Roksana Węgiel i Kevin Mglej razem pojawili się na oficjalnej imprezie. To pierwszy raz, kiedy piosenkarka pozowała na ściance u boku swojego partnera! Jak się prezentowali? Tylko spójrzcie na odważną stylizację młodej gwiazdy. Roksana Węgiel sporo odsłoniła. Przyćmiła wszystkich na urodzinach magazynu K MAG?

Reklama

Roksana Węgiel i Kevin Mglej razem na oficjalnej imprezie

Roksana Węgiel już od kilku miesięcy nie ukrywa swojego szczęścia. Po tym, jak skończyła osiemnaście lat piosenkarka publicznie wyznała, że jest zakochana i tworzy szczęśliwy związek ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Zakochani chętnie publikują w sieci romantyczne kadry. Ostatnio Roksana Węgiel pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z Kevinem i wyznała, że wybrali się w wyjątkowe dla nich miejsce.

Teraz z kolei zakochani po raz pierwszy pozowali razem na ściance!

Zobacz także: Roksana Węgiel na maturze z języka polskiego analizowała... własną piosenkę! Za co straciła punkty?

VIPHOTO/EAST NEWS

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w miniony czwartek pojawili się na 14. urodzinach magazynu K MAG. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć na ściance. To ich debiut jako pary na czerwonym dywanie. Fajnie razem wyglądali? Widać, że miłość w ich związku kwitnie w najlepsze.

Zobacz także: Roksana Węgiel odpowiada mentorce "Projekt Lady". „Każdy mój outfit zasłużył na perły”

VIPHOTO/EAST NEWS

Jak widać, Roksana Węgiel na urodzinowej imprezie magazynu zaprezentowała odważny look, który sporo odsłonił. Piosenkarka pokazała się w spódnicy z rozcięciem i krótkim, mocno wycięty topie. Całość uzupełniła czarnymi szpilkami i złotą biżuterią. Roksana Węgiel przyćmiła wszystkich na imprezie?

VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama

Na imprezie magazynu pojawili się rówież m.in. Reni Jusis, Natalia Szroeder, Kasia Sokołowska i Natalia Nykiel. Spójrzcie na więcej zdjęć z tego wydarzenia! Która gwiazda wybrała najfajniejszą stylizację?

Zobacz także
VIPHOTO/EAST NEWS
VIPHOTO/EAST NEWS
VIPHOTO/EAST NEWS
VIPHOTO/EAST NEWS
VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama