Rafał Maślak nago w Eksmagazyn
ONS

Maślak pokaże ciało w damskim Playboyu. Nie uwierzycie za kogo przebierze się podczas sesji

Rafał Maślak nago w Eksmagazyn
ONS

Rozbierane sesje polskich gwiazd nie są niczym zaskakującym. Na łamach "Playboya" czy "CKM" praktycznie co miesiąc swoje wdzięki prezentują bardziej lub mniej znane celebrytki. Ostatnio głośno było o rozbieranych zdjęciach Anety Zając. Aktorka odsłoniła piersi i jednocześnie zerwała z wizerunkiem grzecznej matki Polki.

W Polsce mamy też magazyn, który rozbiera sławnych panów. Mowa o "EKSmagazynie". Na łamach pisma swoje mięśnie prężyli m.in. Radosław Majdan (zobacz), Maciej Jachowski (zobacz), Damian Janikowski (zobacz) i Gabriel Piotrowski (zobacz). Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, gwiazdą kolejnego numeru będzie Rafał Maślak.

- Już niedługo wybory Mister International, na których będzie reprezentował Polskę. To świetny moment żeby zabrał ze sobą do Korei Południowej okładkę taką jak ta. Rafał zapozuje wystylizowany na gladiatora w złotej zbroi. Na kolejnych zdjęciach będzie odsłaniał coraz więcej ciała - mówi nam osoba pracująca przy produkcji sesji

 

Szykuje się okładka roku? Ciekawe co na to Karolina Korwin Piotrowska? Zobacz: "Maślaki są ładne, ale niezbyt mądre i wygadane"Rafał Maślak nago:

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58