Seksowne babcie w show biznesie Agata Młynarska Beata Kozidrak w czarnej turnice ze złotym paskiem Mariola Bojarska-Ferenc na gali TeleKamery 2015 Grażyna Szapołowska
Seksowne babcie w show biznesie
ONS
1/9
Seksowne babcie w show biznesie
ONS

Dziś Dzień Babci! Wszystkim naszym babciom składamy najserdeczniejsze życzenia, zwłaszcza dużo zdrowia!

Z tej okazji wybraliśmy polskie gwiazdy, które już mają wnuki, ale... ciężko w to uwierzyć. W pracy, na scenie, w telewizji prezentują się zawsze z wielką klasą, niekiedy bardzo seksownie. W rodzinnym domu zamieniają się w opiekuńcze babcie, które dla wnuków poświęcą bardzo wiele. Która z nich jest najseksowniejsza? Zobaczcie naszą galerię i zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także: Beata Kozidrak: "Nadal podobam się facetom". Patrząc na jej nogi, wcale nas to nie dziwi

2/9
Agata Młynarska

Agata Młynarska ma dwójkę wnucząt, a po raz pierwszy została babcią już w wieku 47 lat!

To jest najcudowniejsza rzecz, jaką sobie można wyobrazić! Z synami bardzo się wspieramy, ale wiadomo, że nie zawsze możemy mieć dla siebie wystarczająco dużo czasu. Na szczęście oni to doskonale rozumieją. - mówiła w Twoim Stylu

 

3/9
Beata Kozidrak w czarnej turnice ze złotym paskiem
East News

Beata Kozidrak również ma dwójkę wnucząt - Sebastiana i Zosię (są to dzieci Kasi Pietras). Wielka diwa polskiej sceny uwielbia spędzać z nimi czas:

Kiedy przyjeżdżam do córki zdejmuję te wysokie buty, włosy w kitek i jest zabawa na dywanie.

4/9
Mariola Bojarska-Ferenc na gali TeleKamery 2015

Mariola Bojarska Ferenc ma dwójkę wnucząt - Marcela oraz Wiktorię. Gwiazda fitnessu jest bardzo oddaną opiekunką. W styczniowej Gali trenerka opowiada o swojej relacji z dziećmi:

Gdy na świat przyszła moja wnuczka, Wiktoria, kompletnie oszalałam. Oczywiście równie mocno kocham wnuka, Marcela. Wygląda dokładnie, jak mój syn, kiedy był mały, co mnie wzrusza. Jaką jestem babcią? Na pewno nie do końca typową. Kiedyś tradycyjna babcia prowadziła stacjonarny tryb życia i spełniała funkcję gosposi. Moje nie mogą na to liczyć, bo ja jestem bardzo aktywną osobą. Za to angażuję się w edukację wnuków, nie kupuję im drogich zabawek, tylko mądre książeczki czy puzzle, a Marcel już od pół roku chodzi na fitness dla dzieci!

5/9
Grażyna Szapołowska
ONS

Grażyna Szapołowska jest dumną babcią 15-letniej Karoliny. Uwielbiają się wspólnie bawić, a aktorka często zabiera dziewczynkę na oficjalne gale. Czy pójdzie w ślady babci?

6/9
Katarzyna Dowbor na rozdaniu TeleKamer 2014
Akpa

Katarzyna Dowbor jest babcią Janinki - córki Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. To ona zajęła się wnuczką, kiedy para walczyła o swój związek. Sama jest jednak młodą mamą, która jeszcze musi zajmować się córką.

7/9
Kora w 11. sezonie Must be The Music
WBF

Kora jest babcią Jazona. Jej syn, Szymon Sipowicz, został ojcem w 2011 roku.

8/9
Krystyna Janda, Viva! luty 2015
Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystyna Janda ma dwie wnuczki - Lenę i Jadwigę. Niedługo na świat przyjdzie trzecie dziecko Marii Seweryn.

9/9
Monika Olejnik w czarnej sukience, wzorzystym płaszczu na czerwonym dywanie
East News

Monika Olejnik w kwietniu 2015 roku została babcią. Jej jedyny syn, Jerzy i jego żona, doczekali się chłopca:

Powiedziała, że czuje się młodo i zabroniła, by na razie rodzice uczyli jej wnuka zwracać się do niej per "babcia". Woli, by mały wołał do niej po prostu "Monika" - zdradził znajomy Moniki Olejnik w rozmowie z Super Expressem.