Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rozwód Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona
ONS
Newsy

A jednak! Glinka rozwodzi się z mężem. Ustalili kwestię podziału imponującego majątku

Tego małżeństwa nie udało się uratować

O kryzysie w małżeństwie Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona spekulowano już od kilku miesięcy. Związek gwiazdy przeżywał wzloty i upadki, ale małżonkowie podjęli się jeszcze ostatniej próby uratowania swojego wspólnego życia. Przypomnijmy: Przełom w kryzysie Glinki i jej męża. Podjęli ważną decyzję

Niestety, wszystko wskazuje na to, że małżeństwo nie udało się uratować. Jak donosi "Show", Glinka i Gołdon zdecydowali o rozwodzie i obecnie przygotowywane są wszystkie formalności. Ważną kwestią były wspólne finanse pary - dwutygodnik twierdzi, że Kasia zatrzyma dom w Wilanowie, ale będzie musiała "spłacić" wkrótce byłego męża. Mężczyźnie należy się bowiem około milion złotych. Po rozstaniu Glinka chce na nowo zająć się swoją karierą.


Kasia wie, że samotność jest złym doradcą, chce wreszcie częściej pokazywać się publicznie. Chce się rzucić w wir pracy i zadbać o dalszy rozwój kariery - donosi "Show" znajoma aktorki.


Para ma 2-letniego syna Filipa. Chłopiec ma zostać z matką.

Zobacz: Prasa aż huczy od plotek. Glinka PIERWSZY raz skomentowała doniesienia o rozwodzie

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Glinka została samotną matką
ONS
Newsy
Po rozwodzie Glinka zmaga się z kolejnym problemem. Tym razem chodzi o dziecko
Kasia odnajduje się w roli samotnej matki

Katarzyna Glinka przeżywała ostatnio bardzo trudny czas, ponieważ podjęła decyzję o rozwodzie z mężem. Aktorka przyznała, że dużą rolę w przeciągu kilku tygodni odegrała Joanna Koroniewska , która służyła wsparciem. Zobacz:  Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę Teraz, kiedy jest właściwie już po wszystkim, gwiazda zaczęła nowe życie bez męża. Małżonkowie sprzedali ich wspólny dom w Wilanowie i równo podzielili się pieniędzmi. Kasia próbuje się odnaleźć w roli samotnej matki. Glinka przyznała, że czasem zdarza się tak, że nie ma z kim zostawić chłopca, kiedy jedzie na plan serialu. Bardzo często powtarzam sobie to hasło, że szczęśliwa mama to również szczęśliwe dziecko, więc staram się tak działać, by być spełnioną i w pracy, i w domu - wyznała w Show.  Czy uda jej się pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi? Zobacz:  Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem     Kasia Glinka z synem:

Katarzyna Glinka o rozwodzie wywiad w Gali
ONS
Newsy
Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem
Cały wywiad poświęciła na życie prywatne

Rozwód Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów. Aktorka w ogóle nie dementowała żadnych plotek, które pojawiały się w mediach . Zawsze chroniła swoją prywatność, a w wywiadach wolała opowiadać o bardziej przyziemnych sprawach. Przypomnijmy: Dziennikarz zdradził zawartość torebki Glinki. Nosi w niej BARDZO INTYMNE rzeczy Wokół rozstania aktorki z mężem pojawiło się mnóstwo plotek. Do tej pory gwiazda konsekwentnie milczała. Postanowiła jednak udzielić długiego wywiadu w "Gali", w którym ostatecznie rozlicza się z przeszłością. Nikt chyba nie spodziewał się, że powie tak dużo. Zaczyna od powodów rozejścia się z mężem: Trudne pytanie... Mogę tylko powiedzieć, że dla mnie w ostatnim czasie było ważne, żeby nie utknąć w martwym punkcie. Nie zasklepić się w bólach i złości. Rozstanie było spokojną decyzją. Ale nie ma co się oszukiwać, że rozwód jest czymś łatwym. Trudno się z tym po prostu pogodzić, że coś, co wydawało Ci się dane całe życie, może nagle się skończyć . - mówi Kto więc zawinił? Jeżeli związek się rozpada, to wina zawsze leży po obu stronach. Wiele związków przechodzi kryzysy. Pytanie tylko, w którym momencie zaczynają stawiać mu czoła. My obudziliśmy się za późno. Stało się. Trzeba żyć dalej, nie rozpamiętywać . - wyjaśnia Glinka bardzo walczyła o ten związek. Wybrała się nawet na psychoterapię: Jak już mówiłam, jestem typem walecznym. Chciałam  uratować małżeństwo i dlatego postanowiłam nie robić tego sama, tylko skorzystać z pomocy specjalistów. Często krępujemy się rozmawiać o uczuciach. Przecież idąc do psychologa, trzeba się obnażyć. Pewnie też pokutuje w nas myślenie, że psycholog to ktoś od chorób psychicznych. Wydaje mi się, że dziś łatwiej pójść do wróżki i pośmiać się z...

Katarzyna Glinka nie rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy
Przełom w kryzysie Glinki i jej męża. Podjęli ważną decyzję
Co dalej z ich małżeństwem?

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Glinki . Uwielbiana przez widzów aktorka "Barw szczęścia" musiała zrezygnować z życia towarzyskiego i bywania na salonach z powodu ciężkiej choroby ojca. Pokazywała się tylko na ważnych wydarzeniach, które były ściśle powiązane z jej osobą. Zdecydowała również, że będzie się nim opiekowała, dopóki nie odzyska pełni sił. Przypomnijmy: Rodzinny dramat Glinki. To dlatego zniknęła z salonów Na początku ubiegłego miesiąca pojawiła się również informacja, że związek aktorki przeżywa kryzys. Kolorowa prasa podawała informację, że para jest bliska rozwodu, a mąż Glinki wyprowadził się z domu. Sami zainteresowanie nie chcieli komentować całej sytuacji, w przeciwieństwie do ich znajomych, którzy dostarczali nowych rewelacji na temat życia osobistego pary. Od tamtych doniesień nie mieliśmy żadnych nowych informacji, aż do dziś. Jak podaje magazyn "Flesz", wszystko wskazuje na to, że Katarzyna i Przemysław dali sobie jeszcze jedną szansę.   Doszli do wniosku, że za dużo ich łączy i szkoda to zmarnować. W końcu dziesięć wspólnych lat to kawał życia. Na pewno czeka ich ogromna praca nad odbudowaniem relacji. Na szczęście nie chodziło o zdradę - czytamy.    Mąż aktorki nie wprowadził się jednak do domu, ale cały czas zajmuje się synem. Temat rozwodu zastąpił teraz temat rozmów o wspólnej przyszłości. Trzymamy kciuki. Zobacz: Glinka pierwszy raz skomentowała pogłoski o rozwodzie   Kasia Glinka na premierze filmu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner