Sebastian Kulczyk w szarym garniturze Roman Karkosik Bogusław Cupiał German Efromovich Leszek Czarnecki
Sebastian Kulczyk w szarym garniturze
1/10
Sebastian Kulczyk w szarym garniturze

Mamy ranking najbogatszych Polaków 2017 według magazynu "Forbes"! Kto znalazł się na pierwszym miejscu? Czy Dominika Kulczyk i Sebastian Kulczyk utrzymali się na szczycie? Jest to jeden z najważniejszych rankingów biznesowych.

 

Zobacz: 4 sposoby na zarabianie w domu

 

Podpowiemy tylko, że jest mała rotacja w pierwszej trójce! Kto się wzbogacił, a kto stracił? Zobaczcie ranking najbogatszych Polaków!

 

Zobacz: Najbogatsza Polka nie marudzi, kiedy musi spać na karimacie i jeść mielonkę z puszki

2/10
Roman Karkosik

Dziesiąte miejsce należy do Romana Karkosika. Zbudował on dużą grupę kapitałową i został inwestorem firmy produkującej artykuły chemiczne (majątek szacowany na 2,278 mld).

3/10
Bogusław Cupiał

Bogdan Cupiał uplasował się na 9. miejscu. Jest twórcą firmy Tele-Foniki, a także został udziałowcem  klubu piłkarskiego Wisła Kraków. (majątek szacowany na 2,349 mld)

4/10
German Efromovich

German Efromovich, który ma obywatelstwo Kolumbii, Brazylii i Polski zasłużył na 8 miejsce. Jest właścicielem m.in. Synergy Group.

 

Siódme miejsce z kolei należy do Bogdana Kaczmarka, który ma jedną z największych firm produkujących meble. Ich odbiorcą tych rzeczy jest IKEA. (3, 034mld). 

5/10
Leszek Czarnecki

Leszek Czarnecki znalazł się na siódmym miejscu. Jest twórcą spółki Getin Holding, do której należą między innymi Getin Bank. Jego żoną jest Jolanta Pieńkowska. (3, 579 mld). 

6/10
Anna Starak i Jerzy Starak złożyli kondolecje rodzinie Jana Kulczyka

Na piątym miejscu znaleźli się Anna i Jerzy Starakowie. Starak jest właścicielem m.in.Polpharmy, a Anna Starak jest właścicielką restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie. (3, 846 mld). 

7/10
Dariusz Miłek

Dariusz Miłek jest twórcą jednej z najbardziej znanych sieci obuwniczych CCC. Niedawno kupił też platformę internetową eobuwie. To pozwoliło mu na uplasowanie się na czwartej pozycji. (4, 824 mld). 

8/10
Lista najbogatszych Polaków WPROST Zygmunt Solorz-Żak

Zygmunt Solorz-Żak do tej pory był na drugiej pozycji. Niestety w tym roku spadł na miejsce trzecie. (10, 305 mld). 

9/10
Michał Sołowow

Michał Sołowow awansował z trzeciego miejsca na drugie! Znany sportowiec ma smykałkę do biznesu i swoje pieniądze inwestuje w różne branże. Włożył pieniądze do takich spółek jak Synthos, Barlinek czy Rovese. (11, 814 mld). 

10/10
Dominika Kulczyk w bluzce z falbanką

Dominika i Sebastian Kulczykowie utrzymali się na pierwszej pozycji, ale ich majątek spadł o 10%! Czy uda im się pomnożyć majątek, który odziedziczyli po ojcu? (14, 273 mld).