East News
Newsy

Rozwiodła się i zaczyna nowe życie. Agata Kulesza zdradziła, jaki prezent wymarzyła sobie na 50. urodziny

Po trudnym rozwodzie wreszcie staje na nogi. Agata Kulesza ma już pomysł na prezent dla siebie na pięćdziesiąte urodziny. Jaki?

Do tej pory nie chciała o tym mówić. Ani o rozstaniu z mężem, po tym, jak się okazało, że złożyła pozew o rozwód, ani o trwającej blisko dwa lata batalii sądowej. W końcu w październiku zeszłego roku sąd orzekł rozwód Agaty Kuleszy z operatorem filmowym Marcinem Figurskim i zakończył ich 23-letnie małżeństwo. Teraz, choć nie było to łatwe, aktorka zaczyna nowy etap swojego życia.

Ostatnie miesiące to była ciężka lekcja. Musiałam przystosować się do sytuacji, której nie przewidziałam. (...) Może dzięki temu udało mi się przejść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą

- zdradziła Kulesza w ostatnim wywiadzie dla „Twojego Stylu” i dodała:

Jestem na kolejnym etapie. Już śpię spokojnie, choć jeszcze mam w twarzy napięcie

Agata Kulesza oceniła Mariannę Kowalewską! Początkująca, rudowłosa aktorka "Pułapki" zostanie gwiazdą?

Rozwód Agaty Kuleszy

Tuż przed 50. urodzinami gwiazda buduje swoje życie na nowo. Jakie ma teraz plany? Wprawdzie Agata Kulesza i Marcin Figurski są już po rozwodzie, jednak wciąż toczy się sprawa o podział majątku. Ze wspólnego mieszkania na warszawskim Mokotowie Figurski wyprowadził się w 2018 roku do ich domu w Czerwińsku nad Wisłą. Kulesza żartuje, że żyje jak studentka.

Mieszkam sama, przeważnie mam pustą lodówkę. (...) wracam do domu, po którym nikt nie tupie, i dobrze mi z tym. Czytam do późna, ze względu na pandemię nie muszę wstawać z dzwonkiem budzika - mówiła w „Twoim Stylu”.

Odnalazła również w sobie nową pasję – maluje obrazy. Przez ostatnie miesiące, które były najtrudniejszymi w jej życiu, gwiazda mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych przyjaciółek: Agnieszki Suchory i Katarzyny Nosowskiej. Cały czas blisko niej była także córka, 23-letnia Marianna Figurska, studentka piątego roku weterynarii.

Nie lubię oficjalnych wizyt. Przyjaciele są po to, by pobyć razem bez napinania się. Dbam o nich, bo są ważni w moim życiu. Dzięki nim przetrwałam trudny czas rozwodu. Na pewno były momenty, gdy mieli mnie dość. Jechaliśmy razem na wakacje, ja wciąż przerabiałam swoją sytuację – mówiąc, mówiąc, mówiąc. Założę się, że nieraz uciekali do lasu, żeby ode mnie odpocząć - opowiada Kulesza.

Trudne momenty pomogła jej też przetrwać praca nad nowymi projektami filmowymi i... nad sobą bo gwiazda postanowiła przekuć negatywne emocje w siłę.

Pracowałam nad sobą, wiele się o sobie dowiedziałam. Że jestem np. zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść za tym - przyznała

Aktorka zdradza, że jeszcze czasem wciąż zdarza jej się płakać, ale już nie z bezsilności czy złości, tylko „raczej do towarzystwa, gdy ktoś opowiada coś smutnego i się wzrusza”.

50. urodziny Agaty Kuleszy

We wrześniu Kulesza skończy pięćdziesiątkę. Razem z Katarzyną Nosowską żartują, że w tym wieku zostaną wiedźmami i bynajmniej ich to nie martwi, bo jak mówi aktorka, „to słowo pochodzi od wie- dzy”. W końcu znów się uśmiecha.

Dużo się teraz śmieję. Z małych rzeczy zaczynam się cieszyć - przyznaje.

Małżeństwo to dla niej zamknięty rozdział.

Gdybym szukała drugiej osoby, chciałabym od niej czegoś innego niż wtedy, gdy byłam na etapie wicia gniazda. Swoje już zbudowałam, wypuściłam pisklaka, lata sam-  wyjaśnia.

W wakacje razem z córką wyremontowały domek nad morzem – azyl, w którym chętnie spędzają czas wolny. Kulesza ma już pomysł na urodzinowy prezent dla siebie.

Mam nadzieję, że będą lepsze czasy i zrobię huczne obchody - zapowiada.

I oby jej się udało.

Zobacz także: Świetne role Piotra Trojana i Agaty Kuleszy. Film "25 lat niewinności" o Tomaszu Komendzie już jest hitem!

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa.

East News

Agata Kulesza z córka Marianną, która obecnie ma 23 lata i jest studentką weterynarii.

Agata Kulesza z córką Marianną
AKPA

Zobacz także
Agata Kulesza o Kożuchowskiej

Agata Kulesza zdradziła, o co pokłóciła się z Małgorzatą Kożuchowską!

Agata Kulesza opowiedziała o problemach ze zdrowiem

Agata Kulesza trafiła do szpitala z objawami zawału! Jak czuje się gwiazda?

 

Dorota Szelągowska szczerze o życiu
Newsy
Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?
Dorota Szelągowska niewiele mówi o związkach. Niedawno jednak przyznała: "Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ślub". Do kogo teraz należy jej serce?

Pod koniec lipca rozwiodła się z trzecim mężem, reżyserem Michałem Wawro. To była formalność - Dorota Szelągowska (40) już kilka miesięcy wcześniej przyznała, że nie mieszkają razem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pande-mię przechodziłam w samotności - powiedziała w wywiadzie dla „Pani”. Dlaczego związek z tatą 3-letniej Wandy nie wypalił? Tego gwiazda „Totalnych remontów Szelągowskiej” nie zdradziła. Ale ostatnio temat powrócił w programach, do których została zaproszona. Zobacz także:  Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy! Dorota Szelągowska znowu jest zakochana Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat. O wybranku niewiele wiadomo – to właśnie on jest tatą 20-letniego dziś Antoniego. Drugim mężem Doroty był kompozytor Adam Sztaba. Wzięli ślub po 11 latach związku, ale w małżeństwie wytrzymali jedynie dwa. W 2017 roku projektantka wyszła za mąż po raz trzeci. Też nie wyszło. Nie jestem fanką rozwodów, rozstań i całej reszty. Uważam tylko, że każdy powinien nauczyć się stawiać granice - powiedziała Szelągowska w internetowej „Domów- ce u Dowborów”. Jej mama, Katarzyna Grochola, podsumowała, że razem z córką mają za sobą już sześć rozwodów, w tym jedno unieważnienie małżeństwa kościelnego, na które Dorota czekała dwa lata. Pisarka zapewniła, że akceptuje wszystkie decyzje córki. Pozostawanie w złym związku, w którym nie ma miłości, jest dużo większym grzechem niż wyjście z niego. Jeśli moja córka wzięła pierwszy, drugi, trzeci rozwód, to widać miała bardzo ważne powody - dodała. W programie u Kuby Wojewódzkiego temat rozstania Szelągowskiej pojawił...

Agustin Egurrola w smokingu
East News
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": "Nikt się ze mną nie pieścił", mówi Agustin Egurrola o początkach swojej kariery tanecznej. Dlatego jest tak srogim jurorem?
Agustin Egurrola uznawany jest za najbardziej surowego jurora w historii "Dance Dance Dance". Dlaczego tak srogo ocenia uczestników show?

Jego przejście z TVN do TVP wywołałąo wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance” . Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show. To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. – Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywaniu błędów – dodaje. Ale Egurrola spełnia się nie tylko zawodowo. W zeszłym roku wziął ślub, niedawno po raz drugi został ojcem . Jak sprawdza się w tej roli? I czy naprawdę zobaczymy go w jury „You Can Dance”? Przeczytajcie wywiad, którego choreograf udzielił magazynowi "Party". Pana transfer do TVP odbił się szerokim echem w mediach. Nie miał pan żadnych wątpliwości? To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji. Także negatywnych! Niemal każda pana ocena spotyka się z krytyką fanów programu. Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie ze sobą. Różnica między „Dance Dance Dance” a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą największe emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił. Internauci są innego zdania... Każdy ma prawo do swojego zdania. Ludzie, którzy oglądają show, mogą mieć odmienne od mojego i to jest normalne. Niektóre oskarżenia czy pretensje budzą moje zdumienie, ale nie biorę ich do siebie. Ale „Dance...” nie jest programem dla profesjonalnych tancerzy, tylko dla...

Instagram
Newsy
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny

Od 15 lat zgodnie idą razem przez życie, choć zdarzało im się mylić kroki. Nam Katarzyna Cichopek- -Hakiel i Marcin Hakiel zdradzają swoją receptę na sukces. A czy chcą po raz trzeci zostać rodzicami? Zakochali się w sobie 15 lat temu podczas treningów do „Tańca z gwiazdami”. Uchodzą za idealne małżeństwo, ale Katarzyna Cichopek-Hakiel (37) i Marcin Hakiel (36) przyznają, że w ich życiu nie zawsze było różowo. – Przeżyliśmy z Kasią naprawdę dużo. Bywało, że trudno nam było się porozumieć, ale właśnie te gorsze momenty bardzo nas wzmocniły. I jako parę, i jako rodzinę – przekonuje Marcin. Dziś już wiedzą, że razem są w stanie pokonać wszystkie przeciwności. – Nigdy nie zwątpiliśmy, że chcemy być razem. W jedności siła, dlatego zawsze stoimy za sobą murem – mówi Katarzyna. Czas w izolacji spowodowanej epidemią jeszcze utwierdził parę w przekonaniu, że w życiu warto postawić na rodzinę. Czy to oznacza, że Hakielowie zdecydują się na trzecie dziecko? Czy ostatnie trzy miesiące w izolacji mocno zmieniły wasze priorytety i dotychczasowe życie? Katarzyna Cichopek-Hakiel: Byliśmy zaskoczeni, że nagle wszystko stanęło w miejscu – nasze życie też. Zajęcia we wszystkich szkołach Hakiel Akademia Tańca  zostały zawieszone, podobnie jak w szkołach naszych dzieci. Rozpoczęliśmy naukę zdalną. Ja również miałam przymusowy urlop, bo zawieszono wszystkie plany filmowe i eventy, które miałam prowadzić. Mimo to byliśmy dobrej myśli. Oboje z Marcinem jesteśmy zadaniowi. Ustaliliśmy, że nie ma się co rozczulać i że trzeba działać, żeby czas epidemii wykorzystać jak najbardziej konstruktywnie. Marcin Hakiel: Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, więc wspólne „zamknięcie” w domu z...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner