Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN" Roksana Węgiel - teledysk Dobrze jest, jak jest Roksana Węgiel seksowna
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd, które pojawiły się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. W show TVN 14-letnia wokalistka nie tylko zaśpiewała swój  singiel "Lay Low", ale również opowiedziała o swojej przeszłości. Roksana Węgiel zdradziła, że w wieku 7 lat uciekła z domu! Młoda gwiazda przyznała również, że w dzieciństwie nie planowała muzycznej kariery - Roksana chciała być tancerką lub modelką. 

W programie Kuby Wojewódzkiego nie zabrakło również pytań o odważne stylizacje Roksany! Styl ubierania 14-letniej gwiazdy wiele razy wzbudzał ogromne emocje. Ostatnio m.in. Blanka Lipińska skrytykowała zbyt seksowny look wokalistki. A jak swoje stylizacje ocenia sama Roksana Węgiel? Nie uwierzycie, jak zareagowała na stylizację wodzianki w programie TVN! 

Zobacz także: Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny w asyście policji! Potrzebowała ochrony?

1/3
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Roksana Węgiel to zdecydowanie jedna z największych młodych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. 14-letnia wokalistka ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w "The Voice Kids" oraz w międzynarodowym konkursie "Eurowizja Junior". Niestety, co jakiś czas młoda artystka musi się zmierzyć z ostrymi komentarzami dotyczącymi jej stylu ubierania. Temat odważnych stylizacji młodej gwiazdy poruszył również Kuba Wojewódzki, który w programie zwrócił uwagę, że jej kreacje często wzbudzają sporo emocji. 

2/3
Roksana Węgiel - teledysk Dobrze jest, jak jest
Borys Synak

Mówi się, że ubierasz się zbyt dojrzale, że poruszasz dojrzałe tematy w swoich tekstach. Czy to jest celowe? Czujesz się ambasadorką takiej ucieczki od pruderii, czy straciłaś nad tym kontrolę?- zapytał Kuba Wojewódzki.

Scena rządzi się swoimi prawami. Na scenę i czy na galę nie wyszłabym tak normalnie ubrana jak teraz- powiedziała Roksana Węgiel. 

W trakcie rozmowy Kuba Wojewódzki zaprosił do studia wodziankę, która tym razem była ubrana w różową, metaliczną marynarkę i spodenki do kolan. Prowadzący show zapytał Roksanę wprost, czy podoba się jej taki look. Jak odpowiedziała 14-letnia gwiazda?

Miałam taką samą marynarkę. Taki strój bym założyła, jak najbardziej- przyznała Roksana Węgiel. 

3/3
Roksana Węgiel seksowna
Instagram
Więcej na temat Roksana Węgiel