Anna Lewandowska

Rodzina Lewandowskich znów w komplecie. Niedawno Anna przyleciała na chwilę do Polski, aby wziąć udział m.in. w prestiżowej gali, ale wraz z córką, Klarą, są już w Niemczech, gdzie na stałe mieszkają. Na Instagramie trenerki pojawiła się bardzo urocza fotka córki ze słynnym tatą, która rozczuliła dziesiątki tysięcy internautów!

Robert Lewandowski całuje córkę, Klarę

A na niej... Robert Lewandowski, która całuje malutką Klarę! Widać, że między nimi jest wyjątkowa więź, która wzrusza nawet samą Annę:

True love ❤️ (tłumaczenie: prawdziwa miłość) @_rl9 #catchthemoment❤️ Jestem wzruszona - napisała Lewandowska. 

Po godzinie zdjęcie polubiło aż 120 tysięcy osób! A skomentowały ją m.in. Anna Starmach, Marina czy Joanna Koroniewska. 

Anna Lewandowska, wzruszająca fotka

 

Jakim ojcem jest Robert Lewandowski?

Robert w wywiadzie udzielonym na babybyann.com nie ukrywał, że Klara staje się tzw. "córeczką tatusia". Do jej wychowywania podszedł ambicjonalnie. Nie chciał popełnić nawet najmniejszego błędu:

Mam nadzieję, że dobrym. Ja zawsze, nawet zanim jeszcze Klara pojawiła się na świecie, mówiłem do siebie i innych, że nie chciałbym czegoś nie potrafić przy dziecku zrobić. To taka ambicja. Świadomość, że czegoś bym nie wiedział, powodowałaby, że czułbym się źle i głupio. Ja do ojcostwa podchodziłem też troszkę ambicjonalnie. Ani zmiana pieluch, ani usypianie nie było dla mnie nigdy problemem. Jestem dumny, że ze wszystkim sobie radziłem i nie uciekałem od tego. To jest fajne, bo czas mija, a ta wiedza i świadomość, i praktyka pozostają na zawsze.

To on jest dla Klary bardziej surowy. Ania często ją rozpieszcza:

Wiele rzeczy jej tłumaczę, starając się zachować spokój, czasem tłumaczę jej tę samą rzecz pierwszy, drugi i jeszcze trzeci raz. Dziecko jest mądre, sprawdza rodzica wielokrotnie, wykorzystuje okazje. Ania czasem emocjonalnie podchodzi do Klary i chce jej ulec, pomóc, serce jej się kraje i mówi: No dobra. Pozwólmy jej. Ja jestem tym rodzicem, który wytrzyma próbę sił i manipulacji.

Zobaczcie urocze zdjęcie Roberta z Klarą!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

True love ❤️ @_rl9 #catchthemoment❤️ Jestem wzruszona #familly #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Anna Lewandowska
Instagram

Zobacz także: Jakim ojcem jest Robert Lewandowski? Już wiadomo, kto rozpieszcza Klarę, a kto jest bardziej stanowczy!