Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej ucieczce z domu! "Całe Jasło nas szukało"

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

W kolejnym odcinku show Kuby Wojewódzkiego pojawiły się Roksana Węgiel i Agata Kulesza. Udział 14-letniej wokalistki w programie TVN już od kilku dni wzbudzał sporo emocji wśród internautów. Przed emisją odcinka wiele osób zastanawiało się, jak młoda gwiazda poradzi sobie z trudnymi pytaniami Kuby. Teraz wiemy już, że Roksana wypadła świetnie, a w programie zdradziła kilka zaskakujących szczegółów ze swojego życia!

Wiedzieliście, że Roksana Węgiel uciekła kiedyś z domu? Zobaczcie, co powiedziała!

Dlaczego Roksana Węgiel uciekła z domu?

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego zaśpiewała singiel "Lay Low", opowiedziała, jak zaczęła się jej przygoda z muzyką i zdradziła, kim chciała zostać w przeszłości. Okazuje się, że Roksana wcale nie marzyła o tym, żeby być piosenkarką! Młoda gwiazda chciała być tancerką albo modelką. Po raz pierwszy zrozumiała, że lubi śpiewać w wieku 8 lat.

Największym zaskoczeniem było jednak wyznanie o ucieczce z domu! Roksana Węgiel przyznała, że była naprawdę szalonym dzieckiem. 

Jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. (...) Byłam szalona. Teraz też trochę jestem. Miałam dużo głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu. Nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Miałam może 7 lat i planowałam po prostu wczasy z koleżanką. Chciałam zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Zaczęło się ściemniać i zorientowałyśmy się, że to nie jest dobry pomysł, nie miałyśmy nawet gdzie spać - zdradziła Roksana Węgiel. Grube akcje odwalałam z tą koleżanką. 

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Roksany Węgiel? Widzieliście ostatni odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem 14-letniej wokalistki? Zobaczcie, jak udział Roksany w programie TVN skomentowali internauci!

- Roksana super dziewczyna. 
- Ten odcinek mnie rozwalił. Kulesza szacun.Roxi piekny głos😊
- Proszę zapraszać tylko takie petardy🔥- pisali internauci.

Zgadzacie się tymi opiniami? 

Zobacz także: Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny w asyście policji! Potrzebowała ochrony?

Roksana Węgiel wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Piosenkarka zdradziła, że w przeszłości uciekła z domu.

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40