Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Czy Ania to widziała?!
1/5
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy. "Lewy" wraz z całą kadrą przebywa właśnie w Soczi. Wychowankowie Adama Nawałki żmudnie przygotowują się do pierwszego meczu, który zagrają już 19 czerwca z Senegalem. Piłkarze, oprócz trenignów, mają także czas na relaks i odnowę biologiczną. Niektórzy z nich postanowili nawet przejść małą metamorfozę przed meczem z Senegalem...

 

Zobacz także: Piłkarze reprezentacji Polski mają szansę zarobić na Mundialu fortunę!

 

Robert Lewandowski podczas jednego z treningów zaprezentował się w nowej fryzurze. Co ciekawe, jego największy rywal, Cristiano Ronaldo, również jest znany z tego, że bardzo dba o swoje uczesanie. Portugalczyk potrafi zmienić fryzurę nawet kilka razy podczas meczu! Czy Robert Lewandowski chce się upodobnić do swojego zagranicznego kolegi? Jak wygląda jego nowa fryzura? Dowiecie się tego z naszej galerii - Zobaczcie to na NASTĘPNYM SLAJDZIE!

 

POLECAMY: Wiemy, jak mieszkają polscy piłkarze w Soczi! Luksusowo! 

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/5
Facebook

Robert Lewandowski, tuż po przylocie do Rosji, złamał swoją dietę! Do sieci trafił filmik, który rozbawił jego fanów do łez i stał się obiektem żartów. Widać na nim, jak "Lewy" ze smakiem zajada chleb. Fani zaczęli dopytywać, czy jest on może z glutenem i co na to powie Anna Lewandowska, która dba o jego dietę. Ciekawe, czy żona Roberta wie, że piłkarz pozwolił sobie na kolejny "wybryk" w postaci nowej fryzury :) Zobacz na następnym slajdzie, jak wygląda teraz Lewandowski! 

3/5
East News

Humory dopisują! Polska kadra dzień przed meczem z Senegalem z przyjemnością pozowała do zdjęć podczas treningu. Chluba naszej drużyny, Robert Lewandowski, uśmiechał się i z zapałem wykonywał polecenia Adama Nawałki. To właśnie podczas tego treningu "Lewy" zaprezentował swoją nową fryzurę. Jak wam się podoba?

4/5
East News

Robert Lewandowski postawił na wygolone boki. Piłkarz już kiedyś nosił podobną fryzurę. Ciekawe, czy konsultował zmianę wizerunku ze swoją żoną?

5/5
East News

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 19 czerwca. Nasza kadra zagra z Senegalem. Trzymamy za nich kciuki i mamy nadzieję, że podopieczni Adama Nawałki dadzą z siebie wszystko! Do boju Polska!

 

POLECAMY: Polska-Senegal: jaki wynik obstawiają eksperci? Kto jest faworytem bukmacherów? 

Więcej na temat Robert Lewandowski Mundial 2018