Julia Wieniawa

Julia Wieniawa spotyka się ze znanym gwiazdorem starszym o 15 lat?!

Julia Wieniawa

 

Julia Wieniawa od około 1,5 miesiąca jest singielką! Gwiazda po dwóch latach związku rozstała się z Antkiem Królikowskim. Aktorzy tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie, jednak dzieliło ich podejście do życia i zapatrywanie na przyszłość. Każde z nich miało inne priorytety. Jak się dowiadujemy, gwiazda "Rodzinki.pl" ponoć już zapomniała o ukochanym. Z kim teraz spotyka się Julka Wieniawa? Ta odpowiedź może was zaskoczyć!

 

Julka Wieniawa ma nowego chłopaka?

 

Julka Wieniawa po rozstaniu z aktorem rzuciła się w wir pracy. Gwiazda pracuje obecnie na planie serialu "Rodzinka.pl". Ponadto, wiosną na ekranach naszych telewizorów w telewizji Polsat pojawi się nowy serial z aktorką. Wraz z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską, Wieniawa zagra w "Zawsze warto".

 

Rozstanie nieco inaczej wpłynęło na Antka Królikowskiego. 29-latek wyjechał na Bali, gdzie postanowił "oczyścić ciało i duszę". Według ostatnich doniesień Faktu aktorowi nie w głowie są teraz nowe związki. Królikowski przeżył już tyle rozczarowań, że "nie spieszy mu się, aby znowu się zakochać". Choć 1 stycznia na Instagramie aktora pokazało się zdjęcie z tajemniczą blondynką, szybko okazało się, że jest to jedynie przyjaciółka, z którą spędził Sylwestra. 

 

Co z Julią i jej życie uczuciowym? Według doniesień Pudelka, gwiazda zaczęła spotykać się ze starszym o 15 lat jurorem "The Voice Kids", Baronem! Parę przyłapał jeden z czytelników/informatorów portalu, który swoimi spostrzeżeniami z chęcią podzielił się z mediami.

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy - czytamy na stronie. 

Różnica między Julką i Antkiem wynosiła 9 lat. Czy aktorka zacznie teraz spotykać się ze starszym o 15 lat kolegą z branży?

 

Zobacz też: Antek Królikowski podjął ważną decyzję po rozstaniu z Julią Wieniawą! 

 

Julka Wieniawa po rozstaniu z Antkiem pocieszenie znalazła w ramionach nowego pieska.

Julia Wieniawa
Instagram

Czy plotki o związku z Baronem są prawdziwe?

Baron
instagram

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09