Reni Jusis na scenie w Opolu
East News
Newsy

Reni Jusis wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Rozwód pomoże jej wygrać?

Reni Jusis wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Rozwód pomoże jej wygrać?

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki przez lata uchodzili za jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Pobrali się 8 sierpnia 2008 roku. Teraz po jedenastu latach, pod koniec kwietnia 2019 roku, zdecydowali się na rozwód. Ale to nie koniec zmian w ich życiu! Nieoficjalnie „Party” dowiedziało się, że piosenkarka jesienią wystąpi w „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”. Fakt, że Reni Jusis, która do tej pory unikała programów rozrywkowych, teraz postanowiła spróbować sił w tanecznym show Polsatu, nie powinien nikogo dziwić. W „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami” nie raz już przecież występowały celebrytki, które akurat rozstawały się ze swoimi partnerami.

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz zdradziła nam szczegóły z wesela córki! "Pierwszego dnia było mniej grzecznie"

Jak wyglądało małżeństwo Reni Jusis?

Półtora roku po ślubie parze urodził się ich syn Teofil. Reni Jusis przyznawała potem w wywiadach, że to był trudny czas w jej życiu, bo macierzyństwo było dla niej… szokiem. Bez przerwy śniło jej się jedno zdanie: „Oddajcie mi moje życie”. Szybko kazała swojemu menedżerowi zorganizować trasę koncertową. Wkrótce jednak zakochała się w macierzyństwie. Dlatego postanowiła zwolnić tempo.

„Zdałam sobie sprawę z tego, że gdybym nadal prowadziła taki tryb życia, stałabym się imprezowym zombie. […] I bardzo dużą frajdę poczułam z tworzenia mojej domowej twierdzy”, opowiadała.

Zastanawiała się nawet, czy nie zamieszkać gdzieś na wsi, ale ostatecznie przeprowadziła się z rodziną z Warszawy do Trójmiasta. Dwa lata po narodzinach synka, Jusis urodziła córeczkę Gaję. Piosenkarka przeszła wtedy całkowitą przemianę. Postanowiła, że stworzy dom niestandardowy, w którym będzie wegetariańska kuchnia, a wszyscy domownicy będą przestrzegać zasad ekologii. Od tego momentu Reni koncertowała sporadycznie. Po kilku latach, gdy Teofil poszedł do szkoły, a Reni poczuła, że ma więcej czasu dla siebie, zatęskniła za muzyką. W 2016 roku nagrała płytę „Bang!” i wróciła do show-biznesu.

Przyczyny rozstania Reni Jusis i Tomka Makowieckiego

Tuż po tym, jak Reni w 2016 roku znów stanęła na scenie, pojawiły się pierwsze plotki, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

„Idealnie jest tylko na zdjęciach. Dla nas rodzina i dwójka dzieci to wyzwanie, bo jesteśmy wolnymi duchami”, mówiła Reni Jusis.

Tamten kryzys para jeszcze pokonała, kolejnego już nie. Dziś mówi się, że przyczyną rozstania były ambicje zawodowe obojga małżonków. Dla dobra dzieci para rozstała się bez walki, a dziś stara się utrzymywać poprawne relacje. „Taniec z Gwiazdami” pomógł już kilku kobietom, które – jak Jusis – były akurat po rozstaniach. Kinga Rusin poszła do tego show jesienią 2006 roku, kilka miesięcy po rozwodzie z Tomaszem Lisem, i zdobyła Kryształową Kulę. Kilka lat później wygrała Aneta Zając, która wyznała, że program pomógł jej uwierzyć w siebie. Czy tak samo będzie w przypadku Reni?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki
East News

Para pobrała się w 2008 roku

East News

Kolejna gwiazda w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami"! Jego żona wystąpiła w wielkim hicie TVN
Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami"! Jego żona wystąpiła w wielkim hicie TVN

Polsat odsłania kolejne karty najnowszej, 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"! Na Facebooku show pojawiła się informacja o udziale Akopa Szostaka, Mistrza Europy w Kulturystyce Klasycznej oraz zawodnika MMA! Kim jest Akop Szostak? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się jego piękna żona, Sylwia Szostak? Wszelkie szczegóły w naszej galerii! Będziecie mu kibicować? A może macie innego faworyta?  Zobacz także:  Stała się znana dzięki dziadkowi, dziś Monika Miller ma szan

Sylwia Grzeszczak, Tomasz Makowiecki, Monika Brodka
ONS
TV-Show
Grzeszczak, Makowiecki, Brodka - pamiętacie ich początki w Idolu? Zobaczcie, jak się zmienili!
Grzeszczak, Makowiecki, Brodka - pamiętacie ich początki w Idolu? Zobaczcie, jak się zmienili!

Sylwia Grzeszczak, Monika Bordka, Tomasz Makowiecki czy Ania Dąbrowska - to tylko niektóre gwiazdy, których kariera rozpoczęła się od udziału w programie "Idol". Kilkanaście lat temu muzyczny talent show był prawdziwym hitem! Gromadził przed telewizorami miliony widzów, którzy śledzili pierwsze kroki muzyków-amatorów na scenie. Wielu z nich zostało wielkimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.   Zobacz też:  Wszystko jasne! Kto wygrał "Idola"? Znamy WYNIKI i wiemy, co zwycięzca zrobi z wygraną!   Pamiętacie ich drogę do sukcesu?!   Polecamy:  Monika Brodka od zawsze uwielbiała eksperymentować z wizerunkiem. Tak zmieniała się z biegiem lat   Monika Bordka zaczynała w programie "Idol". Dziś jest wielką gwiazdą. Sylwia Grzeszczak też ma za sobą udział w "Idolu".

Reni Jusis na scenie w Opolu
East News
Newsy
Zakręcona w tańcu... Czy Reni Jusis powtórzy sukces Kingi Rusin i Anety Zając?
Zakręcona w tańcu... Czy Reni Jusis powtórzy sukces Kingi Rusin i Anety Zając?

Układanie sobie życia na nowo po rozwodzie Reni Jusis zacznie od udziału w „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami” . Czy piosenkarka powtórzy sukces Kingi Rusin i Anety Zając? Reni Jusis w "Tańcu z gwiazdami" Proponowano jej to wielokrotnie, ale za każdym razem stanowczo odmawiała. Teraz jednak widocznie Reni Jusis (45) uznała, że udział w popularnym show to dobry pomysł. Jak bowiem nieoficjalnie dowiedziało się „Party”, piosenkarka jesienią wystąpi w „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”. Wpływ na tę decyzję miał prawdopodobnie fakt, że pod koniec kwietnia tego roku gwiazda rozwiodła się z mężem Tomaszem Makowieckim . Ani ona, ani on dotąd nie skomentowali tej sprawy, więc nie wiemy, jak układają sobie życie po rozstaniu. Ale fakt, że Reni Jusis, która do tej pory unikała programów rozrywkowych, teraz postanowiła spróbować swoich sił w tanecznym show Polsatu, nie powinien nikogo dziwić. W „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami” nie raz już przecież występowały celebrytki, które akurat rozstały się ze swoimi partnerami. I w przypadku niektórych okazało się, że samba czy tango przed kamerami to doskonałe lekarstwo na złamane serce. Czy tak będzie też w przypadku Reni? Reni i życie rodzinne Jusis i Makowiecki przez lata uchodzili za jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Pobrali się 8 sierpnia 2008 roku po krótkim okresie znajomości. Półtora roku później urodził się ich syn Teofil. Reni przyznawała potem w wywiadach, że to był trudny czas w jej życiu, bo macierzyństwo było dla niej… szokiem. Bez przerwy śniło jej się jedno zdanie: „Oddajcie mi moje życie”. Szybko kazała swojemu menedżerowi organizować trasę koncertową. Dawała ponad 20 występów miesięcznie i po pewnym czasie...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner