Rafał Szatan, Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Rafał Szatan ma wielką niespodziankę dla żony! Zobaczcie, co jej wręczy podczas finału "Tańca z Gwiazdami"

Rafał Szatan, Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Przygoda Rafała Szatana w "Tańcu z Gwiazdami" zakończyła się dość szybko. Muzyk odpadł już w drugim odcinku jubileuszowej edycji, jednak w finale programu zobaczymy go ponownie! Rafał nie tylko będzie dopingował swoją żonę, która w piątek, 22 listopada powalczy o główną wygraną. 31-latek ma też dla swojej ukochanej wyjątkowy prezent. Jesteśmy pewni, że przypadnie jej do gustu. 

Rafał Szatan ma niespodziankę dla żony 

Przed nami wielki finał "Tańca z Gwiazdami". W najbliższy piątek, o godz. 20:05 Basia Kurdej-Szatan i Damian Kordas powalczą o kryształową kulę. Poziom par jest bardzo zbliżony do siebie, więc do końca nie wiadomo, kto ma większe szanse na pierwsze miejsce. O zwycięstwie zadecydują nie jurorzy, a fani. Wysyłając smsy lub głosując internetowo na swojego faworyta.

Zobacz także: W tym tygodniu finał "Tańca z Gwiazdami"! Powstanie kolejna edycja?

Basia Kurdej-Szatan może liczyć nie tylko na wsparcie Michała Szpaka, ale i swojego męża, Rafała Szatana. Muzyk przygotował dla niej piękną niespodziankę na finał. Podczas jednego z występów Basi, zaśpiewa do jej tańca utwór "Kto nie kochał", Piotra Cugowskiego. Wiadomo, że będzie to rumba, którą aktorka zaprezentowała w 6. odcinku show, jednak teraz chce powtórzyć ten taniec. 

Rafał Szatan może pochwalić się pięknym głosem, więc jesteśmy pewni, że piosenka w jego wykonaniu wszystkim wpadnie w ucho. Aktor i muzyk przez pięć lat był wokalistą zespołu RH+. 

Na parkiet "Tańca z Gwiazdami" powrócą również Reni Jusis, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Adam Małczyk, Joanna "Ruda" Lazer, Magda Bereda i Sandra Kubicka. Uczestnicy zatańczą do piosenki, którą zaśpiewa Anna Karwan. Z pewnością będą to piękne występy!

Czy Basia Kurdej-Szatan wygra jubileuszową edycję?

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
East News

Rafał Szatan zaśpiewa dla swojej żony!

Rafał Szatan
East News

 

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33