Dlaczego córeczka Anny i Roberta Lewandowskich dostała na imię Klara? Czyżby młodzi rodzice chcieli uczcić pamięć po kimś bardzo bliskim Robertowi? Tak właśnie twierdzi Super Express, który rozszyfrował znaczenie imienia Klara. Według tabloidu imię Klara ma dla Anny i Roberta bardzo wyjątkowe znaczenie. Dlaczego?

Reklama

Zobacz także: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

Imię dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Wczoraj, 4 maja, Robert Lewandowski przekazał swoim fanom szczęśliwą nowinę o narodzinach córki. Jego żona urodziła wyczekiwaną córeczkę, której dali na imię Klara. Skąd taki wybór? Czemu dumni rodzice wybrali właśnie to imię? Super Express donosi, że wybierając imię Klara Ania i Robert złożyli hołd Krzysztofowi Lewandowskiemu. Ojciec piłkarza zmarł 12 lat temu.

Zobacz także

Żeby to zrozumieć, warto przeanalizować kolejne litery w tym imieniu. KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert - twierdzi tabloid i właśnie w taki sposób tłumaczy dlaczego dziecko Lewandowskich ma na imię Klara.

Czyżby Anna i Robert Lewandowscy rzeczywiście chcieli złożyć hołd Krzysztofowi Lewandowskiemu wybierając imię Klara dla swojej córki?

Tata miał problemy z sercem. Miałem 16 lat, jak zmarł. Musiał brać leki, ale w pewnym momencie zapomniał i nagle okazało się, że nie ma go już na tym świecie. Wiedziałem, że muszę wziąć na siebie odpowiedzialność za rodzinę. Zmieniłem klub, zacząłem zarabiać pieniądze, bo chciałem pomóc mamie. To jemu zadedykowałem pierwszą bramką, jaką strzeliłem w profesjonalnych rozgrywkach. Tata wiedział, że będę grał za granicą. Myślał o lidze włoskiej, wiedział o czym marzę. Brakuje mi go. Byłem w takim momencie życia, że pomoc z jego strony była mi potrzeba. Do dzisiaj tak jest. Wierzę, że patrzy na mnie z góry. Spoglądam tam czasem i wierzę w to, że czuwa nade mną - tak Robert mówił o swoim ojcu w programie "W roli głównej" w 2015 roku.

Teorii dlaczego Lewandowscy wybrali imię Klara dla córeczki jest wiele. Kolejna z nich mówi, że to imię po babci Roberta, choć takiego imienia w jego drzewie genealogicznym nie udało się znaleźć.

Jest jeszcze jedna teoria... Może po prostu imię Klara najbardziej spodobało się Ani i Robertowi? ;) A wy jak myślicie?

Zobacz także: KLARA LEWANDOWSKA... ZOBACZCIE, JAK INNE POLSKIE GWIAZDY ORYGINALNIE NAZWAŁY SWOJE DZIECI

Imię Klara to hołd dla taty Roberta Lewandowskiego?

Instagram

Reklama

Robert był bardzo związany ze swoim ojcem.

East News
Reklama
Reklama
Reklama