Termin drugiego porodu Rihanny zbliża się wielkimi krokami. Nie przeszkadza to jednak wokalistce w podróżowaniu. Fotoreporterzy przyłapali ją na rodzinnej wyspie. Na miejscu relaksuje się w swojej willi w towarzystwie najbliższych.

Reklama

Rihanna w ciąży na Barbadosie

Od momentu, gdy podczas finału Superbowl gwiazda ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, była niezwykle aktywna. Pojawiała się na rozmaitych wydarzeniach, a fotoreporterzy uwieczniali jej wymyślne stylizacje podczas randek z partnerem. Jeszcze kilkanaście dni temu Rihanna bawiła się na tygodniu mody w Paryżu. Teraz jednak postanowiła odpocząć i wyjechała na Barbados.

CHPT/BackGrid UK/East News

Zobacz także: Rihanna wzięła sekretny ślub? ASAP Rocky się wygadał

Na swojej rodzinnej wyspie Rihanna spędza czas z ASAP Rockym oraz ich 13-miesięcznym synem. Teraz do mediów przedostały się zdjęcia z soboty 2 lipca, kiedy para nabrała ochoty na słodkości. Wówczas zamówili pod willę specjalny wózek ze śnieżnymi stożkami. Wiadomo, że wokalistka wybrała mieszankę imbiru i kokosa, natomiast jej partner zdecydował się na smaki kokosa i koniaku. Kiedy paparazzi sfotografowali gwiazdę, delektowała się ona przysmakiem w rozpiętej, dżinsowej spódniczce mini, czarnym crop topie odsłaniającym brzuszek, a także dużym słomkowym kapeluszu.

CHPT/BackGrid UK/East News

Zobacz także: Rihanna w odważnej sesji ciążowej. Pokazała intymne zdjęcia

Zobacz także

Zaledwie dzień później, bo w poniedziałek 3 lipca, artystka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojej willi. Na uroczym ujęciu możemy zobaczyć partnera Rihanny z ich synem w basenie na tle zachodzącego słońca. Ta fotografia z Barbadosu poruszyła fanów, którzy w komentarzach cieszą się szczęściem gwiazdy, a także zachwycają jej wspaniałymi chwilami z najbliższą rodziną.

Reklama

CHPT/BackGrid UK/East News
Reklama
Reklama
Reklama