Selena Gomez
instagram
1/4
selena gomez
instagram/eastnews

 

Ten rok był wyjątkowo trudny dla Seleny Gomez. Piosenkarka nie tylko rozstała się ze swoim ukochanym, ale i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe, jednak powoli zaczęła wychodzić już na prostą. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia Seleny, którymi w sieci pochwalili się jej znajomi. Gdy artystka tylko opuściła klinikę, przyjaciele zabrali ją w góry. Jak spędzali czas?

 

Zobacz też: Selena Gomez wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Dostała jeden ważny zakaz od lekarzy!

2/4
Selena Gomez
eastnews

 

Na początku października Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. 26-latka załamała się tuż po tym, gdy dowiedziała się, że jej były partner Justin Bieber ożenił się z Hailey Baldwin. Niestety, to nie był jedyny powód do zmartwień artystki. Okazało się, że Gomez ma bardzo niski poziom białych krwinek w organizmie po przebytym w 2017 roku przeszczepie nerki. Gwiazda w specjalistycznej placówce spędziła ponad miesiąc. Tuż po wyjściu z kliniki praktycznie zniknęła z show-biznesu.

Zobacz też: Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez! 

3/4
Selena Gomez
eastnews

 

Gdy tylko Selena Gomez opuściła szpital, zajęli się nią znajomi. Przyjaciele artystki zabrali ją góry. Niestety nie wiadomo, czy gwiazda jeździła na nartach lub snowboardzie, czy tylko odpoczywała. Widać, że choć 26-latka przytyła to czuje się świetnie. Artystka uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą.

 

Zobacz też: Tego nie wiecie o Selenie Gomez! Na jaw wyszło, co myśli o Justinie Bieberze i Hailey Baldwin!

4/4
Selena Gomez
instagram

 

Selena Gomez tuż po załamaniu zniknęła z mediów społecznościowych. Czy niedługo wróci do prowadzenia konta na Instagramie? 

Więcej na temat Selena Gomez