobacz także: Hailey i Justin Bieber wzięli (drugi) ślub! Zobaczcie piękne zdjęcia z uroczystości! Kogo zaprosili?).

Justin Bieber i Hailey Bieber w serialu dokumentalnym
YouTube

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Selena Gomez, Hailey Baldwin
EastNews
Newsy
Selena Gomez miała atak paniki na wielkiej imprezie. To przez Hailey Bieber?
Tego nikt się nie spodziewał! Czyżby Selena Gomez i Hailey Bieber zakopały topór wojenny? Sprawdźcie szczegóły tej sytuacji!

Choć wydawało się, że Selena Gomez zapanowała już nad swoimi emocjami, ostatnio znowu dały o sobie znać. Zagraniczne media donoszą, że piosenkarka dostała ataku paniki tuż przed wejściem na scenę podczas rozdania nagród American Music Awards. Czy wpływ na to miała... Hailey Bieber? Zobaczcie poniżej!  Selena Gomez miała atak paniki przez Hailey Bieber? O tym występie plotkowali wszyscy. Selena Gomez po prawie 2-letniej przerwie zdecydowała się wrócić na scenę. Piosenkarka wystąpiła podczas prestiżowej imprezy rozdania nagród American Music Awards. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli. Selena Gomez wyglądała na scenie na zagubioną i miała trudności z czystym śpiewaniem oraz utrzymaniem odpowiedniej tonacji. Teraz okazuje się, że tuż przed występem artystka miała atak paniki. Selena Gomez nie zdołała zapanować nad emocjami, co było widać również na scenie.  Zdecydowanie miała atak paniki. Była zdenerwowana. Nie była na scenie od dwóch lat, a to bardzo ważne piosenki w jej karierze. Bardzo chciała się pokazać z jak najlepszej strony - twierdzi bliski przyjaciel Seleny Gomez. Niektórzy uważają, że wpływ na złe samopoczucie Seleny Gomez ma... Hailey Bieber ! Nie od dzisiaj wiadomo, że artystka nie darzy sympatią modelki, która odebrała jej na zawsze ukochanego. Ostatnio wypuściła nawet singiel pt. "Lose You To Love Me" , w którym opowiedziała o swojej toksycznej relacji z Justinem Bieberem . To właśnie między innymi ten kawałek zaśpiewała na rozdaniu nagród AMA. Być może emocje, które niesie ze sobą ta piosenka, wzięły nad nią górę... Myślicie, że Selen Gomez zdoła uporać się kiedyś z przeszłością, która nie daje jej normalnie funkcjonować? Hailey i Justin wzięli ostatnio ślub kościelny. Selenę musiało to bardzo...

Selena Gomez
East News
Newsy
Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem? Zrobiła na Instagramie coś, co mówi wszystko o jej uczuciach!

Selena Gomez długo nie mogła pozbierać się po rozstaniu z Justinem Bieberem i jego ślubie z Hailey Baldwin . Gwiazda przez lata rozstawała się z muzykiem i wciąż do niego wracała, dlatego przeżyła prawdziwy szok, gdy late 2018 roku jej relacja z Bieberem zakończyła się raz na zawsze. Gdy Selena dowiedziała się o zaręczynach swojego eks i modelki, a następnie ich szybkim ślubie, przeżyła prawdziwe załamanie! Wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka kolejnych miesięcy. Czy teraz wciąż tęskni za Justinem? Ostatnio zrobiła coś, co mówi wszystko o jej uczuciach! Selena Gomez dalej tęskni za Justinem Bieberem? Po załamaniu nerwowym Selena Gomez całkowicie odcięła się od social mediów i nie wiele tygodni nic nie publikowała na swoim Instagramie. Ostatnio jednak jest coraz bardziej aktywna, chętnie chwali się fotkami i widać, że jest w niezłym stanie. Teraz zrobiła coś, co sprawiło, że jej fani odetchnęli z ulgą. Jak zauważyli czujni miłośnicy Seleny, gwiazda... wreszcie usunęła ze swojego profilu zdjęcie z Justinem Bieberem! Mowa o fotografii, którą opublikowała w 2018 roku, gdy składała urodzinowe życzenia Justinowi. Teraz post zniknął, co może świadczyć tylko o jednym - Selena wreszcie zerwała ze swoją przeszłością i jest gotowa na nowe życie! Fani są zachwyceni decyzją Seleny. Dziękuję, że Bóg w końcu dał jej siłę, by to usunąć. Wreszcie. Wreszcie koniec tego rozdziału. Nowe początki, lepsza przyszłość czeka na nią - piszą fani w komentarzach. Was też cieszy ten krok milowy w życiu Seleny?   Selena Gomez wykasowała Biebera ze swojego życia Justin Bieber jest teraz szczęśliwym mężem Hailey  

Selena Gomez w sukience w kwiaty
East News
Newsy
Selena Gomez napisała utwór o rozstaniu z Justinem Bieberem?! Zobaczcie tylko te słowa

Selena Gomez powraca na listy przebojów i to z wielkim hukiem! Gwiazda, która wydała swoją ostatnią płytę w 2015 roku, ujawniła światu swój nowy utwór - "Lose You To Love Me". Wystarczy dobrze się wsłuchać w słowa piosenki, by odkryć, że wokalistka wciąż nie zapomniała o Justinie Bieberze i to jemu poświęciła swój nowy singiel. Przeczytajcie więcej poniżej! Selena Gomez śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem Wszyscy chyba doskonale pamiętają, co działo się w życiu Seleny Gomez rok temu. Wokalistka definitywnie rozstała się z Justinem Bieberem latem 2018 roku, myśląc zapewne, że za chwilę ukochany do niej wróci, jak zawsze przez ostatnie lata. Niestety, nie tym razem. Justin związał się bowiem z Hailey Baldwin, której oświadczył się dwa miesiące po pierwszej randce, a chwilę później para była już małżeństwem. To musiał być cios dla Seleny, która trafiłą do szpitala z silnym załamaniem nerwowym.  Dopiero niedawno Selena zaczęła wracać do formy i - jak się okazuje - również do pracy. Wokalistka nagrała właśnie nowy utwór - "Lose You To Love Me". Wiele osób sądzi, że opowiada on o jej rozstaniu z Justinem Bieberem. Nic dziwnego - zwróćcie uwagę bowiem na te słowa: In two months you replaced us  Like it was easy Made me think I deserved it in the thick of healing Słowa te oznaczają: W dwa miesiące nas zastąpiłeś Jakby to było łatwe. Sprawiło, że pomyślałem, że na to zasłużyłam W gęstym uzdrawianiu, tak... Nie da się ukryć, że ten frament wyjątkowo pasuje do historii Seleny i Justina. Sama wokalistka wyjaśnia genezę utworu słowami: Ta piosenka była zainspirowana wieloma rzeczami, które wydarzyły się w moim życiu od czasu wydania mojego ostatniego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner