Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Anna Lewandowska z córką Klarą odwiedziła Roberta na zgrupowaniu w Warszawie ZŁOTA 44 ZŁOTA 44 Salon rezydentow Złotej44 ZŁOTA 44 Sala kinowa
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram/Materiały prasowe
Robert Lewandowski zainwestował w mieszkanie dla rodziny!
1/9
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram/Materiały prasowe

Robert Lewandowski już ponad rok temu kupił mieszkanie w Warszawie. Kapitan naszej reprezentacji zainwestował w luksusowy apartament na Złotej 44. Piłkarz i jego rodzina już korzystają z nowego lokum. Prawdopodobnie to właśnie tam zatrzymała się Anna Lewandowska z córką Klarą na czas zgrupowania kadry przed sobotnim meczem z Rumunią. Nowy apartament Lewandowskich to doskonałe miejsce dla Roberta, Ani i małej Klary, by wspólnie spędzać wolny czas, ale nie tylko. Robert Lewandowski wybrał nieruchomość tak, by po pracy również móc mieć możliwość trenowania. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska z córką Klarą odwiedziły Roberta na zgrupowaniu w Warszawie! PIERWSZE TAKIE ZDJĘCIA

 

Zobacz zdjęcia mieszkania Lewandowskich!

2/9
Anna Lewandowska z córką Klarą odwiedziła Roberta na zgrupowaniu w Warszawie

Robert Lewandowski z rodziną na co dzień mieszkają w Monachium, gdzie piłkarz gra w tamtejszym klubie sportowym. Jednak ze względu na zobowiązania zawodowe Lewandowskiego w Polsce, a także z uwagi na rodzinę,  piłkarz i jego żona często bywają w Warszawie, stąd zapewne decyzja o inwestycji.  Robert Lewandowski starannie wybrał miejsce, w które zainwestował. Nie bez znaczenia były udogodnienia, z których Robert może korzystać po treningach.

 

Co mówi o nowym lokum? Odpowiedź na następnej stronie.

3/9
ZŁOTA 44
materiały prasowe

Piłka nożna to nie tylko moja pasja, ale i zawód, który wykonuję. Oznacza to codzienny trening, zbilansowaną dietę i ogromną dawkę wysiłku fizycznego, niezbędnego do pracy nad ciałem, koordynacją, siłą, refleksem czy zwinnością ruchów. Idealnie by było, gdybym mógł realizować swój program treningowy również w domowym zaciszu, blisko rodziny. Mam tu wszystko, co niezbędne dla zawodowego sportowca w zasięgu ręki: profesjonalnie wyposażoną siłownię, 25-metrowy basen, saunę i łaźnię parową  - powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie dla portalu natemat.pl.

4/9
ZŁOTA 44 Salon rezydentow Złotej44
materiały prasowe

W apartamentowcu znajduje się również sala fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa czy pokój zabaw dla dzieci.

 

Nie wiadomo, ile dokładnie Robert Lewandowski zapłacił za nowy apartament. Wiadomo jednak, że najtańsze lokum na Złotej 44 to koszt 3 milionów 920 tysięcy złotych. Ania i Klara mogą czuć się jak prawdziwe księżniczki! ;)

 

Polecamy: Kawalerka – jak urządzić pierwsze mieszkanie?

5/9
ZŁOTA 44 Sala kinowa
materiały prasowe
6/9
ZŁOTA 44 Sala ZŁOTA 44 Sala kinowa symulacja golfa
materiały prasowe
7/9
ZŁOTA 44
materiały prasowe
8/9
ZŁOTA 44
materiały prasowe
9/9
ZŁOTA 44
materiały prasowe