Wojtek Szczęsny żartuje z Grzegorza Krychowiaka
Instagram

Szczęsny żartuje z Krychowiaka! Piłkarz na konferencji wcielił się w rolę dziennikarza i rozśmieszył wszystkich!

Wojtek Szczęsny żartuje z Grzegorza Krychowiaka
Instagram

Wojtek Szczęsny żartuje z Grzegorza Krychowiaka! Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa reprezentacji Polski. Na spotkaniu z dziennikarzami pojawił się m.in. kapitan naszej drużyny, Robert Lewandowski, Kamil Glik i przedstawiciele sztabu szkoleniowego. Piłkarze odpowiadali na pytania dotyczące ich formy i przygotowań przed zbliżającym się meczem z Armenią i Czarnogórą. Niespodziewanie na konferencji głos zabrał Wojciech Szczęsny, który przedstawił się jako dziennikarz portalu internetowego "Łączy nas piłka". 

Wojciech Szczęsny wcielił się w dziennikarza na konferencji prasowej

Wojciech Szczęsny zwrócił uwagę na oryginalną stylizację Grzegorza Krychowiaka, który na zgrupowanie kadry przyleciał w bardzo szykownym zestawie ;). Krychowiak pokazał się w szaro-czarnej stylizacji, którą uzupełniła torebka Hermes i kapelusz. Wojciech Szczęsny postanowił więc zapytać trenera, jak zareagował na taki strój Krychowiaka. 

Ja mam pytanie do sztabu szkoleniowego. Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie i chciałem zapytać, czy trener widział może stylówkę w jakiej przyjechał Grzesiek i czy będą konsekwencje jakieś wyciągnięte w stosunku do Grześka?- zapytał Wojtek Szczęsny.

Tak zauważalne było w jakim stroju przyjechał Grzegorz. Trzeba powiedzieć, że naprawdę styl wysoka klasa. Widać, że wysoki poziom światowy- odpowiedział drugi trener reprezentacji. 

Nie zgadzamy się, ale dziękuję bardzo- odpowiedział Wojciech Szczęsny.

Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

Zobacz także: Robert Lewandowski żartuje z batonów Ani! "To nie Ania robi, tylko..." To WIDEO musisz zobaczyć! ;)

Wojtek Szczęsny żartuje ze stylizacji Grzegorza Krychowiaka.

Podoba się Wam stylizacja piłkarza?

Grzegorz Krychowiak przyjechał na zgrupowanie Reprezentacji Polski
 

Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33