Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Ta wiadomość wstrząsnęła fanami Justina Biebera i Seleny Gomez! Kanadyjczyk po raz pierwszy od wielu miesięcy wypowiedział się w sieci o swojej dawnej miłości. 25-latek wyznał, że wciąż kocha Selenę Gomez, a jego była dziewczyna ciągle ma miejsce w jego sercu! Czy to oznacza, że szykuje się rozwód z Hailey Baldwin? Artysta mówi, że nie, ale jak się dowiadujemy, piosenkarka też nie zapomniała o wokaliście...

Koniecznie zobaczcie, co zagraniczne portale piszą o tym miłosnym trójkącie. Czy Justin wróci do Seleny Gomez

1/4
Biebery się przytulają

Justin Biber lubi zaskakiwać! Kanadyjczyk w ubiegłym roku ożenił się z piękną modelką Hailey Baldwin. A teraz, kilka miesięcy po ślubie wyznał, że wciąż żywi gorące uczucia do swojej byłej dziewczyny. Stało się to po tym, gdy jeden z internautów zaatakował 25-latka w sieci. Czego Bieber nie pozostawił bez komentarza.

Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? (...) Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - napisał Justin Bieber.

Zobacz także: Hailey Bieber jest w ciąży?! Najnowszy wpis Justina Biebera mówi wszystko

2/4
Selena Gomez
Instagram

Wiadomość Biebera wywołała niemałe poruszenie... Nie uszła też uwadze Seleny Gomez, która podobno... wciąż kocha wokalistę.

Selena docenia to, co powiedział Justin i też żywi do niego uczucia. Ona zawsze będzie go kochać i będzie miała miejsce w sercu dla niego. Ale szanuje jego małżeństwo z Hailey i chce dać mu przestrzeń, aby im się jak najlepiej układało - zdradzil informator HollywoodLife. 

 

3/4
Selena Gomez, Justin Bieber na spacerze w Los Angeles
East News

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez to już przeszłość. Para spotykała się ze sobą przez kilka lat, jednak nieustannie zrywała ze sobą, aby po jakimś czasie ogłosić wielki powrót! Czy Gomez nie była pisana Bieberowi? Najwidoczniej tak...

Według informatora portalu, Selena życzy Justinowi i Hailey jak najlepiej. I nie myśli, by rozbijać to małżeństwo.

4/4
Selena Gomez
East News

Spodziewaliście się takich słów po Selenie? Jak już informowaliśmy, piosenkarka stara się korzystać z życia i nie myśleć o związkach. Ostatnio Gomez szalała na urodzinach koleżanki! Czy przyjaciółki pomogą jej uporać się ze stratą ukochanego? Mamy nadzieję. 

Zobacz także: "Kochałem i kocham Selenę!" Justin Bieber po raz pierwszy tak szczerze o swojej byłej dziewczynie!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber