Anna Mucha
East News/VIPHOTO
Newsy

Właścicielka skrytykowanego przez Annę Muchę lokalu mocno odpowiada! "Wrzuciła klasyczny hejterski materiał"

Anna Mucha wydała na obiad 700 złotych i nie była zadowolona z jego jakości. Skrytykowała lokal na swoim InstaStories, jednak na odpowiedź restauracji nie musieliśmy długo czekać. Jest naprawdę ostro!

Anna Mucha zamieściła na swoim InstaStories nagranie, na którym mocno jeden z luksusowych warszawskich lokali gastronomicznych. Aktorka i jej ukochany, Jakub Wons, nie byli zachwyceni ze smaku niektórych dań, na które wydali w restauracji 700 złotych! Gwiazda nie kryła swojego oburzenia i odradziła swoim obserwatorom odwiedziny w tym miejscu. 

Na reakcję lokalu nie trzeba było długo czekać. Właścicielka restauracji skomentowała krytyczne słowa Anny Muchy dotyczące jej lokalu i jakości dań. Kobieta zdecydowała się nawet wbić szpilę gwieździe. Zobaczcie, co powiedziała!

Zobacz także: Wściekła Anna Mucha grzmi na Instagramie: "Nie życzę sobie wmawiania mi ciąży"

Anna Mucha ostro o dyskryminacji ze względu na wiek: "To jest bardzo nie w porządku i uderza w nas..."

Anna Mucha skrytykowała warszawską restaurację

Anna Mucha ostatnio nie ukrywała swojego oburzenia. Chwilę po wyjściu z jednej z warszawskich restauracji, nagrała filmik i opowiedziała o swoich wrażeniach po wizycie w luksusowym lokalu, w którym razem z Jakubem Wonsem wydała 700 złotych na wykwintny obiad. W ocenie aktorki i jej partnera, jakość jedzenia nie była adekwatna do jego ceny. 

Poszliśmy na ostrygi, żeby było tak wiecie, światowo, na bogato... Było na bogato. Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. [...]  dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna, rzeczywiście te przegrzebki były przepyszne - zaczęła Anna Mucha. 

Okazało się, że najbardziej aktorka była rozczarowana... ostrygami. 

Do tego zamówiliśmy ostrygi, które były średnie, bardzo średnie! [...] Jeżeli ja mam do wydania 700 złotych na obiad, to ja za te 700 złotych ja mogę zjeść jak król w wielu miejscach w Warszawie. Ja nie mówię o tym, ile ja mogę zjeść w domu za te 700 złotych. Więc po cholerę ja mam iść do (tu padła nazwa restauracji) na Krakowskim Przedmieściu - dodała. 

Anna Mucha swoją recenzję zakończyła podsumowaniem,  że jeżeli dzieli się z fanami dobrymi opiniami, to czuje się zobowiązana, by mówić też te gorsze. Z tego też względu odradziła wizyty w warszawskiej restauracji i poleciła jeden z krakowskich lokali.

Anna Mucha o niedobrych ostrygach. Zapłaciła 700 zł
Instagram/taannamucha

Właścicielka restauracji odpowiada na krytykę Anny Muchy

Warszawska restauracja specjalizująca się w daniach z owocami morza, z której nie była zadowolona Anna Mucha, przesłała swoje oświadczenie w tej sprawie do redakcji "Faktu". Właścicielka lokalu mocno odpowiedziała: 

Najwyraźniej Pani Anna nie do końca wiedziała, dokąd się udaje, TAK - JESTEŚMY NAJDROŻSZĄ RESTAURACJĄ W POLSCE… serwując homary, kraby królewskie, langusty, które żyją w naszych siedmiu akwariach morskich oraz kawior, ostrygi (w sezonie 12 gatunków) i inne owoce morza, które od lat sami importujemy do Polski, przywożąc je własnym transportem jeszcze w dniu połowu, po prostu inaczej być nie może! Co do jakości ostryg ciekawi nas jakie ostrygi i gdzie jada Pani Anna, u nas zamówiła Gillardeau, Tsarskaya, Pearl Noir oraz specjalnie hodowane ostrygi letnie, wszystkie ostrygi przyjechały tej nocy, wiec z całym szacunkiem nie zjadłaby świeższych ani w Paryżu, Berlinie czy Mediolanie… - czytamy w oświadczeniu. 

Anna Mucha zapłaciła 700 zł za jedzenie i jej nie smakowało
Instagram/taannamucha

Kobieta poinformowała, że aktorka nie zgłaszała żadnych uwag na miejscu, ale gdyby to zrobiła, na pewno przedstawiciele restauracji odpowiednio by zareagowali. Na koniec lokal w swoim oświadczeniu przyznał, że nagranie wrzucone przez Annę Muchę, było w ich ocenie hejterskie i wbił szpilę gwieździe.

Smutne jest to że osoba deklarująca walkę z hejtem jeszcze dobrze nie zamknęła drzwi do restauracji, a już wrzuciła klasyczny hejterski materiał... [...] Swoją drogą wzruszające były Pani łzy na pierwszym spektaklu w Palladium po zeszłorocznym lockdownie, zresztą ostatnio z naszego polecenia znajomi poszli na „Pikantnych” i byli mocno rozczarowani… No cóż ponoć o gustach się nie dyskutuje…

Anna Mucha
East News/VIPHOTO

A Wy, co myślicie o całej sytuacji? Myślicie, że Anna Mucha postanowi odpowiedzieć właścicielce lokalu? Jedno jest pewne - aktorka chyba więcej nie zdecyduje się na wizytę w tej restauracji...

Anna Mucha w sukience w kwiatki
VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa, Anna Mucha
Instagram @juliawieniawa/taannamucha
Newsy
Julia Wieniawa drwi z obiadu Anny Muchy za 700 złotych? Wbiła jej szpilę?
Afery ze "średnimi ostrygami" za 700 złotych ciąg dalszy. Wcześniej Rafał Mroczek zażartował z Anny Muchy, teraz czas na Julię Wieniawę. To trzeba zobaczyć!

Kilka dni temu Anna Mucha spontanicznie podzieliła się z fanami swoją opinią na temat jednej z warszawskich restauracji serwujących owoce morza. Aktorka wraz z partnerem wybrała się na romantyczny obiad, za który zapłaciła... 700 złotych. Niestety zarówno cena, jak i jakość posiłku wyjątkowo nie spodobały się artystce, która za pośrednictwem Instagrama wyraziła swoją negatywną opinię. Słowa gwiazdy "M jak miłość" wzbudziły wiele skrajnych emocji wśród internautów i celebrytów. Z koleżanki z planu postanowił zażartować Rafał Mroczek, a teraz zrobiła to również Julia Wieniawa. Jej InstaStories to hit sieci. Julia Wieniawa żartuje z obiadu Anny Muchy za 700 złotych  Anna Mucha wzbudziła niemałą sensację swoim oburzeniem na Instagramie tuż po wyjściu z jednej z warszawskich restauracji. Zdaniem aktorki cena 700 złotych za obiad złożony z wykwintnie zaserwowanych owoców morza była horrendalnie wysoka, a podawane w lokalu ostrygi nieświeże. - Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. [...]  dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna - żaliła się Anna Mucha na IntaStories. Do tego zamówiliśmy ostrygi, które były średnie, bardzo średnie! To są problemy, patrz ja ja teraz brzmię - mówiła, śmiejąc się sama z siebie. Na ostre słowa gwiazdy "M jak miłość" w mgnieniu oka zareagowała właścicielka lokalu. Odpowiedzialna za restaurację kobieta przyrównała słowa aktorki do bezpodstawnego hejtu podkreślając, że podczas jej wizyty w restauracji, ani Anna Mucha, ani jej towarzysz nie zgłaszali uwag  dotyczących serwowanych im dań.  Nie...

Anna Mucha miała wypadek na planie?
Newsy
Anna Mucha reaguje na mocną odpowiedź skrytykowanej przez nią restauracji! 
Pod najnowszym postem Anny Muchy, w którym gwiazda "pozdrawia wszystkich hejterów", pojawiło się wiele komentarzy. Aktorka na jeden z nich opowiedziała i nawiązała do odpowiedzi właścicielki lokalu!

O obiedzie Anny Muchy, na który gwiazda wydała 700 złotych, jest już naprawdę głośno. Po tym jak aktorka na InstaStories wyraziła swoje niezadowolenie z niektórych dań, które zostały jej zaserwowane w jednej z warszawskich restauracji i odradziła swoim fanom wizyty w tym miejscu, właścicielka loku wystosowała mocne oświadczenie.  Z kolei dziś na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie i wymowny wpis, w którym Anna Mucha "pozdrawia wszystkich hejterów". Na komentarze pod postem nie trzeba było długo czekać i niektórzy internauci stanęli jednak po stronie skrytykowanej przez aktorkę restauracji! Co na to odpowiedziała Anna Mucha? Zobaczcie sami! Zobacz także:   Wściekła Anna Mucha grzmi na Instagramie: "Nie życzę sobie wmawiania mi ciąży" Anna Mucha była niezadowolona z obiadu, na który wydała 700 złotych Gdy tylko Anna Mucha i jej partner, Jakub Wons, wyszli z jednej z warszawskich restauracji specjalizującej się w daniach z owocami morza, gwiazda zdecydowała się nagrać filmik, w którym nie ukrywała swojego oburzenia . Aktorka zapłaciła 700 złotych za obiad, jednak jakość niektórych dań nie była dla niej satysfakcjonująca. Jej zdaniem cena nie była adekwatna do tego, co zostało jej zaproponowane na talerzu.  - Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. [...]  dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna, rzeczywiście te przegrzebki były przepyszne - mówiła gwiazda.  Jak się okazało, do gustu aktorki i jej partnera, nie przypadły przede wszystkim ostrygi. Aktorka odradziła swoim fanom wizyty w warszawskim lokalu i...

Anna Mucha w sukience w kwiatki
VIPHOTO/East News
Newsy
Anna Mucha znów poszła na ostrygi i wydała opinię na temat dania! Czy tym razem jej smakowało? 
Anna Mucha ostatnio skrytykowała restaurację, w której zamówione za 700 zł dania jej nie smakowały. Teraz gwiazda wybrała się do innego lokalu i znów wydała swoją opinię na temat ostryg!

Anna Mucha kilka dni temu podzieliła się z fanami swoją opinią na temat posiłków w jednej z luksusowych warszawskich restauracji. Gwiazda nie była zadowolona z jakości dań z owoców morza, za które zapłaciła 700 złotych! Wygląda jednak na to, że aktorka tak bardzo lubi ostrygi, że ostatnia nieudana wizyta w lokalu, nie zniechęciła jej do ponownego zamówienia dania z owoców morza - tyle, że w innej restauracji. Anna Mucha po raz kolejny podzieliła się swoją opinią w sieci. Jaką ocenę tym razem wystawiła? Zobacz także:  Anna Mucha i Jakub Wons na zakupach. Tak wygląda codzienność aktorki i jej partnera Anna Mucha kolejny raz poszła na ostrygi i wydała opinię na temat dania Anna Mucha ostatnio była na językach mediów i fanów, za sprawą swojej opinii na temat jakości dań w jednej z luksusowych restauracji, do której udała się razem z partnerem, Jakubem Wonsem . Gwiazda mocno skrytykowała jedną z warszawskich restauracji , specjalizującej się w daniach z owoców morza. Tuż po nieudanej wizycie w lokalu, Anna Mucha sięgnęła po telefon i nagrała relację na InstaStories, w której odradziła swoim fanom wizytę w tej restauracji. Aktorka nie była zadowolona w szczególności z jakości ostryg i ryby. Dodała, że wydała na obiad 700 złotych i jej zdaniem ta cena była zupełnie nieadekwatna do jakości zaserwowanych jej dań. Jeżeli ja mam do wydania 700 złotych na obiad, to ja za te 700 złotych ja mogę zjeść jak król w wielu miejscach w Warszawie. Ja nie mówię o tym, ile ja mogę zjeść w domu za te 700 złotych. Więc po cholerę ja mam iść do (tu padła nazwa restauracji) na Krakowskim Przedmieściu, zwłaszcza że siedziałam tyłem, przepraszam, więc nic nie miałam z tego Krakowskiego Przedmieścia! [...] Ostrygi były po prostu bardzo...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik