Katarzyna Glinka przeżywa rodzinny dramat
ONS
Newsy

Prasa aż huczy od plotek. Glinka PIERWSZY raz skomentowała doniesienia o rozwodzie

Czekają ją trudne dni

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Glinki. Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę w serialu "Barwy szczęścia" na dłuższą chwilę porzuciła wszelkie imprezy towarzyskie i pojawiała się wyłącznie na ważnych wydarzeniach, takich jak premiera własnego filmu. Taka sytuacja spowodowana była złym stanem zdrowia jej ojca, który nieoczekiwanie trafił do szpitala. Kasia porzuciło wszystko, żeby być bliżej ukochanego taty i opiekować się nim.  Przypomnijmy: Glinka przeżywa prawdziwy dramat. Na chwilę zniknęła za salonów

Na początku tego miesiąca pojawiła się jeszcze jedna smutna informacja z kręgu gwiazdy. Kolorowa prasa donosiła, że jej małżeństwo z Przemysławem Gołdonem przeżywa kryzys, a para jest bliska rozwodu. Wszystko wskazuje na to, że informacje te są jak najbardziej prawdziwe. W najnowszym numerze magazynu "Viva!", Glinka odniosła się do całej sytuacji, podając jedynie krótki komentarz w tej sprawie.
 

Mam teraz trudny moment w życiu, ale nie chcę nic więcej na ten temat mówić - czytamy.


Rozwód tej może pary dziwić, ponieważ tworzyli udany związek przez dziesięć lat.

Zobacz: Synem Glinki zajmuje się... elektroniczna niania 

Glinka spędza czas z synem:

Katarzyna Glinka nie rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy
Przełom w kryzysie Glinki i jej męża. Podjęli ważną decyzję
Co dalej z ich małżeństwem?

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Glinki . Uwielbiana przez widzów aktorka "Barw szczęścia" musiała zrezygnować z życia towarzyskiego i bywania na salonach z powodu ciężkiej choroby ojca. Pokazywała się tylko na ważnych wydarzeniach, które były ściśle powiązane z jej osobą. Zdecydowała również, że będzie się nim opiekowała, dopóki nie odzyska pełni sił. Przypomnijmy: Rodzinny dramat Glinki. To dlatego zniknęła z salonów Na początku ubiegłego miesiąca pojawiła się również informacja, że związek aktorki przeżywa kryzys. Kolorowa prasa podawała informację, że para jest bliska rozwodu, a mąż Glinki wyprowadził się z domu. Sami zainteresowanie nie chcieli komentować całej sytuacji, w przeciwieństwie do ich znajomych, którzy dostarczali nowych rewelacji na temat życia osobistego pary. Od tamtych doniesień nie mieliśmy żadnych nowych informacji, aż do dziś. Jak podaje magazyn "Flesz", wszystko wskazuje na to, że Katarzyna i Przemysław dali sobie jeszcze jedną szansę.   Doszli do wniosku, że za dużo ich łączy i szkoda to zmarnować. W końcu dziesięć wspólnych lat to kawał życia. Na pewno czeka ich ogromna praca nad odbudowaniem relacji. Na szczęście nie chodziło o zdradę - czytamy.    Mąż aktorki nie wprowadził się jednak do domu, ale cały czas zajmuje się synem. Temat rozwodu zastąpił teraz temat rozmów o wspólnej przyszłości. Trzymamy kciuki. Zobacz: Glinka pierwszy raz skomentowała pogłoski o rozwodzie   Kasia Glinka na premierze filmu:

Kasia Glinka w białej sukni
Newsy
Katarzyna Glinka pokazała nowe zdjęcie z synem i zdradza zalety późnego macierzyństwa! 
Katarzyna Glinka pokazała nowe zdjęcie z synem i zdradza zalety późnego macierzyństwa! 

Katarzyna Glinka opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z najmłodszą pociechą i napisała swoim fanom o zaletach późnego macierzyństwa, a internauci... zachwycili się jej synkiem! Wtulony w mamę Leo skradł serca fanów gwiazdy serialu "Barwy szczęścia". Zobaczcie uroczą fotkę Katarzyny Glinki z synkiem i sprawdźcie, jakie wymienia zalety późego macierzyństwa! Katarzyna Glinka pokazała piękne zdjęcie z synem Katarzyna Glinka zaledwie od kilku tygodni spełnia się w roli podwójnej mamy. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" osiem lat temu urodziła pierwszego syna Filipa, a na początku maja na świecie pojawiło się jej drugie dziecko. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki, z którym jest w związku już od blisko dwóch lat, doczekali się syna, który otrzymał piękne imię Leo. Katarzyna Glinka została mamą po raz drugi w wieku 43 lat. Teraz aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym wylicza zalety dojrzałego macierzyństwa.  Zalety dojrzałego macierzyństwa😁 przede wszystkim spokój jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie 😉 pielęgnuję każdą chwilę bo wiem , że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo tym co piszą w poradnikach i tym jak się „powinno” postępować 😝 mam do siebie duże zaufanie. Daję sobie prawo do tego , ze nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie . Kiedy młody spi czytam - a nie sprzątam i piorę😆 w domu może nie ma idealnego porządku za to ja mam w sobie większy spokój 🙏 czuję ,ze to jest mój / nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia ,ze coś mi ucieka , ze coś stracę ... jest po prostu dobrze❤️ ściskam Was Wasza k- napisała Katarzyna Glinka. Jak na wpis i zdjęcie aktorki z synem zareagowali...

Kasia Glinka została samotną matką
ONS
Newsy
Po rozwodzie Glinka zmaga się z kolejnym problemem. Tym razem chodzi o dziecko
Kasia odnajduje się w roli samotnej matki

Katarzyna Glinka przeżywała ostatnio bardzo trudny czas, ponieważ podjęła decyzję o rozwodzie z mężem. Aktorka przyznała, że dużą rolę w przeciągu kilku tygodni odegrała Joanna Koroniewska , która służyła wsparciem. Zobacz:  Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę Teraz, kiedy jest właściwie już po wszystkim, gwiazda zaczęła nowe życie bez męża. Małżonkowie sprzedali ich wspólny dom w Wilanowie i równo podzielili się pieniędzmi. Kasia próbuje się odnaleźć w roli samotnej matki. Glinka przyznała, że czasem zdarza się tak, że nie ma z kim zostawić chłopca, kiedy jedzie na plan serialu. Bardzo często powtarzam sobie to hasło, że szczęśliwa mama to również szczęśliwe dziecko, więc staram się tak działać, by być spełnioną i w pracy, i w domu - wyznała w Show.  Czy uda jej się pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi? Zobacz:  Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem     Kasia Glinka z synem:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner