Stylowi piłkarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski Artur Boruc przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski
Stylowi piłkarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie
1/8
Stylowi piłkarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Artur Boruc, Kamil Glik i Łukasz Fabiański pojawili się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie. Stylowi piłkarze pojawili się pod jednym z hoteli, gdzie czekali na nich fani i tłumy dziennikarzy. Już 10 listopada polska kadra zagra mecz z Urugwajem. Wciąż nie wiadomo, czy w spotkaniu weźmie udział kapitan naszej drużyny, Robert Lewandowski. Wiadomo jednak, że będzie to ostatni mecz reprezentacji Polski z udziałem Artura Boruca. Bramkarz już w najbliższy piątek pożegna się z kadrą.

Zanim jednak rozpoczną się sportowe emocje zobaczcie, jak prezentowali się nasi piłkarze po przyjeździe do hotelu, gdzie zamieszkała reprezentacja Polski. Który sportowiec zachwycił swoją stylizacją? Zagłosujcie w naszej sondzie. 

Zobacz także: Szczęsny żartuje z Krychowiaka! Piłkarz na konferencji wcielił się w rolę dziennikarza i rozśmieszył wszystkich!

2/8
Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Robert Lewandowski zadał szyku w brązowej kurtce, jasnych jeansach i szarym swetrze. Look piłkarza uzupełniły jasne, zamszowe buty. Naszym zdaniem było świetnie! Zgadzacie się? 

3/8
Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Marina i Sara Boruc osobiście przywiozły swoich mężów na zgrupowanie. A jak prezentowali się Wojciech Szczęsny i Artur Boruc? Zobaczcie sami! 

4/8
Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Wojciech Szczęsny pokazał się w sportowej stylizacji. Jasną bluzę i kurtkę zestawił z czarnymi spodniami. Fajnie? 

5/8
Artur Boruc przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Na podobny styl postawił również Artur Boruc. Sportowy look zdecydowanie pasuje bramkarzowi polskiej reprezentacji! 

6/8
Grzegorz Krychowiak przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Grzegorz Krychowiak, który uwielbia bawić się modą, postawił na czarny total look. Swoją czarną stylizację przełamał granatową... torebką. 

7/8
Łukasz Fabiański przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Łukasz Fabiański również wybrał czerń. 

8/8
Kamil Glik przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Który piłkarz wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!