Robert Lewandowski zdradził, czego uczy się od Anny Lewandowskiej
Doug Peters/Press Association/East News
Newsy

Robert Lewandowski w zaskakującym wyznaniu o Annie Lewandowskiej: "Jest wykorzystywana"

Robert Lewandowski opowiedział o tym, czym różni się od swojej żony, Anny Lewandowskiej. Piłkarz stwierdził, że trenerka personalna często bywa wykorzystywana. Co miał na myśli?

Tak szczery Robert Lewandowski nie był od dawna. Cytaty z jego rozmowy w podcaście "WojewódzkiKędzierski" od rana pojawiają się w największych zagranicznych serwisach. Nic dziwnego. Piłkarz, który znany jest z tego, że chodzi swoimi drogami i w kontaktach z dziennikarzami bywa raczej powściągliwy, otworzył się przed Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Chociaż większość słuchaczy z wypiekami na twarzy czekała na kolejne stanowcze deklaracje w sprawie zmiany klubu i przeprowadzki do Hiszpanii, zawodnik Bayernu Monachium opowiedział też trochę o życiu prywatnym.

Udzielając wywiadu, Robert Lewandowski zdradził, jak wygląda jego życie w rodzinie, w której jest jedynym mężczyzną. Ujawnił, co różni go od Anny Lewandowskiej. Przyznał też, że córki zaczynają zadawać mu coraz trudniejsze pytania, które go krępują!

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Robert Lewandowski przyznał, czego uczy się od Anny Lewandowskiej

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" dla Onetu Robert Lewandowski nie ukrywał, że życie w rodzinie wiele go nauczyło. Gwiazdor przyznał, że przez wiele lat był zamknięty w sobie. Jego charakter nieco się zmienił, gdy na świat przyszły jego dwie córeczki, Klara i Laura. Piłkarz cały czas wiele uczy się także od Anny Lewandowskiej, ponieważ jest od niego bardziej otwarta. Stwierdził jednak, że przez to trenerka personalna bywa wykorzystywana.

Zobacz także: Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na skuterze. Omal nie doszło do wypadku!

Robert Lewandowska opowiedział o krępujących pytaniach córek
LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Ja od Ani często starałem się uczyć tego ciepła. Tej dobroci, której Ania ma aż zanadto i przez to często jest wykorzystywana. Ja byłem taką osobą na jednym biegunie, a Ania po drugiej stronie. Starałem się od Ani dużo tego ciepła brać, tej dobroci, której ona ma i staraliśmy się to wypośrodkować - powiedział Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu.

Robert Lewandowski nie ujawnił też, że żona ma na niego ogromny wpływ. Przyznał, że trenerka personalna posiada odpowiednie umiejętności, by przekonać go do swojej racji i pomóc mu w trudnych sytuacjach. Widać, że piłkarz bardzo liczy się z jej zdaniem. Przy okazji zdradził, że nigdy nie mówi do ukochanej "Anka", ponieważ za tym nie przepada.

Ania jest osobą, która często widzi i wie, jak do mnie dotrzeć, jak ze mną porozmawiać, ale to nie wynika po prostu z tego, że jest moją żoną. Ania też ma doświadczenie, skończyła szkoły. Ma kompetencje, ma wiedzę przede wszystkim. Widzę, że wiedzą Ania mnie przekona i wytłumaczy to, czy dobrze myślę, czy nie albo, czy coś powinienem inaczej rozwiązać - wyjaśnił sportowiec.

Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, Robert Lewandowski opowiedział także o roli ojca. Nie ukrywał, że z roku na rok córki zadają mu coraz trudniejsze pytania, które nieraz wprawiają go w zakłopotanie. Niedawno Klara postawiła go przed niełatwym wyzwaniem.

Ostatnio zaczynają się coraz częściej te pytania. Jak już zaczęła zadawać pytania o te tematy męskie. Jak zapytała, dlaczego dziewczynki siadają na toaletę, a chłopaki stoją... To nie było łatwe. Ja naprawdę byłem skrępowany. (...) Ale staram się nie uciekać - przyznał.

W trakcie wywiadu Robert Lewandowski po raz kolejny podkreślił, że choć jest niezwykle ambitnym człowiekiem i chce nadal rozwijać karierę, to rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Zasugerował, że to z myślą o córkach chce przeprowadzić się do Hiszpanii. Zdradził też, że gdyby córki poprosiły go o zakończenie występów, na pewno poważnie by się nad tym zastanowił.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek. Klara i Laura w identycznych strojach! 

Zaskoczył was wywiad Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski powiedział, czym różni się od Anny Lewandowskiej
Doug Peters/Press Association/East News

Robert Lewandowski chce przeprowadzić się do Hiszpanii z myślą o córkach
Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News/_rl9
Newsy
Robert Lewandowski chce przeprowadzić się do Hiszpanii dla... córek? "Zaraz będą musiały do szkoły iść"
W głośnym wywiadzie Robert Lewandowski opowiedział o planach przeprowadzki do Hiszpanii. Zdradził, że decyzja związana jest z przyszłością Klary i Laury.

Niedawno Robert Lewandowski był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". O głośnej rozmowie polskiego piłkarza mówią już największe zagraniczne serwisy. Wokół zawodnika Bayernu Monachium wybuchła burza po tym, jak stanowczo oświadczył, że jego przygoda z niemieckim klubem dobiegła końca. Choć sam sportowiec nie powiedział jeszcze wprost, że zamierza zrobić wszystko, by od następnego sezonu grać w koszulce FC Barcelony, nie jest tajemnicą, że w ciągu najbliższych miesięcy planuje przeprowadzić się do Hiszpanii. Warto też przypomnieć, że Anna i Robert Lewandowscy mają już dom na Majorce. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim Robert Lewandowski zdradził, że jego plany są związane wyłącznie z jego karierą zawodową, ale również przyszłością córek. Jaki wpływ na decyzję miały Klara i Laura? Robert Lewandowski zaplanował przeprowadzkę z myślą o przyszłości córek: "Musisz myśleć też już o kolejnych latach" O tym wywiadzie Roberta Lewandowskiego będzie głośno jeszcze przez długi czas. W ciągu ostatnich miesięcy piłkarz mocno zaskoczył media. Zazwyczaj sportowiec był ostrożny w kontaktach z dziennikarzami i unikał wielkich deklaracji, dlatego jego stanowcza wypowiedź podczas konferencji prasowej, podczas której dał jasno do zrozumienia, że nie chce już występować w klubie z Monachium, wywołała ogromne zamieszanie. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" potwierdził swoje słowa. Zobacz także:   Robert Lewandowski przez wiele lat był zamknięty w sobie: "Ta lodowatość to była forma obrony" Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, Robert Lewandowski zaznaczył, że nie podjął decyzji o przeprowadzce do Hiszpanii samodzielnie. Choć ewentualne przeniesienie do Barcelony ma ścisły związek z jego karierą sportową, to piłkarz przyznał, że najpierw wszystko...

Robert Lewandowski o swojej przemianie
Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News
Newsy
Robert Lewandowski przez wiele lat był zamknięty w sobie: "Ta lodowatość to była forma obrony"
Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie zdradził, jak narodziny córeczek zmieniły jego podejście do życia. Opowiedział również o bolesnej stracie ojca.

Nie da się ukryć, że prywatne życie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie bardzo ciekawi jego fanów. Szczególnie, że jego żona to także osoba publiczna. Robert Lewandowski udzielił szczerego wywiadu w podcaście "WojewódzkiKędzierski" dla Onetu. Zdradził w nim, jak przeżył śmierć ojca i jak narodziny córek odmieniły jego życie.  Robert Lewandowski o swojej przemianie Robert Lewandowski jest mocno skupiony na swojej karierze, jednak nie może także narzekać na życie prywatne. Jego żona - Anna Lewandowska jest dla niego ogromnym wsparciem, a córki Roberta Lewandowskiego - Klara i Laura to prawdziwe gwiazdy Instagrama ! W czasie rozmowy z Kubą Wojewódzkim oraz Piotrem Kędzierskim w podcaście "WojewódzkiKędzierski", piłkarz wyznał, że kiedyś był całkiem inny - oschły i mało empatyczny. Jednak narodziny pierwszej córki okazały się być momentem zwrotnym, jeżeli chodzi o jego nastawienie do życia: -   To był punkt kulminacyjny — pojawienie się na świecie pierwszej córki, Klary, to był chyba najbardziej widoczny moment w moim życiu, w którym jeszcze bardziej zacząłem się otwierać na świat, na ludzi. Zacząłem być bardziej empatyczną osobą niż wcześniej, bo trudno mi to przychodziło. Ta lodowatość to była forma obrony - mówił piłkarz. Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek. Klara i Laura w identycznych strojach!  Robert Lewandowski dodał także, że do jego zmiany przyczyniła się przede wszystkim obecność żony, od której czerpał wiele ciepła i dobroci. A co z jego przyjaciółmi? Okazuje się, że piłkarz dobrze wie o tym, że popularność może być magnesem, przyciągającym nieszczerych ludzi. Opowiedział o tym, że w swoim otoczeniu ma jedynie garstkę osób, których może nazwać prawdziwymi...

Smutny Antoni Królikowski
Instagram @asia.opozda
Newsy
Antoni Królikowski tłumaczy się ze swoich afer: "Świat mi się walił". Wspomniał o Opoździe i synku
Antoni Królikowski zabrał głos na temat rozstania z Joanną Opozdą: "Nie róbmy większej komedii z mojego życia, niż sam do tego doprowadziłem".

Antoni Królikowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim publicznie przeprosił za kontrowersyjny pomysł na walkę sobowtórów prezydentów Ukraniy i Rosji. Aktor w podcaście "WojewódzkiKędzierski" wspominał trudny okres swojego życia po którym postanowił na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowch. Teraz, kilka miesięcy od tamtych wydarzeń Antoni Królikowski przyznaje, że był w złym stanie psychicznym. Podczas wywiadu nie zabrakło pytań o małżeństwo aktora z Joanną Opozdą!  Antoni Królikowski przeprasza za aferę z sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy Kilka miesięcy temu o Antonim Królikowskim zrobiło się naprawdę głośno, jednak aktor z pewnością nie marzył o takiej popularności. Tuż po tym, jak na   Antoniego Królikowskiego wylała się fala hejtu za rozstanie z Joanną Opozdą, aktor ogłosił pomysł na zorganizowanie walki sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji podczas gali MMA. Internauci i inne gwiazdy ostro skrytykowali nowe przedsięwzięcie promowane przez Antoniego Królikowskiego. Aktor po kilku dniach wycofał się ze swojego pomysłu i ogłosił, że na jakiś czas znika  z mediów społecznościowych. Teraz Antoni Królikowski w podcaście dla Onetu publicznie przeprosił za pomysł na walkę sobowtorów prezydentów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Aktor nie ukrywa, że żałuje swoich wyborów, ale przechodził wtedy bardzo trudny moment w swoim życiu. To się wiąże z moim ogólnie złym stanem wtedy psychicznym, kiedy świat mi się walił, a ja jednocześnie byłem w jakimś szczytowym momencie jakiegoś szaleństwa, które miało miejsce w moim życiu przez te dwa lata- Antoni Królikowski wyznał w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Zobacz także:   Antoni Królikowski spędził czas z nową partnerką. Bawili się nad Wisłą Antoni Królikowski...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik