Kevin Mglej i Roksana Węgiel wystąpili w "Tańcu z Gwiazdami". Przed kamerami dali z siebie wszystko a po występie z uśmiechem udzielali wywiadów i pozowali do zdjęć. Okazuje się, że prywatnie musieli mierzyć się z olbrzymią tragedią, jaką jest śmierć bliskiej osoby.

Reklama
Dzień wcześniej razem pojawili się w Lublinie na uroczystościach pogrzebowych
- informuje shownews.pl.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w żałobie

"Bardzo nie chciałem ich zawieść" - mówił Kevin Mglej o występie z Roksaną Węgiel i Michałem Kassinem w "Tańcu z Gwiazdami". Okazało się, że obawy były niepotrzebne, rodzinny taniec Roxie i Kevina został oceniony na "cztery dziesiątki", a młodzi zebrali sporo komplementów od jurorów nie tylko na temat swoich umiejętności ale również mogli liczyć na słowa otuchy w związku ze swoją relacją i tym, co dzieje się wokół nich w sieci. Okazuje się jednak, że tuż przed odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" wokalistka i jej partner musieli zmierzyć się z życiową tragedią. Do tej pory nikt nie wiedział, że zmagali się z żałobą, po śmierci ukochanej babci Kevina. Jak informuje Shownews.pl:

Dzień wcześniej razem pojawili się w Lublinie na uroczystościach pogrzebowych, bo zmarła ukochana babcia Kevina – Basia. Bardzo przeżył jej odejście i zrezygnował z prób, by godnie pożegnać babcię
Kevin Mglej przerwał milczenie ws. alimentów

Według informacji serwisu ukochana babcia Kevina od kilku lat ciężko chorowała. Roksanie Węgiel i Kevinowi Mglejowi życzymy mnóstwo siły i składamy wyrazy współczucia. Szczególnie, że w tak trudnym czasie muszą dzielić go pomiędzy rodzinę a obowiązki zawodowe.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w Tańcu z Gwiazdami
AKPA Jacek Kurnikowski

W ostatnim czasie sporo dzieje się w życiu młodej gwiazdy i jej ukochanego. Niedawno media rozpisywały się o tajemnym ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, a także o przygotowaniach do ślubu kościelnego, który ma odbyć się pod koniec wakacji. Mało kto wiedział, że w tym na pozór szczęśliwym okresie mierzą się z tak trudną sytuacją rodzinną.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel i Kevin Mglej na romantycznym nagraniu po "TzG". Ukochany zmienił zdanie?

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Michał Kassin
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama