Smutna Selena Gomez, Hailey Baldwin i Justin Bieber na okładce Vogue Selena Gomez Selena Gomez Selena Gomez Selena Gomez
Smutna Selena Gomez, Hailey Baldwin i Justin Bieber na okładce Vogue
Eastnews/Instagram
Jak to przyjęła?
1/5
Smutna Selena Gomez, Hailey Baldwin i Justin Bieber na okładce Vogue
Eastnews/Instagram

Selena Gomez przeżywa teraz ciężkie chwile. Wszystko przez jej poprzednią miłość, Justina Biebera. Kanadyjczyk, pół roku temu, zaledwie po kilku miesiącach związku ożenił się z Hailey Baldwin. Mówi się, że para planuje założyć rodzinę, jak i cały czas szykują się do drugiego, hucznego wesela, które ma odbyć się w ciągu kilku najbliższych tygodni! 

Wiadomości o Justinie i Hailey załamały Selenę Gomez. Gwiazda w ubiegłym roku trafiła do szpitala psychiatrycznego, w którym próbowała odzyskać siły po wstrząsających dla niej wiadomościach. Kilka tygodni temu opuściła szpital i znów wraca do formy. Gdy wydawało się, że Selena może już odetchnąć, Justin i Hailey udzielili wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym opowiedzieli o swojej miłości. Jak piosenkarka to przyjęła? Zobaczcie na kolejnej stronie, co Selena zrobiła po publikacji, o której mówią teraz wszyscy. 

Zobacz: Prosto ze szpitala psychiatrycznego udała się w góry! Selena Gomez zapomniała o Justinie? Nowe zdjęcia!

2/5
Selena Gomez
instagram

 

Ten kto myślał, że Selena ponownie się załamie był w błędzie! Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie serie zdjęć z plaży, na których pozuje z przyjaciółkami. Widać, że najnowszy wywiad Justina z Hailey nie zrobił na niej wrażenia, choć padły mocne słowa...

Jesteśmy naprawdę młodzi i to jest przerażające. Bardzo się zmienimy. Ale jesteśmy zobowiązani do wspólnego życia i wspierania się nawzajem w tych zmianach. Tak na to patrzę. Tak naprawdę to mój najlepszy przyjaciel. Nigdy się nim nie znudzę - wyznała Hailey.

Bóg obdarował mnie Hailey. Istnieją więc dodatkowe korzyści. Za dobre zachowanie dostaje się nagrodę - powiedział Justin. 

 

Zobacz też: Hailey Bieber o najbardziej romantycznej randce i miłości do Justina! Co na to Selena?

3/5
Selena Gomez
instagram

 

Spotkanie na plaży było "wieczorem panieńskim" jednej z przyjaciółek Seleny.

Moja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż, więc świętujemy to! Przyszła Pani Lopez - napisała Selena.

4/5
Selena Gomez
instagram

 

Gwiazda miała na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy w kolorze białym. Fani byli zachwyceni promiennym uśmiechem Seleny. 

Wyglądasz wspaniale!

Uwielbiam widzieć cię szczęśliwą

Wyglądasz zdrowo i cudownie.

Piękna! - pisali internauci. 

5/5
Selena Gomez
instagram

 

Selena na plaży nie miała grama makijażu na sobie. Uśmiech gwieździe nie schodził z twarzy. Mamy nadzieję, że tak pozostanie. :)

Więcej na temat Selena Gomez