Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na poprawinach Rafał Maślak i Kamila Nicpoń obrączki Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pokazali obrączki Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Mat. prasowe
1/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Mat. prasowe

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! Para wybrała nietypowy termin, bowiem pobrała się... we wtorek. Zapewne dzięki temu, że wykorzystali długi weekend i pobrali się w środku tygodnia, łatwiej było im zachować uroczystość w tajemnicy. O wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero wczoraj wieczorem, gdy trwało już wesele. Para zdecydowała się na ślub w plenerze! Ceremonia odbyła się w urokliwym ogrodzie. Miejsce, gdzie zasiedli goście, przystrojono białymi kwiatami, para postawiła na romantyczną scenerię. 

Kto pojawił się na ich ślubie? Nie zabrakło wielu znanych gości! Na weselu bawili się Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Macademian Girl, Marcelina Zawadzka czy Agnieszka Włodarczyk. Wesele trwało do białego rana, a dziś para młoda i ich goście bawią się na poprawinach. Filmikiem z imprezy pochwalił się sam Rafał, który przy okazji pokazał obrączki ślubne. 

Zobacz: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ŚLUBIE! Kto się bawił na ich weselu? Zobacz ZDJĘCIA

2/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na poprawinach
Instagram

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pobrali się w tajemnicy przed mediami. Choć oboje nie ukrywali, że w tym roku planują ślub, nie chcieli zdradzić, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Dopiero po uroczystości Rafał pochwalił się sesją ślubną z Kamilą na Instagramie. Zdjęcia podpisał: "Moja żona". Od razu posypały się gratulacje dla młodej pary!

3/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń obrączki
Instagram

Dzień po weselu Rafał nagrał krótki filmik dla swoich fanów, na którym możemy zobaczyć parę młodą na poprawinach. Kamila na poprawiny wybrała uroczą, żółtą sukienkę. Rafał znów pojawił się w białej marynarce i czarnej koszuli. Przy okazji pokazał też, jak wyglądają ich obrączki!

4/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pokazali obrączki
Instagram

Kamila na filmiku dumnie zaprezentowała pierścionek zaręczynowy i obrączkę ślubną. Gratulujemy!

5/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Mat. prasowe

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń poznali się kilka lat temu na planie klipu do piosenki "Zaczepka" grupy Soleo.