Roxie Węgiel obecnie jest na językach wielu, a to wszystko za sprawą jej wyjazdu panieńskiego, a także zbliżającego się wielkimi krokami wesela. Na kadry ze ślubu piosenkarki musimy jeszcze trochę poczekać, ale teraz 19-latka pokazała zdjęcie z Kevinem. Tego jeszcze nie widzieliście! Przecieramy oczy z zachwytu.

Reklama

Roksana Węgiel pokazała nowe zdjęcie

Roksana Węgiel zgromadziła przez lata pokaźną grupę odbiorców, którzy kibicują jej w każdej decyzji. Fani piosenkarki okazywali jej wsparcie podczas "Tańca z Gwiazdami" i oddawali na nią wiele głosów, dzięki czemu artystka wraz z Michałem Kassinem zajęła 2. miejsce. Poza "Węgielkami" Roksana może liczyć na wsparcie ze strony swojego męża - Kevina, który jest obok niej niemalże cały czas!

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Para ma ze sobą niebywałą więź, co spowodowało, że kilka miesięcy temu zdecydowali się na ślub cywilny, a już w tegoroczne wakacje odbędzie się ceremonia kościelna wraz z weselem. Mimo że Roksana Węgiel nie chce ujawniać szczegółów tego magicznego dnia to ostatnio chętnie pokazała kadry ze swojego wieczoru panieńskiego.

Na tej fali artystka opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem ze swoim ukochanym Kevinem. Para chłodzi się w basenie podczas niebotycznie dużych upałów. Prawdopodobnie Roksana i Kevin udali się do rodziców mężczyzny, którzy na swojej posiadłości mają basen. Tylko na nich spójrzcie!

Roksana Węgiel i Kevin
@roxie_wegiel

Co ciekawe, niedawno Roksana Węgiel ujawniła, że wraz z Kevinem mają kolejny, wspólny tatuaż! To niezwykle odważny krok w ich związku i coraz śmielsze zaznaczenie swojej miłości. Roksana i Kevin zapewne dopinają już szczegóły swojego wesela, a fani nie mogą doczekać się rezultatów przygotowań.

Zobacz także

Póki co, nie wiemy, kto został zaproszony na wesele, ale jedno jest pewne- Viki Gabor nie pojawi się podczas ceremonii Roksany Węgiel.

Reklama

Obserwujecie profil Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego
Instagram @roxie_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama