Roksana Węgiel wiele razy mówiła, że nie przejmuje się hejtem. Okazuje się, że to nie była to do końca prawda. W pierwszym wspólnym wywiadzie z mamą Edytą dla magazynu "Party" gwiazda stwierdziła, że początkowo - czyli jeszcze rok temu - hejt bardziej ją dotykał. Roxie Węgiel nie mówiła o tym głośno, twierdzi jednak, że to ją "niszczyło od środka".

Reklama

Jak Roksana radziła sobie z hejtem?

Na to pytanie odpowiada nam mama młodej gwiazdy, Edyta, która twierdzi, że złośliwe komentarze tylko pozornie spływały po jej córce.

Po czasie wszystko wracało jak bumerang, w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach. Przychodził kryzys i nagle Roksana odreagowywała słowa, które o sobie usłyszała. Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat", opowiada pani Edyta.

Roksana Węgiel we wspólnym wywiadzie z mamą dla "Party"

Roksana opowiedziała m.in. o ogromie pracy, która na nią spadła, i na kogo mogła wówczas liczyć.

"Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem. Na szczęście rodzice byli przy mnie i widzieli, co się ze mną dzieje. Oni zawsze mnie wspierają", mówi Roksana.

Pani Edyta zapewniła, że w porę razem z mężem wychwyciła trudnym moment i zainterweniowała. Dodała, zę może dziś zapewnić, że jej córka Roksana żyje już spokojniej.

Zobacz także

Zobacz także: Roksana Węgiel w odważnej pozie. Nie za młoda na takie zdjęcia? Burza w komentarzach!

Roksana Węgiel jest szesnastoletnią młoda gwiazdą muzyki pop.

Roksana Wegiel opublikowała zdjęcie z mamą z dzieciństwa. Napisała, że pani Edyta jest jej najepszą przyjaciółką.

Reklama

Całość w najnowszym magazynie "Party".

Reklama
Reklama
Reklama