Sandra Kubicka urodziła. Tę radosną nowinę przekazał Alek Baron ze sceny w Sopocie podczas Polsat Hit Festiwal. Chwilę po tym Sandra dodała obszerny post, z którego wynikało, że ich syn urodził się kilka tygodni przed planowanym terminem porodu. Mimo traumatycznych chwil Leonard radzi sobie doskonale, a dumna mama w końcu dodała zdjęcie malucha. Zobaczcie!

Reklama

Sandra Kubicka pokazała syna

Sandra Kubicka i Alek Baron ostatnie miesiące spędzili na czekaniu na swojego pierwszego synka. Wszystko wskazywało na to, że chłopiec urodzi się w wyznaczonym terminie, jednak tak się nie stało. Sandra Kubicka urodziła wcześniaka.

16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży
- napisała Kubicka.

Teraz gdy wszystko wychodzi na prostą, a mały Leoś zaczął samodzielnie oddychać, Sandra Kubicka postanowiła podzielić się pierwszym zdjęciem z synem. Zdradziła, dlaczego wybrała takie imię dla swojego dziecka:

Imię Leonard znaczy “silny jak Lew” i taki jest nasz synek. W tradycji imion, Leonard jest patronem kobiet rodzących. Jego imię jest numerologiczną 6 która wskazuje na pracowitość, zdyscyplinowanie i zdolność do wyznaczania sobie dalekosiężnych celów oraz uparcie dążenia do ich realizacji. Szóstki to również ludzie empatyczni. Empatia - coś czego ludziom w dzisiejszych czasach brakuje ale nie jemu. On będzie miał mnóstwo empatii, a ja jak lwica będę bronić mojego syna

Sandra Kubicka zapowiadała jeszcze przed urodzeniem Leonarda, że z uwagi na jego prywatność nie będzie pokazywała jego buzi. Mimo wszystko fani mogą liczyć na zdjęcia syna Sandry Kubickiej i Alka Barona.

Niedawno fani martwili się o zdrowie Sandry Kubickiej, ponieważ ta przestała być aktywna w social mediach. Po kilku dniach milczenia postanowiła dodać post, w którym wyjawiła, że przechodzi obecnie najtrudniejszy okres w życiu:

Zobacz także
(...) Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham
- pisała wówczas Sandra Kubicka.
Sandra Kubicka i Baron
Instagram @sandrakubicka

Teraz wszystko stało się jasne! Sandra Kubicka walczyła o zdrowie swojego synka i nie była gotowa, aby podzielić się tą informacją z fanami.

Życzymy Sandrze oraz Leonardowi dużo spokoju, oraz zdrowia!

Reklama

Zobacz także: Przejmujące słowa na profilu Sandry Kubickiej. "Uratowali nam życie"

Sandra Kubicka, Alek Baron
@sandrakubicka
Reklama
Reklama
Reklama