Radek Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć!

Radek Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
Szykuje się proces roku - napisała kilka tygodni temu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, tuż po tym, jak w mediach ukazał się wywiad Kuby Wojewódzkiego dla "Playboya".
 

Rozenek pozwie Wojewódzkiego za wywiad dla Playboya

Gwiazdor TVN podczas rozmowy obraził Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana, wypomniał piłkarzowi, że zdradzał swoją byłą żonę Dodę, a o Małgosi powiedział, że "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Małgorzata Rozenek zareagowała bardzo szybko i ogłosiła, że pozwie Kubę Wojewódzkiego. Prezenterka jest już po rozmowach z prawnikami, a w wywiadzie dla Party.pl zdradziła jakiej kwoty będzie żądać od Kuby Wojewódzkiego.
Jeżeli jesteśmy świadomi tego, co mówimy to ponosimy konsekwencje tego. Ja uwielbiam przekuwać złe rzeczy w dobre. Bardzo się ucieszę jak kwotę 100 tysięcy złotych o jaką wnoszę zadośćuczynienia będę mogła przekazać na fundację TVN "Nie jesteś sam". Całość tej kwoty. Z tej dziecinnej sytuacji jakieś dzieci będą mogły skorzystać i uważam, że to będzie fajne - powiedziała Party.pl Małgorzata Rozenek.

Przypominamy, że od razu po wywiadzie Kuby Wojewódzkiego, słowa gwiazdora TVN skomentował Radek Majdan, który wyraźnie zaznaczył, że nie pozwoli na obrażanie publicznie jego żony.

Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie... - napisał Radek.

Co o tym wszystkim sądzicie? Czy Małgorzata Rozenek powinna pozwać Kubę Wojewódzkiego, który jest jej kolegą ze stacji TVN? Czy Kuba Wojewódzki powinien publicznie przeprosić Małgosię za swoje ostre słowa?

 

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki bardzo OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przesadził?

 

Kuba Wojewódzki obraził Małgorzatę Rozenek, ponieważ ona wcześniej krytycznie oceniła zachowanie jego dziewczyny w show Azja Express

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki na meczu tenisowym na Torwarze
Eastnews

Teraz Małgosia i Radek chcą pozwać Kubę Wojewódzkiego

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

Myślicie, że wygrają?

Radek Majdan w stylowej marynarce, Renata Kaczoruk na planie Azja Express
Facebook Azja Express

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04