Roxie Węgiel i Oliwia Górniak już w najbliższym odcinku "Dance Dance Dance" powalczą o miejsce w wielkim finale. Udział w programie i ciągle rosnąca popularność nastolatki to ogromne wyzwanie nie tylko dla samej Roxie ale również dla całej jej rodziny:

Reklama

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam - wyznała Roksana Węgiel.

Nie jest tajemnicą, że rodzice Roxie Węgiel dużo poświęcili, aby ich córka mogła wykorzystać ogromny talent, który dostała od losu i szlifowała ciężką pracą. Przy okazji Roxie wyznała, jak ogromne relacje łączą ją z jej mamą:

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat

To właśnie mama Edyta i tata Rafał dbają o to, aby z powodu popularności Roxie nie popełniała błędów i nie zachłysnęła się sławą:

Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa - mówi mama wokalistki

Dodatkowo w najnowszym materiale "Dance Dance Dance" można zobaczyć najmłodszego braciszka Roksany Węgiel. Mały Tymek to już duży chłopczyk! Zobaczcie tylko jak się zmienił! Roxie to wzorowa starsza siostra. Miło patrzeć na tę niezwykłą w swojej zwykłości rodzinę. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Roxie Węgiel pokazała najmłodszego braciszka. Tymek to już duży chłopak!

Zobacz także
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama