Robert Lewandowski opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z córkami. Piłkarz wczoraj wziął udział w meczu Bayern Monachium- RB Lipsk, a dziś spędził dzień ze swoimi córkami. Pod nieobecność Anny Lewandowskiej, która wypoczywa w górach w Polsce, Robert zabrał Klarę i Laurę na piknik. Internauci są zachwyceni najnowszym zdjęciem "Lewego" z córkami.

Reklama

Robert Lewandowski opiekuje się córkami

Zaledwie kilka dni temu Anna i Robert Lewandowscy spędzali czas w Warszawie. Piłkarz brał udział w meczu reprezentacji Polski z Anglią- spotkanie odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a Anna Lewandowska z Klarą kibicowały Robertowi na trybunach. Już następnego dnia paparazzi "przyłapali" Roberta Lewandowskiego z córkami na lotnisku. Okazało się wówczas, że piłkarz razem z Klarą i Laurą wrócili do Niemiec, a Anna Lewandowska została w Polsce.

Anna Lewandowska z przyjaciółmi wybrała się w góry i przed telewizorem kibicowała mężowi podczas ostatniego meczu Bayernu Monachium. Podczas relacji na InstaStories trenerka pokazała, że razem z Zofią Ślotałą ogląda mecz z udziałem Roberta.

Lewy goooool! Oglądamy mecz i... szykujemy się na wieczór- napisała Anna Lewandowska.

Instagram @annalewandowskahpba

Dziś z kolei, Robert Lewandowski pokazał swoim fanom, jak spędza czas ze swoimi córkami.

Internauci zachwyceni wspólną fotką Roberta Lewandowskiego z córkami

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie na którym widać, jak opiekuje się Klarą i Laurą pod nieobecność ukochanej żony. Okazuje się, że piłkarz postanowił zabrać dziewczynki na piknik.

Zobacz także

Inny rodzaj boiska w niedzielę. Z moimi niesamowitymi dziewczynami- napisał Robert Lewandowski.

Wspólne zdjęcie piłkarza z córkami zachwyciło internautów. W kilka godzin fotkę polubiło ponad 270 tysięcy osób!

Zobaczcie sami zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córkami.

Zobacz także: Robert Lewandowski ćwiczy razem z Laurą? Dziewczynka odziedziczyła pasję po rodzicach

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama