Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy

Robert Lewandowski też otrzymał... TeleKamerę! W jakiej kategorii? 

Robert Lewandowski został laureatem Telekamery 2020! Statuetkę odebrała za niego bliska osoba.

Na gali Telekamer 2020 nie brakowało wielkich emocji! W tym roku wyjątkowa nagroda telewizyjna powędrowała między innymi do... Roberta Lewandowskiego! W imieniu sportowca statuetkę odebrała jego mama. W jakiej kategorii piłkarz otrzymał TeleKamerę? 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020!

Najprzystojniejsi ojcowie show-biznesu. Spójrzcie na tatę Julii Wieniawy. Hot!

Robert Lewandowski otrzymał TeleKamerę 2020!

Gala TeleKamer 2020 odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie i po raz pierwszy od kilku lat była transmitowana w telewizji Puls. Uroczystość zgromadziła całą plejadę gwiazd na której pojawili się między innymi Barbara Kurdej - Szatan, Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski czy Artur Żmijewski. Statuetki otrzymali między innymi Paulina Sykut - Jeżyna, Tomasz Wolny i Rafał Brzozowski. W tym roku została przyznana także wyjątkowa nagroda, w kategorii człowiek roku. Statuetki nie otrzymał jednak żaden aktor, czy wokalista, a sportowiec Robert Lewandowski! 

Najlepszy polski napastnik nie mógł jednak osobiście pojawić się na gali, a statuetkę odebrała za niego niezwykle wzruszona mama, Iwona Lewandowska. Sportowiec otrzymał nagrodę za swoje wybitne osiągnięcia. Na uroczystej gali zostało również wyemitowane nagranie, w którym mąż Anny Lewandowskiej podziękował kapitule, swojej mamie i wszystkim zgromadzonym za przyznaną nagrodę. Na koniec Robert Lewandowski zachęcił także wszystkich widzów gali Telekamer do podjęcia aktywności fizycznej!

TeleKamery 2020 - dokładne wyniki

Oto pozostali laureaci TeleKamer 2020:

TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski

TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna

TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+

TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz"

TeleKamery 2020 - KOMENTATOR SPORTOWY: Jerzy Mielewski

TeleKamery 2020 - JUROR ROKU: Baron i Tomson

TeleKamery 2020 - PROGRAM ROZRYWKOWY: "The Voice Kids"

TeleKamery 2020 - PRODUKCJA ROKU: film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego

TeleKamery 2020 - SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY: "Lombard. Życie pod zastaw"

TeleKamery 2020 - NAGRODA MAGAZYN NETFILM: "Czarnobyl"

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA TV PULS: Henryk Gołębiewski

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - CZŁOWIEK ROKU: Robert Lewandowski

TeleKamery 2020 - SERIAL: "Zawsze warto"

TeleKamery 2020 - AKTOR: Mikołaj Roznerski

TeleKamery 2020 - AKTORKA: Kinga Preis

Robert Lewandowski otrzymał Telekamerę w kategorii Człowiek Roku!

Robert Lewandowski na boisku

Statuetkę odebrała mama Roberta, Iwona Lewandowska!

Iwona Lewandowska na gali Telekamer 2020
AKPA/Podlewski

 

Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."
Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."
Newsy
Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."
Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."

Franek z "Love Island" postanowił się wypowiedzieć przed kamerą Party.pl, co sądzi o Ani Lewandowskiej. Jak sam zaznaczył, uważał do tej pory, że "Ania Lewandowska jest tylko żoną piłkarza". Jak bardzo zmieniło się jego podejście? Czy teraz uważa, że się mylił? Posłuchajcie! Zobacz także:  Te szpilki to hit jesieni 2019! Siwiec i Lewandowska mają takie same Myślicie, że Ania może mieć za złe Frankowi z "Love Island" to, co powiedział? Franek do tej pory uważał, że "Anie jest tylko żoną piłkarza".

AKPA/Baranowski
Newsy
"TeleKamery" po latach wróciły do telewizji! Znamy oglądalność gali! Sukces czy porażka?
"TeleKamery" po latach wróciły do telewizji! Znamy oglądalność gali! Sukces czy porażka?

W poniedziałek, 3 lutego, odbyła się wielka gala TeleKakmer 2020, którą transmitowała telewizja Puls. Rozdanie prestiżowych nagród TeleTygodnia wzbudza wielkie zainteresowanie w świecie mediów, lecz przez lata nie można było jej zobaczyć w żadnej z telewizji. Czy transmisja w Pulsie okazała się sukcesem? Zobaczcie wyniki! Jaka była oglądalność TeleKamer 2020? Jak podają wirtualnemedia.pl średnia oglądalność gali TeleKamer wyniosła 1,01 mln widzów, co dało stacji trzecie miejsce w paśmie 4+ (grupa wiekowa) i czwarte w 16-49. Według portalu, moment najwyższej widowni przypadł na godz. 22.26 - wówczas imprezę śledziło 1,41 mln widzów. TeleKamery 2020 poprowadzili Maciej Kurzajewski i zjawiskowa Katarzyna Cichopek. Wśród gwiazd na gali brylowały m.in. Doda, Julia Wieniawa, Kasia Glinka czy Marta Żmuda Trzebiatowska. Kto otrzymał statuetkę? TeleKamery 2020 - dokładne wyniki Oto laureaci TeleKamer 2020: TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz" TeleKamery 2020 - KOMENTATOR SPORTOWY: Jerzy Mielewski TeleKamery 2020 - JUROR ROKU: Baron i Tomson TeleKamery 2020 - PROGRAM ROZRYWKOWY: "The Voice Kids" TeleKamery 2020 - PRODUKCJA ROKU: film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego TeleKamery 2020 - SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY: "Lombard. Życie pod zastaw" TeleKamery 2020 - NAGRODA MAGAZYN NETFILM: "Czarnobyl" TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA TV PULS: Henryk Gołębiewski TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - CZŁOWIEK ROKU: Robert Lewandowski TeleKamery 2020 - SERIAL: "Zawsze warto"...

Kinga Preis Telekamery 2020
AKPA, fot. Podlewski
Newsy
Kinga Preis skradła show na TeleKamerach 2020! Jej żarty przejdą do historii! 
Kinga Preis na Telekamerach 2020 wygłosiła kontrowersyjną przemowę. Nawiązała do rządu oraz byłej premier. Co powiedziała?

Telekamery 2020 zostały rozdane. Statuetkę w kategorii "Aktorka" zdobyła Kinga Preis . Aktorka pojawiła się na uroczystej gali w towarzystwie męża Piotra Borowca. Odbierając statuetkę przy okazji skradła show! Jej przemówienie na pewno zostanie na długo zapamiętane. Kinga Preis nawiązała w nim bowiem do prezesa TVP oraz Beaty Szydło.  Zobacz także:  Kinga Preis pokazała się z partnerem! Z Piotrem Borowcem tworzą piękną parę ZDJĘCIA Kinga Preis na Telekamerach 2020 Kinga Preis znalazła się w gronie laureatów Telekamer 2020. To właśnie jej widzowie przyznali największą ilość głosów w kategorii "Aktorka". Jej przemówienie było bardzo treściwe i lekko kontrowersyjne. Aktorka nawiązała do sytuacji mających miejsce w Polsce. Statuetkę wręczał jej prezes TV Puls, Dariusz Dąbek: Dobrze, że to ten prezes - powiedziała z ulgą, co sugerowało, że cieszy się, że tej nagrody nie wręczał jej prezes TVP.  Chwilę później dodała:  (...) Polki i Polacy, dziękuję za tę statuetkę - zwrot ten kultowy za sprawą "Ucha Prezesa" nawiązywał do przemówień Beaty Szydło.  Jednak to nie koniec nawiązań do byłej premier. Podczas gali Złotą Telekamerę dostał "Ojciec Mateusz", w którym gra m. in. Kinga Preis. Aktorka wraz z kolegami z planu pojawiła się ponownie na scenie, aby odebrać statuetkę. Główne przemówienie wygłosił Artur Żmijewski, który przy okazji odniósł się do doniesień dotyczących jego roli w serialu. Na koniec przemówienia wypowiedziała się Kinga Preis dodając:  Trzymajcie kciuki za zniesienie celibatu - co również można odczytać jako nawiązanie do Beaty Szydło.  Mowa Kingi Preis na pewno zapisze się w historii Telekamer.  Zobacz także: ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner