Roksana Węgiel zachwyca nie tylko swoją muzyką, ale i stylizacjami i idealną figurą. Ostatnio, gdy postanowiła pochwalić się swoim nowym utworem, internauci skupili się na czymś zupełnie innym. Wielu z nich stwierdziło, że piękna talia artystki jest zasługą photoshopa, a nie jej ciężkiej pracy. 18-latka nie wytrzymała i odniosła się do tego na swoim InstaStories. Co powiedziała?

Reklama

Roksana Węgiel oskarżona o retuszowanie zdjęć. Odpowiedziała!

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Fani artystki chętnie śledzą jej życie prywatne i muzyczne dokonania. Wiele emocji wzbudza również jej związek z osiem lat starszym partnerem — para lubi pokazywać się razem w mediach społecznościowych, a ostatnio Kevin pokazał zdjęcie Roxie podczas wspólnego gotowania. Teraz 18-latka postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie nowym utworem, który nagrała ze znanym producentem muzycznym. Niestety internauci znów skupili się na czymś zupełnie innym.

Pawbeats ft. Roksana Węgiel - „Każdej nocy” już wszędzie! To kolejny nagrany na setkę utwór z albumu DZIENNA, którego preorder jeszcze jest dostępny
— czytamy na Instagramie.

Zobacz także: Roksana Węgiel zagrała koncert z okazji Święta Niepodległości. Padła złośliwa uwaga

Na zdjęciu Roksana Węgiel pozuje u boku Marcina Pawłowskiego znanego wszystkim jako Pawbeats. Wokalistka ma na sobie długą białą suknię, która wyróżnia się wycięciami w talii i głębokim dekoltem. 18-latka może pochwalić się spektakularną figurą, choć niektórzy internauci twierdzą, że jest to zasługa photoshopa.

Grafik płakał jak talię wycinał
Przecież talia po prawej stronie jest kwadratowa. Widać, że wycięta i to nieudolnie
— piszą internauci.

Na szczęście znaczna większość komentujących skupiła się na nowym utworze wokalistki, który przypadł im do gustu.

Kocham tę piosenkę całym sercem
Ta piosenka to sztos!!
— pisali fani wokalistki.

Zobacz także: Roksana Węgiel wywołała burzę na nowym nagraniu. Internauci: "Ale porobiona"

Roksana Węgiel zauważyła komentarze o retuszowaniu zdjęć i postanowiła zareagować. Na InstaStories artystki pojawiła się odpowiedz do zgryźliwych komentarzy internautów, 18-latka wytłumaczyła, dlaczego zdjęcia mogą wyglądać na zretuszowane.

Podobno jest jakaś g***o burza, w kwestii ostatniego zdjęcia. Ta sukienka jest lekko za duża, a na talie ciężko pracuje przez ostatni rok. Pozdrawiam znawców grafiki
— odpowiedziała Roksana Węgiel na swoim InstaStories.
Reklama

A wy co myślicie o nowych zdjęciach Roksany Węgiel i jej odważnej kreacji?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel roxie_wegiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Artur Barbarowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama