Małgorzata Rozenek ma zakaz wypowiadania się w mediach

Rozenek dostała ZAKAZ wypowiadania się w mediach

Małgorzata Rozenek ma zakaz wypowiadania się w mediach

Nagła popularność Małgorzaty Rozenek wzbudziła zainteresowanie mediów i publiczności do tego stopnia, że gwiazda zaczęła być zapraszana do najpopularniejszych programów telewizyjnych. Jednak po kilku niefortunnych wypowiedziach spowodowanych stresem, zamilkła i podziękowała za kolejne propozycje udziału w dyskusjach. Jak donosi "Grazia", Rozenek podobno dostała zakaz publicznego wypowiadania się.

Tabloid donosi, że stacja TVN i agenci gwiazdy nie chcą by ta kontaktowała się z dziennikarzami. Dlatego kiedy ktoś próbuje z nią porozmawiać, słyszy taki komentarz:

- Proszę dzwonić do mojej menadżerki. Ona zajmuje się wszystkimi wypowiedziami dla mediów i każda publikacja przechodzi przez nią.


Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że niemal każda licząca się gwiazda w show-biznesie w identycznej sytuacji prosi o kontakt ze swoim agentem. Nam na szczęście jeszcze nigdy Małgorzata Rozenek nie odmówiła rozmowy, czy to na imprezie, czy przez telefon :) Przypomnijmy ostatnią: "Jestem zachwycona parodią Baśki"

Przypomnijmy przy okazji najciekawsze fragmenty z ostatniego wywiadu Rozenek dla magazynu "Viva!":

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11