W tym roku Roksana Węgiel niemal cały czas będzie w centrum uwagi. Wokalistka została jedną z uczestniczek „Tańca z gwiazdami” i już w marcu zobaczymy ją w zmaganiach o Kryształową kulę. Biorąc pod uwagę popularność nastolatki, od razu możemy zaliczyć ją do faworytek tanecznego show. Wiele dzieje się też w jej życiu osobistym. Artystka przygotowuje się do ślubu ze swoim narzeczonym Kevinem. To jednak nie koniec niespodzianek. Roxie poszła w ślady Dody i właśnie się pochwaliła.

Reklama

Roksana Węgiel i Smolasty nagrali razem utwór

Ostatnio Roksana Węgiel opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, pod którym wylała się fala komentarzy. Roxie zaprezentowała się w bardzo drapieżnej stylizacji – w czarnej skórze i ciemnych okularach przeciwsłonecznych – ale to nie jej look przyciągnął uwagę fanów. Na ramieniu wokalistki leży wytatuowana dłoń. Internauci szybko się zorientowali, że to ręka Smolastego!

Zobacz także: Roksana Węgiel nagrała, co na sali treningowej wyprawia jej partner. Nie wytrzymała

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Warto zwrócić uwagę, że podobna fotografia znalazła się na profilu artysty. Tam natomiast po Smolastego sięga dłoń nastoletniej Roxie. Okazało się, że młode gwiazdy nagrały wspólny utwór, „Nie mów, że kochasz”.

Wy już wiedzieliście… Jak wam się podoba?
– napisała na instastories Roksana Węgiel.
Zobacz także

Wystarczy spojrzeć na komentarze fanów, żeby zobaczyć, że słuchacze czekali na tę współpracę. Zwłaszcza że Smolasty w ostatnim czasie ceni sobie współpracę z wokalistkami pop, co widać także po duecie z Dodą. Ich numer „Nim zajdzie słońce” szybko stał się hitem. Na YouTube ma już ponad 70 mln wyświetleń.

Nareszcie!
Roksana jak zawsze rozwala system!
Sztos będzie!
Jaka cudowna! Nie mogę się doczekać nowości od ciebie!
Ej, przecież to dłoń Roxie Węgiel!
Czyżby nowy hicior?

Zobacz także: Roxie i jej taneczny partner już wkroczyli na kolejny etap. To zdjęcie zdradza więcej, niż byśmy oczekiwali

Reklama

Sporo dzieje się nie tylko w karierze nastoletniej gwiazdy. Ostatnio Roksana Węgiel opowiedziała o przygotowaniach do ślubu i zdradziła, kto będzie odpowiedzialny za jej pierwszy taniec. Myślicie, że ten rok będzie należał do Roxie?

Roksana Węgiel na ramówce Polsatu wiosna 2024
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Fani zachwyceni Dodą i Smolastym. Twierdzą, że do siebie pasują
fot. Alan Wojtasik / mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama