Sebastian Fanijański tłumaczy się z krytyki Warnke i Stramowskiego

Sebastian Fabijański tłumaczy się z ostrej krytyki Warnke i Stramowskiego!

Sebastian Fanijański tłumaczy się z krytyki Warnke i Stramowskiego

Sebastian Fabijański tłumaczy się z krytyki Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Przypomnijmy - w najnowszym wywiadzie aktor nie zostawił suchej nitki na znanym małżeństwie. A poszło o ich performance podczas pokazu mody, na którym Kasia zaprezentowała ciążowy brzuszek, trzymając za rękę roznegliżowanego Piotra. Fabijański stwierdził, że to paranoja. Jak tłumaczy swoją opinię?

Sebastian Fabijański: Tu chodzi o szacunek!

Wywiad z Sebastianem wywołał niemałą burzę w sieci. Aktor w rozmowie z portalem filmawka.pl powiedział, że nie rozumie zachowania pary:

Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja. - powiedział Fabijański.

Piotr i Kasia do tej pory nie skomentowali słów kolegi (?) z pracy. Ten, widząc jak wielkie zamieszanie wywołał wywiad, postanowił odnieść się jeszcze raz do pary na swoim Instagramie. Zapewnił, że nie chodziło mu o atak, a... szacunek:

Tu nie chodzi o awanturę. Nie chodzi o atak. Tu chodzi o SZACUNEK. Szacunek do siebie samych! Ludzi, aktorów, celebrytów którzy niejednokrotnie bywają wzorami do naśladowania. Nie sprowadzajmy się do produktów. Świećmy wartościami a nie brzuchami ciążowymi czy klatą na pokazach mody. Zawsze ten sam. Sebastian Fabijański.

Czy Stramowski i Warnke przyjmą jego usprawiedliwienie? A może to naprawdę koniec ich przyjaźni? Jakiś czas temu pojawiły się bowiem plotki, że Sebastian odciął się od Piotra:

Przestał się do niego odzywać, nie odbiera nawet telefonów. Piotrek tego nie rozumie. Nie chce się narzucać, ale w rozmowach z kumplami żali się, że Seba odwrócił się od niego bez powodu - czytaliśmy w "Fakcie".

Panowie sporo razem grali, zwłaszcza w filmach Patryka Vegi (od którego Sebastian również się odcina). Jak zakończy się ta cała sprawa? 

Zobacz także: Ciężarna Kasia Warnke już nie ukrywa swojego brzuszka! Kiedy urodzi?

Będzie medialna wojna między aktorami? 

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim i Kasi Warnke

Kiedyś Sebastian i Piotr byli bardzo blisko!

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim i Kasi Warnke

 

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33