Party Stories
Justyna Steczkowska i Roxie Węgiel na koncercie z okazji 100. urodzin papieża
AKPA
Newsy

Roxie Węgiel i Justyna Steczkowska zaśpiewały z okazji 100. urodzin papieża! Kto jeszcze wystąpił? 

Koncert z okazji 100. urodzin papieża. Kto zaśpiewał? Występ Roxie i Justyny Steczkowskiej z okazji urodzin papieża.

Dziś świętujemy 100. urodziny Jana Pawła II, ale wielki koncert z tej okazji odbył się wczoraj, 17 maja, w TVP 1. Wydarzenie odbywało się w pięciu polskich miastach, bliskich papieżowi. W Wadowicach wystąpiły m.in. Ania Wyszkoni oraz Roksana Węgiel, z kolei w Częstochowie dla Ojca Świętego zaśpiewała m.in. Justyna Steczkowska.

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel chce wygrać za wszelką cenę? Opowiedziała nam o relacjach przed finałem

Koncert z okazji 100. urodzin papieża Polaka Jana Pawła II

Mimo pandemii koronawirusa, koncert odbył się na żywo - artyści śpiewali w pustych kościołach, prowadzący trzymali dystans od gwiazd wydarzenia. Roksana Węgiel w Wadowicach wykonała utwór "Moje miasto Wadowice", z kolei Ania Wyszkoni zaśpiewała swój wielki hit "Wiem, że jesteś tam". W Częstochowie Justyna Steczkowska zachwyciła swoją interpretacją pieśni "Czarna Madonna". Wszyscy artyści koncertu odśpiewali uroczyście "Barkę" - ukochaną piosenkę Jana Pawła II.

W koncercie wzięli również udział Golec Orkiestra, Natalia Kukulska, Ryszard Rynkowski czy Andrzej Piaseczny.  Zobaczcie zdjęcia!

Roxie Węgiel i Ania Wyszkoni w koncercie dla papieża. 

 Roxie Węgiel na koncercie z okazji 100. urodzin papieża
AKPA

Gwiazdy uczciły 100-urodziny papieża Jana Pawła II.

 Ania Wyszkoni i Roxie Węgiel na koncercie z okazji 100. urodzin papieża
AKPA

Koncert na Jasnej Górze poprowadziła Marta Manowska. Główną gwiazdą była Justyna Steczkowska. 

Justyna Steczkowska na koncercie z okazji 100. urodzin papieża
AKPA

Justyna Steczkowska zaśpiewała "Czarną madonnę".

Justyna Steczkowska na koncercie z okazji 100. urodzin papieża
AKPA

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anika Dąbrowska o Roxie Węgiel
Newsy
Jak zaczęła się przyjaźń Aniki Dąbrowskiej i Roksany Węgiel? Tego na pewno nie wiedzieliście!

Anika Dąbrowska i Roksana Węgiel przyjaźnią się od lat! Co ciekawe, ich znajomość nie rozpoczęła się od programu "The Voice Kids" jak myślą wszyscy. Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z Aniką na Instagramie i młoda wokalistka zdradziła nam, kiedy i gdzie poznała Roxie! Co za historia! Kibicujecie młodym piosenkarkom? My bardzo! Zobacz także:   Tata Roksany Węgiel pochwalił się uroczymi zdjęciami Tymka! Nie zobaczycie dzisiaj nic słodszego!

Plebiscyt damski
Instagram
Newsy
Roksana Węgiel, Paulina Sykut czy Natalia Kaczmarczyk... Głosuj na damską stylizację miesiąca "Fleszstyle"!

Zaczynamy kolejny plebiscyt "Fleszstyle" na najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca! W tym miesiącu pojawiło się sporo nowych twarzy. Te młode kobiety na co dzień inspirują mnóstwo osób do dbania o siebie i poszukiwania własnego stylu. O tytuł najlepiej ubranej gwiazdy w tym miesiącu walczą:  Natalia Kaczmarczyk "NATSU", Julia Zalewska, Roksana Węgiel, Julia Kostera oraz dobrze Wam znana aktorka Katarzyna Cichopek i prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna. Wy decydujecie, która gwiazda zdobędzie najwięcej głosów i zwycięży w plebiscycie, a jej stylizacja pojawi się w następnym numerze magazynu „Flesz”.  Głosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym miesiącu zgarnie główną nagrodę! Zobacz także :  Roksana Węgiel jak Dawid Kwiatkowski i Magda Bereda! Odebrała wyjątkową statuetkę od Party.pl!

Koncert z okazji 100. urodzin papieża Polaka Jana Pawła 2. Kto wystąpi?
Newsy
100. urodziny papieża Jana Pawła II. Niezwykły koncert w telewizji z największymi gwiazdami. Kto wystąpi?
Cleo, Roxie, Steczkowska, Kukulska - to niektóre gwiazdy które zaśpiewają na koncercie z okazji 100. urodzin papieża Polaka, Jana Pawła II.

18 maja 1920 urodził się Karol Wojtyła, czyli papież Jan Paweł II. W tym roku świętujemy 100-lecie urodzin papieża Polaka. W związku z tym TVP przygotowała wielki koncert, na którym pojawi się plejada polskich gwiazd. Kiedy i gdzie go zobaczymy? Poznajcie szczegóły! Koncert z okazji 100. urodzin papieża Polaka Jana Pawła II Koncert z okazji 100. urodzin papieża pod tytułem "Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II" zostanie wyemitowany na żywo 17 maja na antenie TVP 1 w godzinach 17:30 i 21:30! Z pięciu miast w Polsce, ważnych w życiu Karola Wojtyły (Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wadowice i Częstochowa), zaśpiewają największe polskie gwiazdy, m.in. Justyna Steczkowska, Cleo, Roxie Węgiel, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, Golec uOrkiestra, Ryszard Rynkowski, Kamil Bednarek, Alicja Węgorzewska, Kasia Moś, Andrzej Lampert czy Igor Herbut. Emisja pierwszej części potrwa godzinę (17:30-18:30), a drugiej nieco dłużej (21:30-22:50). Na czyj występ czekacie najbardziej?           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Kochani, już 17 maja o 17:30 i 21:30 zapraszamy Was do TVP1 na wielki koncert z okazji 100 urodzin św. Karola Wojtyły 🎂 "Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II" 🇻🇦🇵🇱 #justynasteczkowska #koncert #janpawel2 #karolwojtyla #papież #warszawa #gdansk #krakow #jasnagora #wadowice @badzmyrazem.tvp Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) Maj 12, 2020 o 8:00 PDT Będziecie oglądać ten koncert? Roxie Węgiel zaśpiewa na koncercie z okazji urodzin papieża! Na żywo z Częstochowy zaśpiewa Justyna Steczkowska....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner