Justin Bieber, Selena Gomez, Hailey Baldwin Hailey Baldwin, Justin Bieber Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
1/4
Justin Bieber, Selena Gomez, Hailey Baldwin
EASTNEWS

 

Hailey Baldwin zdecydowanie nie może teraz narzekać na brak zainteresowania. Żona Justina Biebera od czas ślubu z muzykiem stała się jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Magazyn "Vogue USA" nie przeszedł obojętnie wobec takiego obrotu zdarzeń. Zaprosił małżeństwo do współpracy, co zaowocowało okładką pary i obszernym wywiadem w środku gazety.

Hailey i Justin nie tylko uciszyli plotki o rozwodzie, ale i w rozmowie z dziennikarzem udowodnili, jak bardzo się kochają! Odrobinę więcej szczegółów dotyczących ukochanego modelka zdradziła jednak w dodatkowym wywiadzie w serwisie YouTube dla magazynu, który już odtworzono ponad 5 mln razy! Koniecznie przeczytajcie na następnej stronie, za co Hailey tak kocha Justina. Czy Selena powinna czuć się zazdrosna o ten wywiad? 

Zobacz też: Hailey Baldwin i Justin Bieber razem na okładce Vogue'a! Wyjawili całą prawdę o swoim związku!

2/4
Instagram

 

Hailey Baldwin odpowiedziała na 73 pytania, jednak nie wszystkie dotyczyły Justina Biebera. Gwiazda powiedziała, że często w wielu sprawach radzi się taty, a także pokazała swoje wrotki mówiąc, że wciąż uczy się na nich jeździć. Modelka wyznała, że zawsze marzyła, aby nauczyć się płynnie mówić po portugalsku. A także, że codziennie motywuję ją rodzina. A co zdradziła o Justinie?

3/4
Hailey Baldwin, Justin Bieber
EastNews

 

Hailey powiedziała, że najbardziej podziwia Justina, za jego "serce dla innych ludzi". Wyznała, że często podkrada mu z szafki skarpetki i nie ma zamiaru zmienić jego stylu, ponieważ jest świetny. A jaka jest wymarzona randka Hailey?

Zostanie w domu, zamówienie jedzenia i oglądanie telewizji - powiedziała. 

I dodała, że czasem zdarza jej się śpiewać z muzykiem. Czy Selena również z nim śpiewała?

4/4
Hailey Baldwin

 

Koniecznie zobaczcie cały wywiad! Czy gwiazdy częściej powinny takich udzielać?

 

 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber