Roksana Węgiel mimo młodego wieku i wielu osiągnięć od czasu do czasu wzbudza kontrowersje. Zwyciężczyni "The Voice Kids" często musi mierzyć się z zarzutami, że ubiera się nieadekwatnie do wieku i wybiera zbyt dorosłe, a czasem wręcz za odważne stylizacje. Do tej pory 16-letnia gwiazda na co dzień wybierała proste zestawy, typowe dla nastolatek w jej wieku z jeansami i sneakresami w roli głównej, ale tym razem zaskoczyła odważniejszym zestawem, jak i pozą. To zdjęcie nie mogło przejść bez echa!

Reklama

Przepiękny i modny makijaż wyczarujesz dzięki kosmetykom z tej drogerii. Kod rabatowy Douglas pozwoli Ci sporo zaoszczędzić na zakupach.

Roksana Węgiel w odważnej pozie. Nowe zdjęcie gwiazdy wywołało burzę w sieci!

Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze, jednak to jej poza i głęboki dekolt wzbudziły największe zainteresowanie fanów młodej gwiazdy. Fanki wokalistki uważają, że Roksana Węgiel wygląda doskonale w nowej stylizacji i nie widzą nic złego w jej pozie:

Ale petardaaaaa????

Najpiękniejsza idolka na świecie!!!

Ooo wow???????? mega fryzuraa❤️

Piękna Roksana. Jak Natsu.

Tymczasem pojawiają się też głosy Internautów, którzy sugerują wprost, że młoda gwiazda przesadza i za bardzo stara się epatować seksapilem:

ale wydoroślałaś

Tak bez urazy ale na tym zdjęciu wyglądasz na 30 lat

fajnie swiecisz biustem

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Roksany. Faktycznie jest zbyt odważne?

Zobacz także

Zobacz także: Roksana Węgiel w eleganckiej stylizacji na komunii brata. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście! "Piękna"

Roksana Węgiel już wielokrotnie wzbudzała kontrowersje swoimi stylizacjami, ale wygląda na to, że w ostatnim czasie pozwala sobie na coraz odważniejsze pozy. Niektórzy internauci, pamiętając o jej wieku krytycznie oceniają tego typu zachowania artystki.

Waldemar Kompała / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama