Rafał Mroczek i Anna Mucha
rafalmroczek/Instagram
Newsy

Rafał Mroczek kpi z obiadu Anny Muchy za 700 zł? Opublikował paragon za swój obiad!

Kolega z planu "M jak miłość" postanowił odnieść się do oburzenia Anny Muchy jej drogim obiadem. Bardziej żart czy ironia? Zobaczcie sami!

Anna Mucha wzbudziła niemałą sensację swoim oburzeniem na Instagramie tuż po wyjściu z restauracji. Zdaniem aktorki cena 700 złotych za obiad była horrendalnie wysoka, a podawane w lokalu owoce morza nieświeże. Na słowa gwiazdy "M jak miłość" zareagowała sama właścicielka restauracji, która wypomniała, że Anna Mucha nie mówiła nic o niezadowoleniu podczas obiadu, rachunek wzięła na fakturę, a jej zachowanie jest nawoływaniem do hejtu. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Tym razem z oburzenia Anny Muchy postanowił zażartować jej kolega z planu, Rafał Mroczek. Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie obiadu i paragon, który w żaden sposób nie może konkurować z tym Anny Muchy...

Zobacz także: Właścicielka skrytykowanego przez Annę Muchę lokalu mocno odpowiada! "Wrzuciła klasyczny hejterski materiał"

Rafał Mroczek zdradza, jaka jest Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance". Przestali się lubić?!

Rafał Mroczek żartuje z Anny Muchy: "Też na fakturę"

Gwiazdor "M jak miłość" spędza wakacje w Polsce. Aktor, zapalony miłośnik sportu, przemierza piękne okolice naszego kraju na rowerze. Rafał Mroczek dzieli się z fanami wieloma momentami swojego wyjazdu. Niedawno odwiedzając Olsztynek w województwie warmińsko-mazurskim, postanowił wybrać się na "rybkę". Aktor pokusił się także o pokazanie zdjęcia obiadu oraz rachunku, który  za niego otrzymał. Wygląda na to, że na Mazurach druzgocące rachunki nie mają miejsca!

Aktor opublikował zdjęcie posiłku składającego się z: 4 smażonych pstrągów, dwóch porcji frytek i dwóch piw. Najpierw, by wzbudzić większe emocje wśród fanów, aktor zapytał się ich czy sądzą, że zapłacił za ten posiłek więcej niż 70 zł czy mniej. Przeważająca liczba fanów obstawiła oczywiście sumę większą niż 70 złotych. Tymczasem, okazało się, że paragon Rafała Mroczka wyniósł 58 złotych! 

Aktor postanowił nawiązać do wypowiedzi Anny Muchy na temat obiadu za 700 złotych i na zdjęciu paragonu oznaczył koleżankę po fachu, a także napisał:

Też na fakturę 😃

Trzeba przyznać, że różnica w cenie między obiadem Anny Muchy za 700 złotych, a Rafała Mroczka za 58 złotych jest naprawdę spora. Mimo wszystko jednak oboje wybrali zgoła inne przysmaki na talerzu. Tak czy inaczej, Rafał Mroczek miło zaskoczył fanów ceną wakacyjnego obiadu. 

Myślicie, że oznaczenie Anny Muchy było tylko prztyczkiem w nos i żartem, który aktorka przyjmie z uśmiechem czy raczej ironią, za którą gwiazda "M jak miłość" się obrazi?

Zobacz także: Marcin Mroczek z "M jak miłość" przekazał radosną nowinę! "Przypadek czy przeznaczenie?"

Rafał Mroczek zaskoczył fanów swoim paragonem z wakacyjnego obiadu. 58 złotych za taki zestaw to naprawdę niewiele! Aktor przyznał, że podobnie jak Anna Mucha, wziął rachunek na fakturę. Jak na razie Anna Mucha nie odniosła się do "żartu" kolegi z planu. 

Rafał Mroczek pokazał obiad i rachunek za obiad
rafalmroczek/Instagram

Anna Mucha wzbudziła niemałą burzę na temat swojego obiadu, za który zapłaciła 700 złotych. Faktem jest, że aktorka zamawiała owoce morza, wśród których były ostrygi czy przegrzebki. Mimo wszystko jednak cena zwaliła artystkę i jej partnera z nóg. 

Zobacz także: Anna Mucha reaguje na mocną odpowiedź skrytykowanej przez nią restauracji! 

Anna Mucha o niedobrych ostrygach. Zapłaciła 700 zł
Instagram/taannamucha

Rafał Mroczek i Anna Mucha pracują razem od samego początku istnienia "M jak miłość". Aktorzy darzą się sympatią, choć raczej łączą ich koleżeńskie stosunki niż przyjacielskie. Rafał Mroczek zdecydował, że nieco dogryzie koleżance po fachu. Myślicie, że to rozbawi Annę Muchę?

Rafał Mroczek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Julia Wieniawa, Anna Mucha
Instagram @juliawieniawa/taannamucha
Newsy
Julia Wieniawa drwi z obiadu Anny Muchy za 700 złotych? Wbiła jej szpilę?
Afery ze "średnimi ostrygami" za 700 złotych ciąg dalszy. Wcześniej Rafał Mroczek zażartował z Anny Muchy, teraz czas na Julię Wieniawę. To trzeba zobaczyć!

Kilka dni temu Anna Mucha spontanicznie podzieliła się z fanami swoją opinią na temat jednej z warszawskich restauracji serwujących owoce morza. Aktorka wraz z partnerem wybrała się na romantyczny obiad, za który zapłaciła... 700 złotych. Niestety zarówno cena, jak i jakość posiłku wyjątkowo nie spodobały się artystce, która za pośrednictwem Instagrama wyraziła swoją negatywną opinię. Słowa gwiazdy "M jak miłość" wzbudziły wiele skrajnych emocji wśród internautów i celebrytów. Z koleżanki z planu postanowił zażartować Rafał Mroczek, a teraz zrobiła to również Julia Wieniawa. Jej InstaStories to hit sieci. Julia Wieniawa żartuje z obiadu Anny Muchy za 700 złotych  Anna Mucha wzbudziła niemałą sensację swoim oburzeniem na Instagramie tuż po wyjściu z jednej z warszawskich restauracji. Zdaniem aktorki cena 700 złotych za obiad złożony z wykwintnie zaserwowanych owoców morza była horrendalnie wysoka, a podawane w lokalu ostrygi nieświeże. - Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. [...]  dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna - żaliła się Anna Mucha na IntaStories. Do tego zamówiliśmy ostrygi, które były średnie, bardzo średnie! To są problemy, patrz ja ja teraz brzmię - mówiła, śmiejąc się sama z siebie. Na ostre słowa gwiazdy "M jak miłość" w mgnieniu oka zareagowała właścicielka lokalu. Odpowiedzialna za restaurację kobieta przyrównała słowa aktorki do bezpodstawnego hejtu podkreślając, że podczas jej wizyty w restauracji, ani Anna Mucha, ani jej towarzysz nie zgłaszali uwag  dotyczących serwowanych im dań.  Nie...

Anna Mucha z Jakubem Wonsem
Newsy
Dramat Anny Muchy na wakacjach: "Nie przyznawaj się, że jem parówkę"
Gwiazda "M jak miłość" razem z partnerem wybrała się do Francji, ale nie spodziewała się, że będzie musiała tam jeść zwykłe parówki. Sprawdźcie, jak zareagowała kiedy zobaczyła, co kupił jej Jakub Wons!

Anna Mucha podczas relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że razem z partnerem wybrała się na wakacje. Początkowo aktorka nie chciała mówić, gdzie wypoczywają, ale po jakimś czasie przyznała, że są we Francji. Niestety, wakacje pary nie rozpoczęły się najlepiej... Anna Mucha nie ukrywała rozczarowania, kiedy okazało się, że wszystkie restauracje są zamknięte.   Anna Mucha opowiada o swoim dramacie na wakacjach Kilka tygodni temu Anna Mucha wywołała spore zamieszanie publikując w sieci ostrą recenzję po wyjściu z modnej warszawskiej restauracji z owocami morza. Gwiazda "M jak miłość" skrytykowała wówczas ostrygi podawane w lokalu i była oburzona wysokimi cenami za podane dania. Aktorce odpowiedziała wówczas właścicielka restauracji, a później sporo gwiazd żartowało z całej sytuacji. Zobacz także:   Rafał Mroczek kpi z obiadu Anny Muchy za 700 zł? Opublikował paragon za swój obiad! Teraz Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się wakacje, a po dotarciu do Francji para marzyła o wizycie w restauracji. Niestety, zakochani musieli zmienić swoje plany! Anna Mucha podczas relacji w sieci nie ukrywała rozczarowania kiedy okazało się, że wszystkie restauracje są zamknięte. Miało być tak pięknie, miały być wycieczki. Wyjechaliśmy już trochę, ale teraz szukamy jakiegoś jedzenia, a tutaj ta cholerna siesta. Nie wiem, czy covid, czy to wakacje, czy o co chodzi, ale wszystko pozamykane. Ja spałam dziś 3 godziny i jestem nieprzytomna, nie wiem, jak się nazywam, wygląda na to, że uratuje nas teraz najprawdopodobniej super market. Tyle, jeżeli chodzi o kulinarne przygody nasze- mówiła gwiazda "M jak miłość",  pod relacją pojawił się wpis, że kupią w sklepie parówki. Anna Mucha wspomniała o parówkach, ale nie spodziewała się, że jej partner...

Anna Mucha miała wypadek na planie?
Newsy
Anna Mucha reaguje na mocną odpowiedź skrytykowanej przez nią restauracji! 
Pod najnowszym postem Anny Muchy, w którym gwiazda "pozdrawia wszystkich hejterów", pojawiło się wiele komentarzy. Aktorka na jeden z nich opowiedziała i nawiązała do odpowiedzi właścicielki lokalu!

O obiedzie Anny Muchy, na który gwiazda wydała 700 złotych, jest już naprawdę głośno. Po tym jak aktorka na InstaStories wyraziła swoje niezadowolenie z niektórych dań, które zostały jej zaserwowane w jednej z warszawskich restauracji i odradziła swoim fanom wizyty w tym miejscu, właścicielka loku wystosowała mocne oświadczenie.  Z kolei dziś na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie i wymowny wpis, w którym Anna Mucha "pozdrawia wszystkich hejterów". Na komentarze pod postem nie trzeba było długo czekać i niektórzy internauci stanęli jednak po stronie skrytykowanej przez aktorkę restauracji! Co na to odpowiedziała Anna Mucha? Zobaczcie sami! Zobacz także:   Wściekła Anna Mucha grzmi na Instagramie: "Nie życzę sobie wmawiania mi ciąży" Anna Mucha była niezadowolona z obiadu, na który wydała 700 złotych Gdy tylko Anna Mucha i jej partner, Jakub Wons, wyszli z jednej z warszawskich restauracji specjalizującej się w daniach z owocami morza, gwiazda zdecydowała się nagrać filmik, w którym nie ukrywała swojego oburzenia . Aktorka zapłaciła 700 złotych za obiad, jednak jakość niektórych dań nie była dla niej satysfakcjonująca. Jej zdaniem cena nie była adekwatna do tego, co zostało jej zaproponowane na talerzu.  - Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. [...]  dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna, rzeczywiście te przegrzebki były przepyszne - mówiła gwiazda.  Jak się okazało, do gustu aktorki i jej partnera, nie przypadły przede wszystkim ostrygi. Aktorka odradziła swoim fanom wizyty w warszawskim lokalu i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik