Kuba Wojewódzki podpadł ojcu Renaty Kaczoruk
Newsy

Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki

Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki

Rodzina Renaty Kaczoruk czuje się bardzo urażona roastem Kuby Wojewódzkiego! Zwłaszcza tata modelki, Ryszard Kaczoruk, wrocławski biznesmen - nie może zrozumieć dlaczego dziennikarz zgodził się na to, aby w sieci wyemitowano najbardziej kontrowersyjną część roastu, w której nie zostawiono suchej nitki na Renacie. Jest oburzony zachowaniem Kuby!

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

Roast przyczyną kryzysu w związku Kuby Wojewódzkiego?

W roaście Kuby Wojewódzkiego obrażano wszystkich jego uczestników. Jednak w części, która nie była emitowana w telewizji, a tylko w sieci, najbardziej dostało się Renacie Kaczoruk. Oto niektóre z wypowiedzi:

Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak -  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski.

Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy łóżku to szklanka wody. Kuba tak się na nią wkurzał, że w nocy z niej piła, bo ona przez lata lachociąstwa tak się przyzwyczaiła, że nie poczuła, jak połyka Twoją sztuczną szczękę - mówił Sebastian Rejtan.

Takie żarty nie spodobały się rodzinie Renaty. Jak donosi "Na żywo", ojciec Kaczoruk stracił do Kuby zaufanie. Na początku chwalił wybranka córki, zapewniając, że jego poglądy nie mają wpływu na to, jak go odbiera. Sam jest przychylny prawicy. Doceniał fakt, że Wojewódzki bardzo dba o Renatę. Jednak wszystko zniszczył ponoć roast:

Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. złotych! - twierdzi informator "Na żywo".

Gazeta donosi również, że Renata również jest zaniepokojona całą sytuacją. Zastanawia się ponoć, czy Kuba nie chce wykorzystywać ich miłości do celów promocyjnych. Jednak tutaj tabloid nie ma racji. Sama Kaczoruk w jednym z wywiadów zapewniała, że takie poczucie humoru, jakie zaprezentowano w roaście, zupełnie jej nie przeszkadza:

Rozbawiły mnie trzy żarty, naprawdę były bardzo dobre. Ja bardzo cenię żart taki jaki reprezentuje Abelard Giza. Nie dotknęło mnie to, ponieważ nie traktuje tego poważnie - mówiła.

Czy rodzina Renaty wybaczy Kubie?

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spodziewają się dziecka?! Dziennikarz pokazał wymowne zdjęcie!

 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki nie mają kryzysu przez roast!

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk nie jest obrażona żartami w roaście.

Renata Kaczoruk w puchowej kurtce

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są zaręczeni!

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk trzymają się za ręce
Eastnews

 

 

Renata Kaczoruk, Hubert Urbański, Beata Tadla, Kuba Wojewódzki
Instagram
Newsy
Najmocniejsze teksty o Renacie Kaczoruk w roaście Szpaka "Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku..." Kto przegiął?
Najmocniejsze teksty o Renacie Kaczoruk w roaście Szpaka "Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku..." Kto przegiął?

Żarty z Renaty Kaczoruk w roast Michała Szpaka były jednymi z najmocniejszych w programie! O partnerce Kuby Wojewódzkiego padło wiele niewybrednych tekstów. Postać Renaty Kaczoruk w ostatnim czasie wzbudza ogromne emocje. Modelka jest najbardziej hejtowaną uczestniczką programu "Azja Express". Hejt na Renatę Kaczoruk skomentowała nawet Karolina Korwin-Piotrowska, która wbiła szpilę modelce. Prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego, roast Michała Szpaka, nie mógł obyć się bez żartów na jej temat.   Oto najmocniejsze z nich:   Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku, że jak bierze Renatę na pieska, to ma cały tyłek otarty od balkonika -  Sebastian Rejent do Wojewódzkiego.   Kuba mimo wszystko się ustabilizował. Zdecydował się na model renio-megane, brawo dla Kuby!​ - Michał Szpak do Kuby Wojewódzkiego.   Oprócz ślubu z Renatą postanowił ją także adoptować - zażartował Hubert Urbański. Myślisz, że Renata jest najpiękniejsza, bo ludzie robią jej zdjęcia na ulicy. Oni nie robią zdjęć, tylko wyciągają telefony, bo myślą, że można ją złapać do Pokeballa - powiedział do Kuby Wojewódzkiego Sebastian Rejent.   Zabawne? A może to już przegięcie?   Zobacz też: TOP 10 cytatów z roastu Michała Szpaka! "Wojewódzki oprócz ślubu z Renatą, postanowił ją także adoptować!" (18+)   Renata Kaczoruk stała się bohaterką wielu żartów podczas roast Michała Szpaka. Modelka jest najbardziej hejtowaną uczestniczką "Azji Express". Po roast będzie jeszcze gorzej? Roast Michała Szpaka wzbudził ogromne emocje! Oglądaliście?

Renata Kaczoruk w czarnej kurtce
Newsy
Czy Renata Kaczoruk czuje się urażona żartami na swój temat podczas roastu Kuby Wojewódzkiego?
Czy Renata Kaczoruk czuje się urażona żartami na swój temat podczas roastu Kuby Wojewódzkiego?

Renata Kaczoruk po raz pierwszy odniosła się do roastu Kuby Wojewódzkiego ! Po emisji kontrowersyjnego programu w TVN nie brakowało emocji. Szczególnie komentowano udział w nim Anny Dereszowskiej, która popłakała się w trakcie trwania programu. Padło też kilka żartów, które dotyczyły wieku i profesji Renaty Kaczoruk. Niektóre z nich sugerowały, że jest mało inteligentna, a Kuba jest z nią tylko i wyłącznie dlatego, że jest pociągająca fizycznie. Zażartowano również, że jest "nakoksowanym wieszakiem".   W rozmowie dla "Kobiecym Okiem" modelka pierwszy raz odniosła się do takiej formy rozrywki: Roast to jest rozrywka dla tych, którzy takiej rozrywki poszukują. Dla tych, których tego rodzaju żart bawi. Naprawdę nie ciężko jest znaleźć dużo niższego poziomu rzeczy na wszelkich forach, w komentarzach. Jest to konwencja, rozwryka, której nie należy pozbawiać ludzi, którzy ją lubią. A jak Renata Kaczoruk zareagowała na żarty dotyczące jej osoby? Rozbawiły mnie trzy żarty, naprawdę były bardzo dobre. Ja bardzo cenię żart taki jaki reprezentuje Abelard Giza. Nie dotknęło mnie to, ponieważ nie traktuje tego poważnie .  Jak widać, modelka podchodzi do wszystkiego, co dzieje się wokół jej osoby, z dużym dystansem. A wszyscy fani roastu mogą czuć się pocieszeni, ponieważ już wkrótce na anatenie TVN będzie drugi odcinek. Jak myślicie, kto wystąpi tym razem?   Zobacz:  Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spodziewają się dziecka?! Dziennikarz pokazał wymowne zdjęcie!​   Renata Kaczoruk skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego   Modelka nie czuje się dotknięta żartami, jakie padły pod jej adresem

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk w eleganckiej czerni
ONS
TV-Show
Kuba Wojewódzki ma już plan, kto zagra na jego weselu. Będziecie zdziwieni :)
Kuba Wojewódzki ma już plan, kto zagra na jego weselu. Będziecie zdziwieni :)

Kuba Wojewódzki planuje wesele? Wojewódzki od wakacji sugeruje, że oświadczył się swojej dziewczynie Renacie Kaczoruk  i zamierza się wkrótce z nią ożenić. Temat co jakiś czas wraca w programach Wojewódzkiego, choć - jak to w jego show - nie jest traktowany specjalnie poważnie. W ostatnim programie "Kuba Wojewódzki talk-show" showman gościł Dawida Podsiadło. Dziennikarz zapytał, czy to prawda, że Dawid na weselu Kuby Wojewódzkiego zagra za darmo. Kuba Wojewódzki o swoim weselu Zbliża się wesele? - zapytał Podsiadło. Tak, ja się będę żenił! I ty zagrasz za darmo na moim weselu - cieszył się Wojewódzki.  Kuba zasugerował też, jaką piosenkę koniecznie musi usłyszeć na swoim weselu. A mianowicie tę, którą zaśpiewał w jego programie gwiazdor disco polo Zenek Martyniuk. Co na to Dawid? Zagrał jej kawałek... na puzonie, na którym kiedyś uczył się grać. Na koniec Wojewódzki stwierdził, że jego ślub to będzie wydarzenie, jakich mało.  Moje wesele będzie przebojem - zakończył program Wojewódzki. Też uważacie, że ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk będzie jednym z większych wydarzeń towarzyskich? Zobacz:  Czy Kuba Wojewódzki żartował na temat zaręczyn? Kuba Wojewódzki i Dawid Podsiadło w programie Kuby Wojewódzkiego:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); w najbliższym odcinku, trójka osób bez poczucia humoruk. Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  1 listopada 2015   Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu TVN Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na rowerach:  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner