księżna Kate, Meghan Markle
East News

Rodzice księżnej Kate nie zaakceptowali Meghan Markle! Nie chcieli jej zaprosić na ważną imprezę

księżna Kate, Meghan Markle
East News

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Wciąż jest pod ostrzałem mediów. Oprócz tego podobno nie cieszy się zbyt dużą sympatią w rodzinie królewskiej. Media rozpisują się między innymi na temat jej rzekomego konfliktu z księżną Kate. Teraz ujawniono, że rodzice Middleton również nie pałają sympatią do wybranki księcia Harry'ego. Dlaczego?!

Rodzice Kate Middleton nie lubią Meghan Markle?

Meghan Markle i książę Harry są parą od 2016 roku. Jednak początkowo nie pokazywali się oficjalnie razem. Ich spotkania odbywały się w tajemnicy. W ogóle nas to nie dziwi. Gdy tylko media dowiedziałyby się, że Harry spotyka się ze znaną aktorką, nie daliby im spokoju. Dzięki temu mogli choć przez chwilę cieszyć się swoją miłością z dala od blasków fleszy. 

Zobacz także: Meghan i Harry wydają krocie na ochroniarzy! Królowa nie będzie zadowolona z rachunku

Okazuje się, że w 2017 roku Harry'ego i Meghan ominęło bardzo ważne wydarzenie, na którym nie mogli pokazać się razem. To właśnie wtedy na ślubnym kobiercu stanęła siostra Kate Middleton. Pippa wzięła ślub z Jamesem Matthewsem. Co ciekawe, wśród gości zabrakło wtedy Meghan Markle! Dlaczego? Zagraniczna prasa ujawniła, że rodzice księżnej Kate kategorycznie odmówili zaproszenia ukochanej księcia Harry'ego na ślub ich córki. 

Meghan spotkała się ze sprzeciwem ze strony rodziny Middleton, która nie chciała zaprosić jej na wesele Pippy w maju. Obawiali się, że pierwszy publiczny występ Meghan u boku księcia Harry’ego, przysłoni wielki dzień panny młodej - podaje "Express".

Książę Harry musiał pojawić się tam sam. Podobno dopiero wieczorem, po części oficjalnej, dołączyła do niego ukochana.

Rozumiecie takie zachowanie?

Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Meghan Markle nie ma łatwego życia

Meghan Markle w białej sukience z łańcuchami
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08