Naturalna Selena Gomez na Instagramie
Instagram

Selena Gomez płakała całą noc! Czy to przez Justina Biebera?

Naturalna Selena Gomez na Instagramie
Instagram

Selena Gomez zamieściła bardzo emocjonalny wpis na Instagramie. Wokalistka, która kilka dni temu obchodziła 27. urodziny, wyznała, że przepłakała ostatnią noc. Czy Selena Gomez wciąż nie pogodziła się z utratą ukochanego Justina Biebra?

Przypomnijmy, były partner piosenkarki jesienią ubiegłego roku ożenił się z modelką Hailey Baldwin! Czy 25-letni idol nastolatek był powodem bezsennej nocy Seleny? Zobaczcie, co napisała na Instagramie.

Dlaczego Selena Gomez płakała?

22 lipca Selena Gomez świętowała swoje 27 urodziny. Gwiazda nie spędzała ich w domu w Stanach Zjednoczonych, a wyjechała do Europy. Fotoreporterzy przyłapali piosenkarkę we Włoszech. Na spacerze po malowniczym Rzymie towarzyszyła jej babcia oraz producent filmowy Andrea Iervolino. Czy 31-letni Włoch jest nowym partnerem Seleny? Tego niestety nie wiadomo, jednak gwiazda wydawała się bardzo szczęśliwa!

Zobacz także: Tak Selena Gomez bawiła się na ślubie kuzynki! Jest wreszcie szczęśliwa? Mamy zdjęcia

Ale kilka dni później Selena Gomez napisała na swoim Instagramie, że całą ostatnią noc przepłakała. Z jakiego powodu? 

Mam już 27 lat! Chciałabym podziękować każdemu z Was za ciepłe słowa w moją stronę w dniu moich urodzin. Nie tylko za szybkie i krótkie wiadomości, ale i myśli, które kryją się w każdych słowach, które do mnie piszecie. Zazwyczaj kończy się to moim płaczem, tak jak zeszłej nocy. Modlę się za Was wszystkich. Kocham Was! - napisała Selena w sieci.

Czego fani życzyli Selenie Gomez? W komentarzach na Instagramie przejawiają się życzenia miłości, spokoju i zdrowia. Internauci dziękują gwieździe za szerzenie radości i życzliwości. Za muzykę, którą tworzy i udzielanie się w ważnie społecznie sprawach. 

Jak widać 27-latka poradziła już sobie z przeszłością i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Wydaje się, że zapomniała już o Justinie Bieberze, a pomagają jej w tym przyjaciele i fani.

Czy Selana Gomez też niedługo znajdzie miłość? Tego jej życzymy! 

Selena Gomez podziękowała za życzenia urodzinowe

Piosenkarka spędziła urodziny w Rzymie 

Selena Gomez z producentem muzycznym we Włoszek
Instagram

 

Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04