Beata Kozidrak i Andrzej Pietras
Newsy

Mąż Beaty Kozidrak dowiedział się o rozwodzie z mediów! Będzie wojna w sądzie?

Mąż Beaty Kozidrak dowiedział się o rozwodzie z mediów! Będzie wojna w sądzie?

Czy jest szansa by Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się bez walki? Rozwód raczej nie będzie łatwy ze względu na to, że przez 37 lat małżonkowie zgromadzili gigantyczny majątek. Mają rezydencję w Lublinie. Do tego najprawdopodobniej posiadłości na Florydzie, Karaibach, w Hiszpanii oraz willę z basenem w RPA. Do tego dochodzą prywatny samolot i kilka aut, w tym warta ćwierć miliona złotych limuzyna Volvo. Jeśli prawnicy pary nie porozumieją się, jak podzielić ten majątek, możemy być świadkami prawdziwej batalii. Zwłaszcza, że Andrzej Pietras nie dowiedział się o pozwie od żony...

"Andrzej twierdzi, że o pozwie nie dowiedział się ani od żony, ani od jej prawników, tylko od dziennikarzy. A to nigdy dobrze nie wróży", mówi „Fleszowi” znajomy pary. 

Punktem zapalnym jest także dalsze działanie zespołu Bajm. Obecna na estradzie od prawie 40 lat kapela to dziś świetnie prosperujące i bardzo dochodowe przedsiębiorstwo. Bajm od lat żąda najwyższych stawek za koncerty, dzięki czemu tylko w wakacje członkowie grupy potrafią zarobić nawet dwa miliony złotych.

"Być może jednak rozwód tej pary odbędzie się w pokojowej atmosferze. Bo mimo, że Beata złożyła w sądzie pozew rozwodowy, Andrzej dalej jeździ z Bajmem na koncerty. Jest przecież menedżerem zespołu. Oboje zachowują się, jakby nic się nie stało", mówi znajmy pary. 

Beata Kozidrak pracuje teraz nad trzecią solową płytą. Jeżeli więc Andrzej Pietras będzie chciał skomplikować kwestię funkcjonowania kapeli, Kozidrak będzie mogła postawić na karierę solową. Sama raczej nie będzie chciała zostać w życiu prywatnym. W swojej najnowszej piosence „Bingo” śpiewa, że bardzo boi się zostać sama. Wprawdzie w „Vivie!” powiedziała, że tekst utworu nie jest autobiograficzny, ale przyznała jednocześnie, że samotność to „najgorsze, co może nas w życiu spotkać”. W „Bingo” jest też fraza: „Nowy ktoś jedzie już windą. Pokocha mnie. Tak czy nie?”. Czy to znaczy, że Beata przez ostatni rok przygotowała się nie tylko na rozwód, ale i na nową miłość?

 

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".

 

Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016

Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016
ONS

 

Andrzej Pietras z Beatą Kozidrak w Świat się kręci

Andrzej Pietras w szarej marynarce

Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016
ONS
Newsy
Zjawiskowa Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016. Wiemy jakie wybrała marki! ZDJĘCIA
Zjawiskowa Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016. Wiemy jakie wybrała marki! ZDJĘCIA
Beata Kozidrak zarobi 4,5 mln złotych
ONS
Newsy
Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!
Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi 4,5 mln złotych ! Według doniesień "Super Expressu", właśnie na taką kwotę może liczyć wokalistka zespołu Bajm. Skąd tak wysoka suma? Tabloid ustalił, że za jeden koncert Beata Kozidrak i jej grupa zgarnia około 50 tysięcy złotych, a w najbliższym czasie odbędzie się ich prawie 50!   Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej. Planujemy około 50 koncertów  - przyznał menadżer zespołu i mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras. Dodatkowo na konto Beaty Kozidrak , jak co roku, wpłynie ok. 2 mln złotych za tantiemy, które otrzymuje jako autorka tekstów swoich hitów. A tych, przez 35 lat obecności na polskim rynku muzycznym, stworzyła blisko 200. Kozidrak rozpoczęła już trasę koncertową "Bingo Tour" na której fani usłyszą największe przeboje zespołu Bajm i ich najnowsze utwory m.in. piosenkę "Bingo" . To potwierdzenie, że Beata Kozidrak to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej!   Zobacz także: "Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą". Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu   Według doniesień tabloidu Beata Kozidrak zarobi ok. 4,5 mln złotych.   Piosenkarka razem z zespołem ruszyła w trasę koncertową.

Beata Kozidrak zwolniła męża?
Newsy
Nie pracują razem? Kryzys? Kozidrak i Pietras ucięli wszystkie plotki jednym zdjęciem!
Kryzys zażegnany?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wciąż pracują razem! Na Facebooku Bajmu pojawiło się zdjęcie z prób do nowej trasy zespołu "Bingo Tour", na którym widać całą ekipę, łącznie z Beatą Kozidrak i jej mężem. To  jedno zdjęcie ucięło wszystkie plotki na temat ich rozstania!   Beata Kozidrak nie rozstała się z mężem, Andrzejem Pietrasem! Od kilku miesięcy w mediach głośno o rozstaniu Kozidrak i Pietrasa. Na początku mówiono, że para chce się rozwieść! Kiedy diwa zaprzeczyła takim doniesieniom, tabloidy nie odpuszczały. Przy okazji nowej trasy Bajmu pojawiły się informacje, że wokalistka nie chce pracować z mężem. To również nieprawda! Pietras towarzyszył Kozidrak przy nagrywaniu teledysku do piosenki "Bingo", teraz wziął czynny udział w próbach do koncertów. Na Facebooku Bajmu pojawiło się zdjęcie, które powinno uciąć wszystkie plotki raz na zawsze! Mamy nadzieję, że para będzie mogła spokojnie pracować nad nowym materiałem i trasą.   Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pracują razem.   Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nadal pracują razem. Beata Kozidrak zaprasza na koncerty w ramach trasy "Bingo Tour".

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner