Party Stories
Sebastian Fanijański tłumaczy się z krytyki Warnke i Stramowskiego
Newsy

Sebastian Fabijański tłumaczy się z ostrej krytyki Warnke i Stramowskiego!

Sebastian Fabijański tłumaczy się z krytyki Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Przypomnijmy - w najnowszym wywiadzie aktor nie zostawił suchej nitki na znanym małżeństwie. A poszło o ich performance podczas pokazu mody, na którym Kasia zaprezentowała ciążowy brzuszek, trzymając za rękę roznegliżowanego Piotra. Fabijański stwierdził, że to paranoja. Jak tłumaczy swoją opinię?

Warnke i Stramowski kupili mieszkanie. Gdzie? Dlaczego jeszcze się nie przeprowadzili? Posłuchajcie, co nam zdradzili!

Sebastian Fabijański: Tu chodzi o szacunek!

Wywiad z Sebastianem wywołał niemałą burzę w sieci. Aktor w rozmowie z portalem filmawka.pl powiedział, że nie rozumie zachowania pary:

Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja. - powiedział Fabijański.

Piotr i Kasia do tej pory nie skomentowali słów kolegi (?) z pracy. Ten, widząc jak wielkie zamieszanie wywołał wywiad, postanowił odnieść się jeszcze raz do pary na swoim Instagramie. Zapewnił, że nie chodziło mu o atak, a... szacunek:

Tu nie chodzi o awanturę. Nie chodzi o atak. Tu chodzi o SZACUNEK. Szacunek do siebie samych! Ludzi, aktorów, celebrytów którzy niejednokrotnie bywają wzorami do naśladowania. Nie sprowadzajmy się do produktów. Świećmy wartościami a nie brzuchami ciążowymi czy klatą na pokazach mody. Zawsze ten sam. Sebastian Fabijański.

Czy Stramowski i Warnke przyjmą jego usprawiedliwienie? A może to naprawdę koniec ich przyjaźni? Jakiś czas temu pojawiły się bowiem plotki, że Sebastian odciął się od Piotra:

Przestał się do niego odzywać, nie odbiera nawet telefonów. Piotrek tego nie rozumie. Nie chce się narzucać, ale w rozmowach z kumplami żali się, że Seba odwrócił się od niego bez powodu - czytaliśmy w "Fakcie".

Panowie sporo razem grali, zwłaszcza w filmach Patryka Vegi (od którego Sebastian również się odcina). Jak zakończy się ta cała sprawa? 

Zobacz także: Ciężarna Kasia Warnke już nie ukrywa swojego brzuszka! Kiedy urodzi?

Będzie medialna wojna między aktorami? 

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim i Kasi Warnke

Kiedyś Sebastian i Piotr byli bardzo blisko!

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim i Kasi Warnke

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda o występie w Białymstoku
Newsy
Co spotkało Dodę po głośnym występie w Białymstoku? Zdradziła prawdę!

Doda na koncercie Polsatu w Białymstoku wystąpiła w tęczowej fladze. Był to jej gest solidarności ze społecznością LGBT, która została tam zaatakowana podczas Marszu Równości. Ale hejt wobec LGBT+ nie ustaje. Artystka w rozmowie z LifeStyle Newseria zdradza, dlaczego postanowiła w ten sposób walczyć z nienawiścią. Czy żałuje? Co spotkało ją po występie? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Doda zostawia męża, Emila Stępnia i wyjeżdża do Stanów! Co się stało?

Kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego
Newsy
Burzliwe kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego! Co ze wspólnym kredytem na mieszkanie?
Kasia Warnke w ciąży z mężem Piotr Stramowski
EastNews
Newsy
Katarzyna Warnke w zaawansowanej ciąży na premierze filmu! Jak się czuje przyszła mama?

Katarzyna Warnke lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Choć z początku żona Piotra Stramowskiego nie chciała chwalić się ciążowym brzuszkiem, to teraz nie unika pozowania do zdjęć na oficjalnych imprezach. Aktorka pojawiła się z mężem na premierze filmu "Sługi wojny" w reżyserii Mariusza Gawrysia, gdzie Stramowski wciela się w główną rolę komisarza Samborskiego. Przyszła mama świetnie prezentowała się na salonach. Zobaczcie zdjęcia! 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner