Wojtek Szczęsny żartuje z Grzegorza Krychowiaka! Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa reprezentacji Polski. Na spotkaniu z dziennikarzami pojawił się m.in. kapitan naszej drużyny, Robert Lewandowski, Kamil Glik i przedstawiciele sztabu szkoleniowego. Piłkarze odpowiadali na pytania dotyczące ich formy i przygotowań przed zbliżającym się meczem z Armenią i Czarnogórą. Niespodziewanie na konferencji głos zabrał Wojciech Szczęsny, który przedstawił się jako dziennikarz portalu internetowego "Łączy nas piłka".

Reklama

Wojciech Szczęsny wcielił się w dziennikarza na konferencji prasowej

Wojciech Szczęsny zwrócił uwagę na oryginalną stylizację Grzegorza Krychowiaka, który na zgrupowanie kadry przyleciał w bardzo szykownym zestawie ;). Krychowiak pokazał się w szaro-czarnej stylizacji, którą uzupełniła torebka Hermes i kapelusz. Wojciech Szczęsny postanowił więc zapytać trenera, jak zareagował na taki strój Krychowiaka.

Ja mam pytanie do sztabu szkoleniowego. Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie i chciałem zapytać, czy trener widział może stylówkę w jakiej przyjechał Grzesiek i czy będą konsekwencje jakieś wyciągnięte w stosunku do Grześka?- zapytał Wojtek Szczęsny.

Tak zauważalne było w jakim stroju przyjechał Grzegorz. Trzeba powiedzieć, że naprawdę styl wysoka klasa. Widać, że wysoki poziom światowy- odpowiedział drugi trener reprezentacji.

Nie zgadzamy się, ale dziękuję bardzo- odpowiedział Wojciech Szczęsny.

Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

Zobacz także: Robert Lewandowski żartuje z batonów Ani! "To nie Ania robi, tylko..." To WIDEO musisz zobaczyć! ;)

Wojtek Szczęsny żartuje ze stylizacji Grzegorza Krychowiaka.

@13Szczesny13 w formie ???????????? @LaczyNasPilka @RMF24pl pic.twitter.com/uJUkOkwsXM
— Jan Kałucki (@J_Kalucki) 3 października 2017

Podoba się Wam stylizacja piłkarza?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama